Menü Kapat

Volvo XC60 Anahtar

volvo xc60 orjinal anahtar kopyalama

Volvo XC60 Anahtar Kopyalama

Volvo S70 araç anahtar yaptırma ve Volvo XC60 anahtar kopyalama işlemleri için bize başvurabilirsiniz. Üstün özelliklerle donatılan bu anahtar tiplerinin yapılması ve kopyalanması için bazı ipuçlarının bilinmesi gerekiyor. Hatalı işlem, anahtar sistemini devre dışı bırakabilir. Bu sebeple 2012 Volvo S70 ve Volvo XC60 modellerin anahtar yaptırma ve kopyalama işlemlerini ayrıntılı olarak anlatacağız. Bu iki model de aynı özellikler taşır. Yani her iki model için anahtar yaptırma ve anahtar kopyalama işlemleri aynıdır. Volvo modellerin anahtarları ile ilgili sorunlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz!

Volvo XC60 Yedek Anahtar Yaptırma

Volvo XC60 yedek anahtar yaptırma işlemleri için bir örnek verelim: İstanbul Beyoğlu’de işletme sahibi müşterimiz için bulunduğu yerde Volvo XC60 anahtar yaptık. Daha önce yaşadığı bir anahtar problemi sebebiyle başına tekrar talihsiz bir olay gelmemesi için acil olarak Volvo XC60 yedek anahtar yaptırma istedi. Çünkü hemen işine dönmek istiyordu.

Esnafımızın daha önceki sorununu da ben çözmüştüm. Esnafın konumuna giderek, araca bindim. Volvo Anahtar kopyalama cihazlarını araca bağladım. Aynı araca ikinci defa işlem yapmanın rahatlığı ile aracın anahtarla ilgili verilerine kısa süre içinde ulaştım. Daha önce Volvo XC60 aracın hafızasındaki bilgileri müşterimizden gelen talep üzerine değiştirmiştim. Kısa süre içinde yedek anahtarı kendisine teslim ettim. Artık herhangi bir yere giderken veya aracını satarken herhangi bir sorunla karşılaşmayacak!

Kayıp Edilen Volvo XC60 Anahtarın Araç üzerinden Silinmesi

Volvo XC60 anahtar kopyalama veya çoğaltma işlemleri, daha önce sadece yetkili servislerde yapılabiliyordu. Birçok araç modelinde de bu böyleydi. Ancak teknolojideki gelişmeler bu soruna da çözüm buldu. Gerekli anahtar yazılımı bulunan lisanslı cihazlar ile anahtar kopyalama işlemleri yapılmaya başlanınca araç sahipleri de yetkili servislere fazla para ödemekten kurtuldu. İkinci el olarak satışı yapılmış araçlar, yedeği çalınmış Volvo XC60 anahtarların etkisiz hale getirilmesi veya yedeksiz kullanılmak istemeyen XC60 arabalara ikinci veya üçüncü anahtar kopyalama işlemi 25 dakikada sonuçlandırılmaktadır.

Volvo XC60 ender kullanıcı sayısına sahip araçlardan biridir. Teknik destek uzmanı azdır. Dünyada kendini kanıtlayan Volvo XC60, Volvo S60, Volvo V40, Volvo S70 ve Volvo S80 gibi modellerin anahtar yazılımlarını içeren profesyonel lisanlı cihazı ürün yelpazemize kattı. Volvo XC60 araç anahtar kopyalama ve çoğaltma artık garantili olarak yapabiliyoruz. 2017 yılından bu yana Volvo araçları için anahtar kopyalama hizmeti veriyoruz.

Volvo XC60 Anahtar Kabı, Volvo XC60 Anahtar Kasası

Volvo XC60 anahtar kabı veya Volvo S70 anahtar kasası, aynı özelliktedir. Bu kaplar, uzun süre kullanmaya bağlı olarak deforme olabilir. Volvo model otomobillerin kasa ve kap değişikliği işlemlerini kısa sürede gerçekleştirebiliriz. Anahtar kabı ve kumanda kasası kalitelidir, orijinalleri ile aynı özelliktedir. Volvo S70 anahtar kabı kırıldıysa veya Volvo XC60 anahtar kasası kırıldıysa veya kasanın üzeri zarar gördüyse, çizildiyse değiştirilmesi gerekir. Kasa arızalarını ihmal ederseniz bir süre sonra anahtar kullanılamaz duruma gelebilir. Anahtar kabı değişimlerini yetkili servise gitmenize gerek kalmadan yapıyoruz. Bunun için de aklınızda soru işareti kalmasın diye makalelerimizle, fotoğraflarımızla ve videolarımızla bilgi ve görsel paylaşıyoruz.

Volvo S70 orijinal anahtar dış kabı, arabanıza uyarlayabiliriz. Bunun için özel bir tamir işlemine veya tornavida ve pense kullanmanıza gerek yok. Özgün bir yapısı var olan bu anahtar kasası, kolayca açılarak değiştirebilir. Sadece birkaç ince noktaya dikkat etmek, nazik ve kibar davranmak gerekiyor.

Volvo S70 Veya XC60 Aracımın Anahtarı Çalındı

Volvo S70 anahtar veya Volvo XC60 anahtar çalınması durumunda anlatacaklarımız aslında bütün araçlar için geçerli. Volvo S70 yedek anahtar veya Volvo XC60 anahtarım kayboldu diyorsanız, pişman olmayın! Çözümü var! Bu durumda hemen aracınızı yetkili servise çektirmenize de gerek yok! Öncelikle bize başvurun ve size yol gösterelim. Peki, Volvo S70 veya XC60 anahtar çalındı, kasko karşılar mı?

Hemen anlatalım: Volvo S70 veya XC60 anahtar çalınır veya kaybolursa sigorta ve kasko poliçelerinde yer alan hasarsızlık indirimi hakkı yanmaz. Araç hasar kayıtlı olarak da geçmez. Bize başvurduğunuz takdirde aracın bulunduğu yerde işleminizi kısa süre içinde yapıyoruz. Kurtarıcı ile uğraşmanıza da gerek kalmadan yeden anahtar yapıyoruz.

Anahtar Kaybı Teminatı Nedir?

“Başıma gelmez” diye düşünmeyin! Yoğun iş hayatı içinde ve koşturmacada eşyalarımızı kaybedebiliyoruz. Bunlardan biri de en çok kullandığımız araç anahtarıdır. Hatta daha da kötüsü asıl veya yedek anahtarın çalınması veya kaybolmasıdır. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda panik yapmayın! Kaskonuz ve araç anahtar kaybı teminatı gibi ek teminatınız varsa aracınızın anahtarı kayboldu veya çalındı ise endişe etmenize gerek yok!

Aracına kasko yaptıranların anahtarı kaybolduğunda veya çalındığında bilmesi gereken bazı şeyler var. Bunlardan biri de anahtar kaybı teminatı hakkıdır. Kasko, araçta yangın çıkması, aracın çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza gibi durumlarda ortaya çıkan mağduriyetleri ve zararları poliçe kapsamında karşılıyor. Bu teminat, aracı güvence altına alan ve isteğe bağlı bir sigorta teminatıdır.

Kasko sigortasında ek sözleşme ile teminat kapsamına dahil edilebilecek bazı haklar vardır. Bunlardan en önemlisi araç anahtarı teminatıdır. Ek sözleşmede belirtilen durumlarda anahtarın çalınması ve çalınmaya teşebbüsü sonucu meydana gelecek hasarlar, isteğe bağlı olarak teminat altına alınabilir. Ek teminat, araç anahtar kaybı, anahtarın kaybolması, anahtar çalınması veya araç güvenliğinin sağlanması amacıyla yapılan kilit sisteminin değiştirilmesi, anahtar kopyalama veya yeniden kodlama gibi işlemlerin masraflarını teminat altına alıyor.

Volvo XC60 Anahtar Pili Değişimi ve Fiyatı

Volvo’nun adı geçen modellerinde smart anahtar olarak bilinen kibrit kutusu kadar büyüklükteki uzaktan kumandalı anahtar kullanılır. Volvo S70 veya XC60 anahtar pil değşimi için şu videoyu izleyebilirsiniz.

Volvo XC60 uzaktan kumandalı pil modeli veya serisi “CR-2450” tip, kalın pildir. Bu pillerde büyük bir yapıya sahiptir. Bu pili bulmakta zorlanabilirsiniz. Daha özel bir yapısı olan bu pil, BMW F Serisi otomobillerde de kullanılır. Bu pili bizden temin edebilirsiniz. Volvo XC anahtar pili fiyatı 25 TL ila 30 TL arasında değişir. Volvo S70 anahtar kasası, pil değişimi kasasına zarar vermeden değiştirebilirsiniz.

Volvo XC60 Yedek Anahtar Fiyatı

Volvo XC60 yedek anahtar kopyalama ve çoğaltma fiyatı, aracın bulunduğu konuma göre farklılık gösterir. Bakırköy’deki bir araç ile Tuzla’daki aracın konumuna gitmenin doğal olarak maliyetleri farklı olacaktır. Eğer Volvo S70 yedek anahtar için müşterimiz iş yerimize fiyatı 400 ila 450 lira arasında olacaktır. Çayımız da ikramımızdır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir