Menü Kapat

2012 Model Range Rover Sport Anahtar

2012 Model range rover sport anahtar fiyatı

17.06.2018 Çarşamba günü dükkanımıza 2012 model Range Rover Sport bir araç geldi. Arabanın yedek anahtarı yoktu ve sahibi kaskodan yaptırmak istediğini dile getirdi. Hizmet verebileceğimizi söyledikten sonra işleme başladık. Stoklarımızda her daim hazır konumda olan 2012 model Range Rover Sport anahtar ile arabaya bindim. Oto anahtar kopyalama cihazımızı bağladıktan yaklaşık 5 dakika sonra eşleşmeyi bitirdim. Cihazımız lisanslı olduğundan arabanın zarar görmesi, yazılımı değişmesi veya garanti kapsam dışı kalması söz değildir.

2012 Model Range Rover Sport Yedek Anahtar

Uygulamayı bitirdikten sonra aracın ve kopyalama yaptığımız anahtarların resimlerini çektik. Kasko şirketine bilgi veren ruhsat sahibi hasar ihbarında bulunarak dosya açtırdı. Hasar dosyası açan sigorta şirketi yetkilisi ile firma sahibi olarak görüştüm. İletişim kopukluğu olmaması adına vergi numaramızı, faturamızı ve aracın resimlerini kendilerine ileteceğimizi söyledikten sonra biz ödememizi ruhsat sahibinden aldık. Bedel 15 gün içinde araç sahibinin hesabına şirket tarafından gönderilecektir.

Not: Burada sizlere aktardığımız bilgiler tüm marka ve modeller için geçerlidir.

2012 Model Range Rover Sport Anahtar Fiyatı

Range Rover ve Land Rover araçlarda çok fazla seri olduğu için fiyatları değişiklik göstermektedir. Ancak 2012 Model Range Rover Sport anahtar fiyatı şuan için 500.00 liradır. Fiyatlarımız zaman zaman değişiklik gösteriyor. Bunun sebebi stok durumu ve dövizin anlık çıkışlarıdır.

2012 model range rover sport yedek anahtar
2012 model range rover sport aracın yedek anahtar görseli

2012 Model Range Rover Sport Anahtar Dış Kabı

Yine Range Rover ve Land Rover modellerinin uzaktan kumandalarının üst ve alt kapaklarının kabarıp bedenden ayrılması en büyük sorunların başında gelmektedir. Çeşitli yapıştırıcıları deneseniz dahi yapışmayacaktır. Bali, japon yapıştırıcısı ve tutkallar işeinie yaramaz. Hatta ürünü daha da kötüleştirecektir.

Peki ne yapalı… 2012 Model Range Rover Sport anahtar kabı değişikliğiyle ürünü sıfırlayabilirsiniz. Çalışan elektronik devreyi yeni Range Rover anahtar dış kabı içine takıldığı zaman tertemiz kullanabileceksiniz.

2012 Model Range Rover Sport Anahtar Pili

2009 yılı sonrası üretilen bütün Range Rover Sport araçların uzaktan kumandalarının pili standart Cr 2032 olup ücreti 10.00 liradır. Peki pil bittiği zaman ne yapmalı ? Range Rover Sport Smart Key ( Akıllı Anahtar ) içinde saklanmış manuel kapı açma anahtarını yerinden çıkarın. ( kilitli kalan ve içine girilemeyen araçlar için anlatıyorum )

Şoför kapısındaki kapı açma kolunun yan tarafındaki kapağı kanırt ve kilit sistemini sola doğru çevir. Kapı açılacak ve ardından arabaya bineceksin.

Arabanın içindeyim ( anahtar algınamadı, anahtar bulunamadı ) hatası alıyorum ne yapmalıyım ? Direksiyonun alt tarafında yani sağ, sol veya orta kısımlarında anahtarı sırt üstü tutacağınız yer mevcut, oraya tutun ve start düğmesine basın pilsiz şekilde arabanızı çalıştırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir