Menü Kapat

Opel İnsignia Anahtar kabı

opel insignia 3 butonlu anahtar kabı

Opel Insignia anahtar kabı, Opel Astra ve Opel Corsa modellerinin anahtar kabı ile aynıdır. Kasanın üzerindeki butonlarda ve metal anahtarın olduğu mekanik kısımda deformeler veya arızalar ortaya çıkabiliyor. Opel Insignia 3 butonlu kumanda kabı tamiri için endişe etmenize gerek yok. Yetkili servise gitmenize gerek kalmadan yarı fiyatına orijinal anahtar kasası değişimi ve basma yerlerini tamir ederek ürünü sıfırlayabiliyoruz.

Opel İnsignia 3 Butonlu Anahtar Kabı

Açma, kapatma ve bagaj özellikleri bulunan Opel Insignia anahtar kabı, üzerindeki kilit basma yerleri elastik olmasından dolayı delinebiliyor veya içe çökebilir. Kasanın yanındaki yuvaya giren metal anahtar kısmı kırılabilir. Mekanik kontağı çeviren parça yerinden çıkabilir. Bu gibi durumlarda ciddi mağduriyetler yaşabilir. Butonlara baskı uygulandığından zamanla zarar görmesi veya arızalanması normaldir. Valeo firmasının ürettiği kumandanın dış aksamı olduğundan yenisini sipariş etmenize gerek yoktur. Yetkili servis fiyatları yer yer değişiklik gösterse de Opel İnsignia Anahtar Fiyatı 800.00 ila 900.00 lira arasındadır. Tabii ki böyle paralar ödemenize gerek kalmayacak.

Opel İnsignia 3 buton sustalı kumanda kabı

Opel İnsignia anahtar kabı değişikliği için immobilizer anahtar uzmanından destek almalısınız. Birçok kişi online alışveriş sitelerinden Opel İnsignia 3 butonlu kumanda kasası alıyor ve anahtar kabını kendisi değiştirmeye çalışıyor. Kasanın açılması ve kapanması için ipuçlarını bilmeyen vatandaşlar, açmaya çalışırken kasayı kırabiliyor veya anahtarın kart kısmını bozabiliyorlar. Bunun için bize başvurabilirsiniz. Her türlü Opel anahtar arazısa için onarım ile birlikte Opel Insignia anahtar kabı yenileme işlemlerini de kısa sürede uygun fiyatlarla yapabiliriz. Opel Insignia aracınızın anahtar kasası ile ilgili sorunlarda tamir olmaz diye çöpe atıp yenisi sipariş etmeyin. Özellikle de yetkili servise başvurarak büyük paralar ödemeyin!

opel insignia 3 butonlu kumanda kabı
opel insignia modelinin 3 butonlu kumanda kabı

Opel Insignia anahtar dış kasa değişikliğini aslına uygun olarak yapıyoruz. Anahtar kasası değişimi veya tamiri için aracı getirmenize gerek yok. Anahtar dış kasa değişimini 50.00 TL’ye yapıyoruz. Anahtardaki yazılar dahil olmak üzere orijinalinden farksız olarak teslim ediyoruz.

Opel Insignia Anahtar Kabı Değişimi

Opel Insignia anahtar kasası kapı kilit ve bagaj butonları barındırır. Bu butonlarda zamanla çökme olacaktır bunu göreceksiniz. Çevresindeki plastik de yırtılabilir. Anahtar kasası değişimi için kasanın yan bölümünde kesik bir çizgi vardır. Bu bölüm yukarı doğru çekilirse pil muhafaza kapağı açılır. Yedek anahtar kasasına önce immobilizer anahtar kartı takılır.

Opel Insignia anahtar kabı değişimi sırsında orijinal metal anahtar yedek kasaya takılabilir. Metal anahtarı orijinalinin kopyası yaptırılırsa değiştirmek gerekmez. Değişim istiyorsanız metal anahtarın yayın kurulmalıdır. Bunun için de yayın yuvasına oturtularak kurulması gerekir. Bu işlem doğru yapılmazsa sustalı anahtar çalışmayacak veya yerine oturmayacaktır.

Anahtar kabı değişim için tecrübe gerekir. Bilinçsizce anahtar kabı değiştirilmeye kalkılırsa parçalar kırabilir veya bozabilir. Bu sebeple bize başvurabilirsiniz. Opel Insignia anahtar kabı değişim işlemlerini garantili olarak yapıyoruz. Ekstra işçilik ücreti talep etmiyoruz. Opel insignia yedek anahtar uzmanı olarak anahtar kabı tamiri ihtiyaçlarınızı kısa sürede çözüyoruz.

Opel Insignia Anahtar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Opel Insigna anahtar kasası full ve standart paketlerde farklıdır. Full kasada Keyless Go özelliği vardır. Yani anahtarsız giriş çıkış sistemine sahiptir. Standart paket, dış yapıları aynı iç yazılımları farklı standart uzaktan kumandalı kontaklı sistem vardır.

 • Opel marka otomobillerin bütün modellerinde uzaktan kumanda ihtiyaçlarında kopyalama veya yedekleme yapmak için aracın da olması gerekir.
 • Keyless Go anahtarsız giriş çıkış bulunan Insignia’da kopyalama araç üzerinde yapılabilir.
 • Opel İnsignia Keyless Anahtar programlanması 15 dakikada yapılabilir.
 • Arabanızda anahtarsız giriş çıkış sistemi yoksa sistemin orijinal olarak adaptasyonu mümkün değildir.
 • 2010 yılından sonra üretilen Insignia anahtar uzaktan kumandasız yedeklenemez.
 • Uzaktan kumandalı Opel İnsignia anahtar CR-2032 tip pil kullanır. Bu pilin fiyatı 10.00 TL’dir.
 • Opel İnsignia sustalı anahtar kasası fiyatı 60 liradır.

Sizi doğru bilgilerle donatmak adına kaleme aldığımız yazımızı, büyük bir itina ile sizlere ulaşmasını düşünerek paylaşıyoruz. Şimdilik huzurlarınızdan ayrılıyor ve hepinize keyifli sürüşler diliyorum.

2 Comments

 1. Erkan Demiray

  Merhaba aracım 2014 model makyajlı kasa opel insignia acaba aracımın anahtarını yeni imsigni modelleri gibi değiştirmem mümkünmüdür . Sizin yerinize gelme şansım yok fakat siz ürünü kargo yapıp nasıl değiştirmem konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim

  • oto anahtar

   Erkan bey Opel İnsignia Anahtar için desteğimiz olur sizin için. Dış kumanda kabı ihtiyacınız var ise ürünü sizlere gönderebiliriz. Ne demek doğal olarak yardımlarımız her daim bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir