Menü Kapat

Renault Scenic 3 Kart Anahtar

renault scenic 3 yedek kart anahtar

Haftanın ilk günü dükkanımıza gelen müşterimizin sorununu sizlerle paylaşacağım. Renault Scenic 3 kartlı anahtar çoğaltabiliyor musunuz ? Diyerek dükkanımıza girdi. Müşterimize, ” Tabii ki aracınız Renault Megane 3 ve Renault Fluence modelleri ile bire bir aynı stoklarımızda orjinal kart bulunmaktadır.” diyerek cevap verdim. Şuan ki oto anahtar kopyalama cihazlarımız içerisinde bulunan programların en sağlıklı çalışanı Renault, gerek kartlı gerekse düz kumandalı olan tüm araçlarına kodlama imkanımız bulunmaktadır. Renault yetkili servisleri, 25 gün ila 1 ay süre vermektedir. Bizim tercih edilmemizdeki en önemli unsur istenildiği taktirde otomobilin başına gelerek Renault Scenic 3 kart anahtar kopyalama yapabilmemiz olduğunu düşünüyorum.Hele ki araç yedeksiz kullanılıyor ve mevcut olanın arıza yaptığı veya kayıp olduğu düşünülür ise kaçılmayacak fırsat oluyoruz. Eller serbest keyless go özelliğine sahip Renault Scenic 3, araba olmadan kartının kopyalanmasına razı olmaz. Renault Scenic 3 kartlı anahtar kopyalama veya çoğaltma işlemi için cihaz araba ile iletişim halinde olmalı aksi halde sonuca ulaşılamaz.

Renault Scenic 3 Kart Anahtar Fiyatı

Şuanda piyasa o kadar çok karışmış durumda ki anlatamam, bir yanda hatalı üretimler, bir yanda geri dönüştürülen çıkma Renault Scenic 3 kart anahtarlar ve diğer yanda orjinal renalut scenic 3 kart anahtarları, artık tercihi siz yapacaksınız. Ucuz ve kısa süreli ürünler mi ? Normal fiyatlı garantili orjinal ürünler mi ? Benim şahsi fikrim her zaman fiyatı uygun ancak kaliteli ürünlerdir. Herkes böyle istiyor eminim o nedenle Renault Scenic 3 kart anahtar fiyatı firmamızda 300.00 lira olup orjinal ve garantilidir. Kullanmıyoruz lakin istenildiği taktirde yan sanayi ürünler getirtebiliriz 250.00 liradır. Güncel fiyatlari istemenizi rica edeyor, konunun sonundaki form üzerinden kafanıza takılan soruları sormanızı talep ediyorum.

Renault Scenic 3 kart kopyalama işlemi ve süresi

Öncelikle orjinal Renault Scenic 3 kartlı anahtar kullanılmamış olmalıdır. Kilitli diye tabir ettiğimiz başka araçların kilometre ve immobilizer bilgilerine barındıran ürünler arabalara tanıştırılamaz! Dükkanımıza geldiğinizde arızalarını silip aracı güncellemek dahil olmak üzere hizmet süremiz 20 dakikadır. Airbag, bakım zamanı uyarısı, motur arıza ışığı veya farklı hataların taratılıp silinmesine ücret talep etmiyoruz. Arabanın hatalarının silindiği, bakım bilgilerinin düzenlendiği ve çeşitli işlemlerin yapıldığı bağlantı sontasından Obd cihazı ile giriş yapılarak araba düzene sokulur. Her fırsatta kayıp veya çalınanın arabanın üzerinden bertaraf edilmesini dile getiriyorum. Eski silinip yerine yenisi eklenecek fakat 3 kişi kullanıyorsanız Renault Scenic 3 kart anahtar, beyin üzerine 3 adet eklenebilmektedir.

Renault Scenic 3 kartlı Anahtar Kabı ve Tamiri

Açma, kapama, bagaj ve ışık resminin silinmesinden dolayı oluşan kötü görüntüyü ortadan kaldırmak için Renault Scenic 3 kartlı anahtar dış kabı değiştirilmelidir. Fakat söz konusu değişim için mutlaka uzman birisinden yardım alınmalı aksi halde kart çalışmaz hale gelebilir. Ben kendim takabilirim dikkatlice açtım zaten diyorsanız Renault Scenic 3 kart kabı sizlere yollanabiliriz. Arabanızda Keyless go eller serbest özelliği olabilir lakin ara ara mutlaka Renault Scenic 3 anahtar kart yuvasına sokulmalı ve o şekilde çalıştırılmalıdır. Bazen kart arızalı oluyor siz keyless özelliğini kullanacak çalıştırdığınızdan dolayı farkına varamıyorsunuz. Eğer Renault Scenic 3 anahtar kart yuvasına takıldığında ” KART TANINMADI ” veya ” KART OKUNAMADI ” hatası alıyorsanız mutlaka kartı tamir ettirin çünkü araba serviste kodlama moduna sokulduğunda kart yuvasına takıldığında çalışmayan Scenic 3, arızalı olarak kayıtlara düşecek ve masrafınız ağır olacaktır.

Renault Scenic 3 Aracıma Yedek Kart Yaptırmak istiyorum Aracım Kaskolu!

1 Ay yetkili servisi bekleyin kasko şirketindeki sicilinizi bozmadan bu ihtiyacınızı karşılamanız mümkün! Nasıl mı ? Araba ile bizlere misafir oluyorsunuz, ardından arabaya dosya açıyor ve Renault Scenic 3 yedek kart kopyalama faturası kestikten sonra işlemleri sırasıyla resimliyoruz. Tahmini söylüyorum 300.00 lira gibi bir işlem için kasko ne aracınıza hasar kaydı notu düşmeyeceği gibi hasarsızlık indiriminizi de ortadan kaldırmayacaktır, Yani kaskodan faydalanabilir ve problemi çok kısa sürede halledebilirsiniz.

Renault Scenic 3 Anahtar Kayboldu Ne Yapmalıyım ?

Ruhsat sahibi ile muhatab olmak istediğimizin altını çizmek istiyorum. Otomobilin sahibi olduğunuzu kanıtladığınız taktirde bulunduğu yere gelip oto anahtar kopyalama işlemine başlayabiliriz. Benim arabam çalışıyor, kendim gelebilirim diyorsanız o zaman uğrayacaksınız dükkanımızda sizi ağırlayacağız. Renault anahtar bulunur veya bir yerlerden çıkar diyorsanız önce kayıp olanı silelim ve biraz bekleyin bulamazsanız yerine yenisini ekleriz. Sokak ortasında, alış veriş merkezlerinin otoparkında veya mahallenizde kapıları açık hatta kapalı bizim için çok fark etmiyor, sadece uzaktan kumanda probleminden dolayı çalışmayan Renault Scenic 3 araca yapacağımız müdahale sonrası rahat nefes alacağınızı garanti edebiliriz.

 • Renault Scenic 3 anahtar kayboldu ise panik yapmanıza gerek yok.
 • Oto kurtarıcı arayıp, arabanızı farklı yerlere götürmenize ihtiyac duymayın.
 • Yetkili servisleri arayıp onların yüksek bedellerini ödemek zorunda değilsiniz.
 • Yaklaşık 1 ay arabanızı kullanmamayı düşünmeyin, işlemin süresi 2 saattir.

Makalemizde uzaktan kumanda ve anahtar sorunu yaşayan Renault Scenic 3 araç sahipleri, artık nerede olursa olsun problemlerini nasıl çözeceklerini öğrendiler. Şimdilik huzurlarınızdan ayrılıyor bir sonraki konumuzda görüşmek üzere diyorum.

3 Comments

 1. Naci Güven

  Aracım 2016 model renault fluence touch plus yeni aldım kartlı anahtarı yuvaya takınca tanımıyordu ama bütün özellikler çalışıyordu. Yeni kartlı anahtar yaptırmak istedim, Trabzon ve Rize’de 2016 modeli yapamadılar. Bende servise giderek sizinde belirttiğiniz gibi 1 ay bekleyerek orijinalını getirdim. Bu kez yedek yaptırmak istedim yine yapamadılar. yolum Ankara’ya düştü orada da bir kaç yere gittim bu kez kodu okuyamadıklarını söyleyerek oradan da netice alamadım. Sitelerde arama yaparken sizin siteye gördüm konuyu bir kezde size yazdım. Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. ben Rize’de ikamet ediyorum. Hayırlı işler dilerim…

  • oto anahtar

   Naci bey Renault Fluence anahtar kopyalama cihazı takılarak Fransa`dan boşuna getirdiğiniz kart dahil olmak üzere tanıştırılabilir. Abrites diye bir cihaz var büyük ihtimalle onunla yapılabilir ancak arabayı görmemiz gerekmekte. Aslında sorun sizin arabanızda değil sistemin farklı olmasından kaynaklanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir