Menü Kapat

Seat İbiza Cupra Anahtar

seat ibiza cupra anahtar

Seat İbiza Cupra model araçlar, son derece şık ve estetik araçlardır. Bu Alman canavarı, adını İspanya’nın adası İbiza’dan alıyor. 1993 yılında Alman Volkswagen-Audi ortaklığını devredilen Seat’ın İbiza modeli 1984 yılından beri üretiliyor. Bugüne kadar birçok Seat İbiza modeli geliştirildi. Seat İbiza Cupra da son yılların gözde otomobilleri arasında yer alıyor. Seat araçların her modeline oto anahtar hizmetleri veriyor. Bu makalede Seat İbiza Cupra anahtar hizmetlerimizi anlatacağım. Herhangi bir anahtar sorununda doğru bilgi almak ve sorunun doğru teşhisi için bizi arayın! Hadi başlayalım!

Seat İbiza Cupra Anahtar Özellikleri

Seat İbiza Cupra anahtar sistemi üstün özelliklerle donatılmıştır. Her şeyden önce otomobilde 48 Cripto Megamos çip sistemi bulunuyor. Bu sistemi kontrol eden ve “UDS” adı verilen bir uzaktan kumanda yer alıyor. Seat İbiza gibi 48 Cripto Megamos çip yapısı bulunan otomobillerde veya diğer çeşitli segmentlerdeki araçlarda anahtar yapımı için mutlaka aracın bulunması gerekiyor. Yani sadece anahtar ile yeni bir anahtar yapmak mümkün değil. Çünkü aracın hafızasındaki anahtar sisteminde bir kodlama yapmak gerekiyor. Bu sebeple Seat İbiza Cupra anahtar kopyalama işlemi de aracın üzerinde yapılabiliyor. Bu araçların anahtarlarının cam kaldırma ve bagaj açma özelliği bulunuyor. Yani camlar açıkken uzaktan kumandalı anahtar üzerindeki kapı kapatma butonuna uzun süre basılı tutarsanız camlar kapanır. Bagaj için de ayrı bir buton vardır. Bizin yaptığımız anahtar kopyalama işlemlerinde cam kapatma ve bagaj özelliği de orijinal anahtar üzerinde olduğu gibi aynen aktif olur.

Seat ibiza cupra yedek anahtar
Seat İbiza Cupra modeline yeni model yedek anahtar

Seat İbiza Cupra Anahtar Kopyalama

Yakın zamanda bir müşterimiz için Seat İbiza Cupra anahtar yaptık. Anahtar konusunda bilinçli olan müşterimiz, aracı satın aldığında ilk olarak yedek anahtar sormuş. Ama araç sahibi eski sahibinden alırken yedek anahtar verilmediğini söylemiş. Yani yedek anahtar kayıp! Bu durumun riskli olduğunun farkında olan müşterimiz internetten bulduğu iletişim bilgileri ile beni aradı. Telefonda yapacağım işlemle ilgili kısa bir bilgi verdim. Ertesi gün ikimiz için de ortak bir konumda buluştuk. Aracın üzerinde Seat İbiza Cupra anahtar kopyalama yaptık. İşlem 15 dakika sürdü. Müşterimiz hem yetkili servise fahiş fiyatlar ödemek zorunda kalmadı hem günlerce beklemek zorunda kalmadı. Kısa sürede en uygun anahtar kopyalama fiyatları ile yedek anahtarını teslim ettik.

Seat İbiza Cupra otomobillerin bütün modelleri için yedek anahtar ya da anahtar kopyalama işlemi yapıyoruz. Aracınızın yedek anahtarı kayıpsa, yedek anahtar çalındıysa ya da aracı aldıktan sonra yedek anahtar teslim edilmediyse hemen bizi arayın! Eski yedek anahtarı aracın sisteminden iptal ederek yerine ister uzaktan kumandalı yedek anahtar ister kumandasız yedek anahtar yapıyoruz!

Seat İbiza Cupra Anahtar Kabı

Seat İbiza Cupra anahtar kabı ihtiyaçlarınız için de hizmetinizdeyiz! Bu araçların anahtarlarının malzemesi oldukça dayanıklı; ama kullanıma veya çeşitli faktörlere bağlı olarak deformeler oluşabiliyor. Anahtarın yüksekten düşmesi, suya düşmesi, ezilmesi veya zamanla butonlarının delinmesi gibi sorunlar olabilir. Bu gibi durumlarda hemen yetkili servisi arayarak hem paranızı hem de vaktinizi harcamanıza gerek yok. Anahtar dış kabı değişimlerini iş yerimizde ya da konumunuza gelerek yapabiliriz. Bazı durumlarda müşterilerimiz anahtarı kargo ile gönderiyor. İçindeki çipi yeni anahtar kasasına aktarıyoruz ve orijinal anahtar ile aynı özelliklerde hemen aktif oluyor. Seat İbia Cupra orijinal anahtar dış kabı stoklarımızda bulunuyor. Anahtarınızın uç tarafı kırılırsa veya tuşları delinirse anahtar dış kabı değişimi yeterli olacaktır. Böylece Seat İbiza Cupra anahtar, orijinal anahtar ile aynı özelliklerde yenilenmiş olur!

Seat İbiza Cupra Araçlara Golf 7 Tarzı Anahtar

Bazı müşterilerimiz Seat İbiza Cupra araçlara Golf 7 tarzı anahtar istiyor. Aracına düşkün, estetiğe önem veren ve hassas sürücüler, Cupa anahtar modifiyesi talep edebiliyor. Böylece anahtarlar daha gösterişli bir hale geliyor. Makalemize eklediğimiz Seat İbiza Cupra anahtar incelenirse Golf 7 tarzı anahtar ile ilgili söylemek istediklerimizi net olarak anlayabilirsiniz. Yani Seat İbiza Cupra araçlara Golf 7 tarzı anahtar modifiyesi de bizim işimiz!

Seat İbiza Cupra Anahtar Fiyatı

Bizi arayan müşterilerimizin birçoğu, öncelikle anahtar yapımı fiyatları ya da anahtar kopyalama fiyatları konusunda endişeli oluyor. Çünkü sağdan soldan kulaktan dolma bilgilerle onları yanlış yönlendiriyor ve öncelikle yetkili servisleri arıyorlar. Yetkili servis, küçücük anahtar için anormal fiyatlar veriyor ve yaklaşık 1 ayda teslim edebileceklerini söylüyorlar. Bunu öğrenen sürücüler immobilizer anahtar uzmanı olarak bize ulaşıyor ve öncelikle anahtar fiyatı ve anahtar yapımı süresini soruyorlar. Bu araç için arayan müşterimiz de bana ilk olarak Seat İbiza Cupra anahtar fiyatı bilgisi sordu. Fiyatı ve hizmet süremizi öğrendiğinde çok şaşırdı. Çünkü bizde Seat İbiza Cupra anahtar fiyatı 240.00 TL’dir. Yetkili serviste bu fiyata kapıdan almazlar. Ayrıca günlerce beklersiniz. Bu sebeple Seat İbiza Cupra anahtar fiyatı araştırırken önce bizi arayın!

Seat İbiza Cupra Anahtar Pili

Seat İbiza Cupra anahtar pili biterse herhangi bir sorun yaşamadan aracı açabilir ve kullanabilirsiniz. Anahtarın üzerindeki metal anahtarı kullanarak araca binilebilir, moto çalıştırılabilir. Seat İbiza Cupra anahtar pili standart CR 2032 anahtar pilidir. Anahtar pili fiyatı piyasada 10 TL’dir. Anahtar pili değişimi için bize müracaat edebilirsiniz. Seat İbiza Cupra da dahil olmak üzere bütün araçların pillerini değiştirebiliriz. Stoklarımızda her tür ve her model anahtar pili bulunmaktadır.

Seat İbiza Cupra anahtar sorunlarınız için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir