Menü Kapat

Dacia Duster Kart Anahtar

Yeni Dacia Duster yedek kart anahtar

Dacia Duster kartlı anahtar, yeni kasa Duster ya da makyajlı Duster modellerinde bulunuyor. Keyless Go yani anahtarsız giriş özelliği bulunan kartlı anahtar Renault Megane 4, Renault Fluance ve Renault Clio 4 modellerinde kullanılan akıllı anahtar sitemi ile aynı özellikler içeriyor. Yani bir anlamda Keyless Go kart sistemi Duster’ın birkaç yıl önceki modellerine entegre edildi. Özellik ve kullanım olarak herhangi bir fark bulunmuyor.

Dacia Duster Kartlı Anahtar Sistemi

Araç markaları, yeni model ya da makyajlı araçlarda immobilizer anahtar sistemini değiştiriyor. Bunun sebebi yetkili servislere yeni bir gelir kapısı açmak. Yetkili servisler sistemi değiştirilen anahtarlardan yedek parça ya da hizmet için ekstra ücret talep ediyor. Dacia Duster anahtar sistemi de makyajlı Duster modellerde değişti. Yeni makyajlı Duster’da yaptıkları anahtar sistemi değişikliği ile yetkili servisler yüksek miktarda para talep ediyor. Bizim gibi immobilizer uzmanlarının anahtar kopyalama cihazlarına güncelleme gelinceye kadar araç sahipleri yetkili servislerin ağına düşüyor.

Anahtar sistemi bozulan sürücüler, çaresizce yetkili servislere yüklü miktarda para ödemek zorunda kalıyor. Büyük faturalar sebebiyle de Duster sürücüleri gibi makyajlı araç sürücüleri mağdur oluyor. Maalesef birçok araç markası bu sistemi böyle yürütüyor. Ne zaman bizim cihazlarımıza güncel yazılım geliyor, o zaman araç sürücüleri rahatlıyor. Hem kaliteli hem hızlı hem de ucuz anahtar kopyalama hizmeti alıyorlar. Neyse ki bu konuda mümkün olan en kısa sürede güncel immobilizer anahtar yazılımlarını temin ediyoruz ve müşterilerimizin mağduriyetine son veriyoruz.

Dacia Duster kart anahtar fiyatı
Dacia duster kart anahtar fiyat bilgisi

Dacia Duster Kartlı Anahtar

Makyajlı Duster sahibi bir müşterim için Dacia Duster kartlı anahtar kopyalama yaptık. Dacia Duster yedek kart anahtar işlemlerini lisanslı yazılımlar sayesinde yapıyoruz. Kartlı anahtar kopyalama işlemi ortalama olarak 20 dakika sürüyor. Dacia Duster aracınız varsa ve yedek kart anahtar ihtiyacınız varsa yetkili servislerde mağdur olmadan bizi arayın!

Öncelikle şunu belirteyim ki kartlı anahtar kopyalama işlemlerinde yetkili servisin talep ettiği ücretin üçte biri kadar bir ücret talep ediyoruz. Yetkili servislerin en yakın 20 günde teslim ettiği anahtarı 20 dakikada teslim ediyoruz. Yaptığımız anahtar kopyalama işlemini müşterilerimizin gözü önünde yapıyoruz. Gerekirse müşterimizin konumuna giderek anahtar kartı kopyalama işlemi gerçekleştiriyoruz. Müşterimizin aracını bırakmasına gerek kalmıyor. Böylece günlerce aracı yetkili serviste bağlı kalmıyor.

Tüm kartlı anahtar kopyalama işlemlerimiz garantilidir. Ayrıca, araç alırken ya da satarken kaskoda veya sigortada herhangi bir sorun çıkmaz. Orijinal kartlı anahtar ile aynı özelliklerde kartlı anahtar işlemleri ile 7 gün 24 saat müşterilerimizin hizmetindeyiz. Hemen arayın, anahtarsız kalmayın!

Dacia Duster Yedek Kartlı Anahtar

Herhangi bir araç aldığınızda yedek anahtarı yoksa tedirgin olmalısınız; çünkü güvensiz bir durum söz konusu. Düşünün; ikinci el bir araç alıyorsunuz ve yedek anahtarı yok! Biri gelip aracınızı açarak hırsızlık yapabilir, aracınızı çalabilir. Bu gibi durumlarda müşterilerimize hemen yedek anahtar yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Aracınızla iş yerimize gelin ya da konumunuza gelelim, kısa süre içinde Dacia Duster yedek kartlı anahtar kopyalama yapalım. Siz çayınızı içerken yedek kart anahtar hazır hale getiririz. Böylece eski yedek anahtar nerede diye düşünmenize gerek kalmaz. Yaptığımız yedek kartlı anahtar işleminde eski yedek anahtarın kodunu aracın sisteminden siliyoruz. Böylece eski yedek anahtar verilse bile devre dışı kalmış oluyor.

Dacia Duster orjinal kartlı anahtar
Dacia Duster modelinin orjinal kart anahtar detayları

Dacia Duster Kartlı Anahtar Pili

Dacia Duster kartlı anahtar pili CR – 2032 anahtar pili vardır. Kartlı anahtar pili değişimi hizmetimiz de vardır. Bu tip anahtar pili 10 TL ila 20 TL’dir. Anahtar pili değişiminin nasıl yapıldığını videoda izleyebilirsiniz. Peki, Dacia Duster kartlı anahtar pili biterse ne olur? Kartlı anahtar sistemi bulunan araçların sahibi müşterilerimiz bazen pil bitince yolda kalacaklarını zannediyor. Her fırsatta dile getiriyorum. Kartlı, kartsız, uzaktan kumandalı ya da kumandasız anahtar sistemleri her türlü senaryoya göre tasarlanmıştır. Yani pil bitse bile yolda kalmazsınız. Dacia Duster kart anahtar pili biterse logo tarafı start düğmesine gelecek şekilde start/stop düğmesine basarak aracınızı çalıştırabilirsiniz. Ama pil biterse Keyless Go sistemi devre dışı kalır. Anahtarsız giriş konforundan mahrum kalırsınız. Bu sebeple en kısa sürede kart anahtar pili değişimi yaptırmanızı tavsiye ederiz!

Dacia Duster Kartlı Anahtar Tamiri

Zaman zaman Dacia Duster kartlı anahtar arıza yaptı, Dacia Duster kartlı anahtar tamiri mümkün mü gibi bazı sorularla muhatap oluyoruz. Yeni model Dacia Duster kart anahtar tamiri mümkündür. Hizmet yelpazemizde kartlı anahtar tamiri de vardır. Oto anahtar tamir hizmetlerini garantili olarak veriyoruz. Kartlı anahtarınız bozulursa kargo ile bize ulaştırın, tamir ederek tekrar size gönderelim. İstanbul’da yaşıyorsanız Keyless Go kartlı anahtar tamiri için iş yerimize gelebilirsiniz. Yetkili servise giderseniz tamir etmezler. Yeni kart anahtar siparişi verirler. Günlerce bu anahtarı beklersiniz, ayrıca, yüklü miktarda para ödemek zorunda kalırsınız.

Dacia Duster Kapıları Kilitli Kaldı!

Bir müşterim İstinye Park AVM’den beni aradı. Eşinin çantasını çalmışlar, kartlı anahtar da çanta ile birlikte gitmiş ve Dacia Duster kapıları kilitli kalmış. Beni aradı ve bu gibi durumlarda hizmet verip vermediğimizi sordu. Kartlı sistem yerinde anahtar yapabilir misiniz diye sordu. Ben de yapabileceğimizi söyledim. Hemen aracın kilitli kaldığı yere gittim. Yedek anahtar üzerinden yeni bir kartlı anahtar yaptım. Eski anahtarı da iptal ettik. Birkaç saat içinde kartlı anahtarı teslim ettim. Çok memnun kaldılar. İstanbul’un 39 ilçesinde ve Bursa’dan Balıkesir’e, Ankara’dan İzmir’e, Edirne’den Kırklareli’ne, Kocaeli’nde Çanakkale’ye kadar birçok ilçe ve kente gelerek hizmet verebiliriz. Dacia Duster aracınız kilitli kalsa da yetkili servise aracınızı çektirmeden önce bizi arayın, size en kısa sürede çözüm bulalım!

Dacia Duster Anahtar Kabı

2010 ila 2020 yılları arasında piyasaya sürülen Dacia Duster araçlarda uzaktan kumandalı anahtar vardır. Bu sebeple bu tür modellerde anahtar kabı ihtiyacı doğabiliyor. Çünkü Dacia Duster kumandalı anahtar kabı tuşları delinebiliyor ya da anahtar kasası deforme olabilir. Stoklarımızda Dacia Duster araçların bütün modellerinin anahtar kasası mevcuttur. Dacia Duster sustalı anahtar kabı dönüşümü yapmak isterseniz anahtar kabı alıp kendiniz değişiklik yapmayın! Orijinal sustalı anahtar tercih etmenizi tavsiye ederim. Sustalı anahtar daha kullanışlı ve şıktır.

DACİA DUSTER KART ANAHTAR FİYATI

Dacia Duster araçların 2018 ve üzeri modellerinin Oto Anahtar yazılımları değişti. Şuan için cihazlarımıza beta ( deneme ) sürümü yüklendi ve önümüzdeki günlerde direkt olarak kopyalama başlayacak. Kanımca şuan için Dacia Duster kart anahtar fiyatı 350.00 lira ila 550.00 lira arasında olacağını düşünüyorum. Bir kaç hafta sonra netleşecek ve o zaman buradaki bilgileri güncelleyeceğim.

Dacia Duster Sustalı Anahtar

Dacia Duster sustalı anahtar hizmetlerimiz de vardır. Kart modelinde olmayan uzaktan kumandalı sustalı anahtar dönüşümü yapılabilmektedir. Eski ve yeni kasa fark etmeden Dacia modellerine sustalı anahtar dönüşümü garantili olarak uygulanır. Dacia Duster sustalı anahtar fiyatları modele göre değişebilmektedir. Ortalaması şuan için 240 liradır. Dacia Duster modellerine anahtar sustalı anahtar dönüşümü Türkiye’de ilk defa bizim tarafımızdan yapılmıştır. Sustalı anahtar için stoklarımızda üç çeşit model vardır. Bu sebeple Dacia Duster sustalı anahtar fiyatları ve modelleri değişiklik gösterdiğinden dolayı bizimle iletişime geçmenizi öneririm. Anahtar modelini belirtirseniz bütçenize uygun bir fiyat sunabiliriz!

Farklı bir kaynak için…

Burada alternatif Dacia duster Kart hakkında bilgilere ulaşabliirsiniz.

6 Comments

  1. serkan şahin

    merhabalar 2022 duster 1.0 90 bg turbo 4*2 aracım var standart bır anahatara sahip bu şekilde şık bir karta çevirme yapabilirmiyiz birini mesela

  2. Orkun

    Selamlar 2020 Duster prestij Kart anahtarının dış kabı kırıldı yedeğininkide kırıldı ama kartlar çalışıyor dış kabı ayrı satılıyor mu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir