Menü Kapat

Renault Clio 4 Anahtar Kayboldu

Renault clio 4 anahtar kayboldu

Dün 07.08.2019 Pazar günü öğlen saatlerinde Renault yetkili servis formenlerinden bir arkadaşım arayıp ” Murat abi devamlı bize bakıma gelen biririsi var daha önce Renault Clio 4 Anahtar kaybı için müracaat etmişti ancak pahalı diye yaptırmadı beni aradı ve işinin acil olduğunu söyledi gidebilir misin ? ” demesi üzerine İstanbul Küçükköy semtine verilen adrese gittim. Faruk bey ile tanıştım lakin baktım ki elinde iki tane Renault Clio 4 Kartlı Anahtar kendisine, bize kayıp olduğu söylendi ancak elinizde iki tane var bunlar başka araçlara mı ait dediğimde bana ” yok ustam bir tanesi KART TANINMADI arızası veriyordu bugünde diğeri verdi bende servise kayboldu iki tane sıfırdan yapın dedim.

Yetkili servisin 30 iş günü içerisinde Fransa`dan gelecek demesi üzerine serviste çalışan yakını tarafından yönlendirilmiş olmamız onun işini çözdü. Bulunduğu konumda iki tane hem açıp kapatan hemde çalıştıran Clio 4 kartlı anahtar hem verilen sürenin çok ama çok altında hemde fiyat olarak alakasız seviyelerde bilginiz olsun yani sizlerinde bu tarz eksiklikleri olursa mutlaka araştırın sonuçta yetkili servisler çok yakınınız olmadıktan sonra sizi hiç bir şekilde bir yere yönlendirmez çünkü sizin mağdur olmanız onların hiç bir zaman umurunda olmayacak.

Renault Clio 4 Anahtar Kayboldu Ne Önerirsiniz ?

İstanbul, Çanakkale, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, İzmit, Kocaeli, Sakarya ve Yalova dahil yakın illere hizmet verdiğimizi bilmenizi isterim günümüz teknolojisini en iyi şekilde kullanıyor sizlere bu imkanı sunuyoruz. Araba camını kırmadan, kapı kilitlerini zorlamadan ve hiç bir yerini çizmeden açıp sadece bilgisayardaki orjinal renault programı ile Renault Clio 4 Anahtar kopyalama işlemine başlıyor ve 12 dakikada sonlandırıyoruz üstelik o kayıp olan etkisiz hale geliyor.

  • Kesinlikle bu işlemin arabanın siciliyle, beyniyle veya garantisiyle ilişkisi yoktur zaman zaman yetkili servislerin Fransa`dan hatalı getirttikleri hangi Oto Anahtarı bizim tarafımızdan düzeltiliyor.

Eğer kayıp olduktan sonra evden veya iş yerinden yedeğini getirtin işinizi görün yolunuza devam edin ve zaman geçirmeden bizleri ziyaret edin hemen uygun fiyata yenisini arabaya kopyalama yaptırın. ( Tamamen kayıpsa biz bir tanesi duruyorsa siz geleceksiniz )

Renault Clio 4 Kart Tanınmadı

Renault Clio 4 kart tanınmadı arızası erkeklerde daha beliriyor cebinize koyduğunuz Clio 4 Kart esnemeden dolayı elektronik kart yani devresine zarar veriyor sonra bir bakıyorsunuz ki kapılar rahat bir şekilde kart üzerinden kilitleniyor açılıyor lakin kart yuvasına taktığınızda ” KART TANINMADI ” uyarısı alıyorsunuz bu hatanın pille alakası bulunmamaktadır pil bitse dahi çalışması gerekiyor.

Renault Clio 4 Kart Tanınmadı Uyarısı Nasıl Silinir ?

Kartı yuvaya taktığınızda yuva kartı hissediyorsa problemi arabada aramayın gereksiz usta çağırıp sağını solunu söktürüp başınıza olmayacak işler açmayın. Araç gelmeden sadece kart gönderilerek Clio 4 Kart Tanınmadı Uyarısı silinebilir.

BİLGİ!!! Renault Clio 4 kart tanınmadı uyarısı aldığınız zaman arabayı kesinlikle vurdurmayın veya akü takviyesi yapmayın yüksel voltajın arada bir beyin sisteminde bulunan yazılımı bozduğu gözlemlenmiştir. Daha önce sizlere yine bilmeniz gerekin güzel bir makale yazmıştım https://www.immobilizeranahtar.com/renault-clio-4-kart-arizasi-ve-tamiri/ buradan incelemenizi rica ediyorum.

Renault Clio 4 Yedek Anahtar ( KARTLI )

Orjinal Renault Clio 4 kart anahtar
Orjinal Renault Clio 4 kart anahtar görselidir.

Keyless ( yuvaya sokmaya ihtiyaç duyulmayan ) özellikle Renault Clio 4 anahtar fiyatı ile düz arkasındaki Renault logosu siyah olan Clio 4 kart orjinal olmalıdır. İçerisinde şase numarası bulunduran bu ürünün yan sanayiden en büyük farkı dış kabı dokusunun sertliğidir. Firmamız araç sahibi olmayan şirketlere, kiralama ofislerine ve otopark görevlilerine yedek anahtar kopyalama hizmeti vermemektedir. Renault Clio 4 Yedek Anahtar içerisinde pil 1,5 sene gibi bir sürede bitebilir 24 saat manyetik frekans yayan bu ürünün pili cr 2032 olup arkasına baktığınızda yuvarlak kapağı kaldırdığınızda rahatlıkla görebileceğiniz basit değişime sahiptir.

Orjinal Renault Clio 4 Anahtar Fiyatı Nedir ?

Yetkili servislerin 980.00 lira fiyat verdiğine dün şahit oldum müşterimize 1 tanesi için verilen budur bizim verdiğimiz hizmette 350.00 lira orjinal ve 2 sene garantilidir ama altını çizerek söylüyorum lütfen konuyu okuyup ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda bizlerden yine teklif isteyin çünkü stok durumuna göre bazen biraz aşağı biraz yukarı değişiklikler oluyor.

Renault Clio 4 Anahtar Çantamla Birlikte Çalındı Kaskodan Yararlanabilir miyim ?

İstenmedik bu olaylarla hepimiz karşılaşıyoruz maalesef bu adamlar hayatımızın içinde mahrem bölgelerimiz olan ev, iş veya arabalarımıza saldırıyor şuursuzca zarar veriyorlar. Kenar köşede yedeği var ise arabayı çalıştırın en yakın yetkili servise veya bize gelin çalınanı devreden çıkarıp eğer keseniz müsaitse yenisini yaptırırsınız değilse yaptırmazsınız. Kaskolu arabalara zaten fatura kesiyoruz onlarda bedelini ruhsat sahibine havale ediyorlar ki kasko bu hizmetten oldukça memnun sebebi ise servislere yüksek miktarda para ödemeden dosyayı kapatacak.

renault clio 4 anahtar kaybı veya arızası yaşayan insanlara hitaben

Renault Clio 4 Anahtar Tamiri Uzman Kişiler Tarafından Yapılmalı!!!

Anlıyorum kiminiz denizde, kiminiz ormanda veya kiminiz köyündesiniz bunun tamirini siz yapamazsınız ölçü aletleri, frekans uyarısı makine veya lehim malzemelerinin yanı sıra daha önce çok defa bu ürünü açmış olmanız gerekiyor çünkü bu kartı açanların büyük bir kısma açarken kartı tekrar tamir edilmez ve kullanılmaz hale getiriyor.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir