Menü Kapat

Porsche Panamera Anahtar Kopyalama

Porsche Panamera Anahtar yapımı

Porsche Panamera anahtar hakkında size ayrıntılı bilgiler vereceğim. Zor bir sisteme sahip olan bu immobilizer anahtar sistemi hakkında bilinmesi gereken bazı detaylar var. Porsche Panamera yedek anahtar kopyalama nasıl yapılır? Porsche Panamera anahtarım kayboldu, ne yapacağım? Porsche Panamera kilitli kaldı, nasıl açılır? Bu sorular müşterilerimizden gelen sorulardan bazıları. Bu lüks araçla ilgili her türlü anahtar hizmetini veriyoruz. Peki, Porsche Panamera anahtar hizmetlerimiz nelerdir? Hemen anlatayım!

Porsche Panamera Anahtar Hizmetleri

Porsche Panamera, son derece lüks ve VIP bir otomobildir. Görkemi ve ihtişamı ile göz dolduran Alman canavarı, performansı ile de dillere destandır. Markanın popülerliği kadar otomobilin özellikleri de dikkat çekicidir. Alman mühendislik harikası Porsche Panamera otomobillerin anahtar sistemi de üstün özelliklerle donatılmıştır. Porsche Panamera anahtar, oldukça zor programlanan bir anahtar sistemidir. Porsche Panamera model araçlar için de lisanlı anahtar kodlama cihazımızla hizmet verdiğimizi belirtelim!

Bu VIP aracın anahtar ve uzaktan kumanda sistemi bir süre önce Türkiye’de yapılamıyordu. Yetkili servisler aracılığı ile ithal olarak getirilebiliyordu. Hatta bize müracaat eden müşterilerimizi de yetkili servise yönlendiriyorduk. Ancak yetkili serviste bekleme sürelerinin uzun olması ve Porsche Panamera anahtar fiyatlarının da anormal derecede yüksek olması müşterilerimizin şikayetine sebep oluyordu. Yüksek oto anahtar ücreti ödeyen müşterilerimiz uzun süre de aracını kullanamıyordu. Lisanslı anahtar kopyalama cihazımız sayesinde tüm bu şikayetlere çözüm bulabiliyoruz.

Porsche Panamera anahtarım kayboldu, Porsche Panamera aradam AVM’de kilitli kaldı, Porsche Panamera komple anahtar yapımı mümkün mü gibi sorulara artık cevap verebiliyoruz. Aracınız kapalı otoparkta kalsa, bütün anahtarlar kayıp olsa ve hatta Keyless Go çantanızda kalsa bile size sıfırdan anahtar üretebiliyoruz ve kilitli kapıları açabiliyoruz. Şimdi nasıl ve hangi şartlarda Porsche Panamera anahtar hizmetleri verdiğimizi detaylıca anlatayım!

Porsche Panamera Anahtar Kopyalama

2013 model Porsche Panamera anahtarım kayboldu diye arayan bir müşterimize Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) Porsche Panamera anahtar kopyalama yaptık. Arabası kilitli kalmış. Beni arayan Panamera sahibi müşterim, “Porshce Panamera arabam kilitli kaldı, çaresiz kaldım, ne yapmalıyım?” diye sordu. Müşterime “Kesinlikle arabanın kelebek camını kırmayın!” dedim. Çünkü bunun gibi özel ve lüks araçların camları çok pahalıdır. Belki anahtarın 3-4 katı daha fazla para ödemek zorunda kalırsınız. Araca camı kırarak girseniz bile anahtar diyelim ki bagajda kaldı, yine de kapısı açılmayacaktır. Mutlaka uzaktan kumandalı anahtarın açma butonuna basılması gerekir. Bu sebeple profesyonel immobilizer anahtar uzmanından destek almanız gerekecektir. Oto anahtar uzmanı, aracın kilidine müdahale ederek nokta atışı yapacaktır.

Porsche panamera anahtar fiyatı
Porsche Panamera araçların anahtar fiyat görseli

Yukarıda bahsettiğim müşterime bunları anlattım. Uçak biletlerimizi aldı ve KKTC’ye giderek Porsche Panamera anahtar kopyalama işlemini yaptım. Önce maymuncuk ile aracın kapılarını açtım. Daha sonra cihazı araca bağladım ve yeni anahtarı aracın hafızasına kaydettik. Kodlama işleminin ardından araca tanımlanan anahtar, orijinal anahtar ile aynı fonksiyonları yerine getirir. Bu sebeple cam kırılmadan, aracı yetkili servise çekmeye gerek kalmadan aracın başında yarım saat içinde sıfırdan anahtar kopyalama yapmış olduk.

Porsche Panamera Yedek Anahtar Kopyalama

Porsche Panamera anahtar kopyalama işleminin ardından müşterimiz için bir de yedek anahtar yaptık. Daha önce yedek anahtar kaybolmuş. Orijinal anahtar da kaybolunca araç kilitli kaldı. Mecburen sıfırdan anahtar yaptık. Ancak yedek anahtar olsaydı belki buna gerek kalmayacaktı. Bu sebeple Porsche Panamera sahibi müşterimiz için bir de Porsche Panamera yedek anahtar yaptım. Aynı şekilde aracın hafızasına girerek, kayıp yedek anahtarın kodunu hafızadan sildim. Daha sonra stoklarımızdan getirdiğim Porsche Panamera yedek anahtar kodunu aracın hafızasına kaydettim. Orijinal anahtar ile aynı özelliklerdeki yedek anahtarı da 10 dakika içinde teslim ettim.

Porsche Panamera Anahtar ve Kasko

Porsche Panamera anahtar kopyalama veya Porsche Panamera yedek anahtar kopyalama işlemleri konusunda bazı müşterilerimiz endişe yaşıyor. Çünkü kulaktan dolma bilgilerle insanların kafası karışıyor. Bu lüks ve VIP araçlarda yetkili servis dışında anahtar kopyalama veya sıfırdan oto anahtar yapımı kaskoda sorun olur mu diye soruyorlar. Ayrıca, araç alıp satarken sorun olabilir diye düşünüyorlar. Ancak hemen belirteyim; anahtar kopyalama işlemlerimiz kaskoda, sigortada, alırken veya satarken sorun olmaz. Çünkü aracın anahtar yazılımını değiştirmiyoruz, sadece eski veya kayıp anahtar kodlarını silerek, aynı özelliklerdeki başka bir anahtarın kodunu aracın hafızasına kaydediyoruz. Ayrıca, anahtar kopyalama ya da yedek anahtar işlemlerini sadece ruhsat sahipleri için yapıyoruz. Bu sebeple kaskoda hiçbir sorun yaşamazsınız. Ayrıca, aracın garantisinde de sorun olmaz!

Porsche Panamera Anahtar Pili

Porsche Panamera anahtar pili, standart CR 2032 pildir. Piyasada 10 ila 20 TL’ye bulabilirsiniz. Oto anahtar iş yerlerinde 20 TL’ye takarlar. Bizim de stoklarımızda CR 2032 anahtar pili bulunmaktadır. Her türlü anahtar pili desteği verebiliriz. Porsche Panamera anahtar pili değişimi oldukça basittir. Nasıl yapıldığını görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Porshce Panamera anahtar pili bitti uzaktan kumandam çalışmıyor sorusunun cevabını da hizmetlerimiz arasında bulabilirsiniz!

Porshce Panamera Anahtar kabı

Porsche Panamera uzaktan kumandalı anahtar kabı, araba şeklindedir. Oldukça estetik bir görünümü vardır. Porshce Panamera anahtar kabı iki çeşittir. Biri kontağa takılır ve düğmeye basarak çalışır. Diğeri de Keyless Go özelliği olan akıllı anahtar sistemli anahtardır. Cebinizde olsa dahi kontağı açabilir ve düğmeye basarak motoru çalıştırabilirsiniz. Bu araçlarda iki tip anahtar kasasını da kullanabilirsiniz. Aynı özellikler deaktif olmayacaktır. Porsche Panamera anahtar dış kabı bozulursa, arızalanırsa, çizilirse, deforme olursa istediğiniz tasarımda Porshche Panamera anahtar kabı stoklarımızda mevcuttur.

Porsche Panamera aracınız varsa, herhangi bir anahtar sorunu yaşarsanız, kafanıza takılan sorular varsa, Porsche Panamera yedek anahtar yaptırmak istiyorsanız hemen bizi arayın! Porsche Panamera otomobiliniz AVM’de, otoparkta, oto yıkamacıda, kapınızın önünde veya herhangi bir yerde kilitli kalırsa arayacağınız adres burası. İstanbul içerisindeyseniz birkaç saat içinde konumuza gelebiliriz. Şehir dışındaysanız uzaklığa göre aynı gün ya da ertesi gün adresinizdeyiz. Yurt dışındaysanız, ne zaman isterseniz planlamaya göre geliriz. Yani nerede olursanız olun konumunuza gelip önce kilitli kalan Porsche Panamera aracınızı açarak, yeni orijinal anahtarınızı dakikalar içinde teslim ederiz. Çünkü işimiz oto anahtarıdır; biz immobilizer anahtar uzmanıyız. Profesyonel oto anahtarı hizmetleri için hemen bizimle irtibata geçin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir