Menü Kapat

Peugeot 5008 Anahtar

PEUGEOT 5008 keyless anahtar

Peugeot 5008 anahtar sorunları nadir görülür. Yeni nesi elektronik sistemler ile donatılan lüks araç, Fransız mühendisliğini her anlamda temsil ediyor. Prestijli bir model olan Peugeot 5008’in detayları göz dolduruyor. Anahtar sistemi de üstün güvenlik özellikleri barındırıyor. Peugeot 5008 anahtar kopyalama, Peugeot 5008 yedek anahtar ve Peugeot 5008 smart anahtar sorunlarınızda 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Yetkili servise gitmenize gerek kalmadan, aynı güven ve kalitede destak sağlıyoruz. Saatler içinde Peugeot 5008 anahtar sorunlarınızı çözebiliriz. Böylece yetkili servis prosedürlerinden ve günlerce beklemekten kurtulmuş olursunuz. Peki, Peugeot 5008 anahtar konusunda hangi hizmetleri veriyoruz? İşte cevapları…

Murat Çelik – 0532 637 79 15

Peugeot 5008 Anahtar Özellikleri

Peugeot 5008 anahtar, keyless yani eller serbest veya anahtarsız giriş sistemi fonksiyonu olan immobilizer anahtar sistemidir. Anahtar üzerinizdeyken kapılar otomatik açılır. Aracı çalıştırmak için sadece start/stop düşmesine basmanız yeterlidir. Bu araçlardaki keyless anahtar ile aracın yanına geldiğinizde elinizi kapı kolu içine koyarsanız kapılar açılır. Aracı çalıştırmak için anahtarı cebinizden çıkarmada frene ve start/stop düğmesine basmanız yeterlidir. Bu sebeple bu sisteme keyless go ya da anahtarsız giriş adı verilir. Anahtarın uzaktan kumandası üzerinde üç buton bulunur. Bu butonlarla kapı açma ve kilitleme ve bagaj açma işlemleri yapılabilir. Butonlara basılı tutarsanız camlar açılır ya da kapanır.

Bu teknoloji harikası anahtar sisteminde bir sorun yaşadığınızda sanayide rastgele bir ustaya giderseniz büyük bir risk almış olursunuz. Sorununuz çözülmeyebilir, anahtar sistemini veya kontağı sökebilirler, sigorta kutusunu söküp takarlar. Hatta bazı ustalar immobilizer anahtar soruları için kapı kilit sistemini bile sökebiliyor. Bu sebeple yeni nesil Peugeot 5008 aracınızın smart anahtar sistemini rastgele ustalara başvurmayın!

Bu konuda size şu bilgileri verebilirim; yıllardır immobilizer anahtar üzerinde çalışıyoruz. Yani oto anahtarı ve immobilizer yazılım uzmanıyız. Oto anahtarı sistemleri ve özellikleri için yeni trendleri, yeni teknolojileri ve yeni araçların anahtar sistemi özelliklerini yakından takip ediyoruz. Bu işlemler için bilgisayar destekli ve lisanslı anahtar kopyalama cihazı kullanıyoruz. Bu sebeple Peugeot 5008 keyless anahtar işlemleri için birçok Peugeot 5008 sahibi müşterimiz var. Peugeot 5008 smart anahtar veya Peugeot 5008 keyless anahtar işlemlerinde 2 yıl garanti veriyoruz. Peki, neler yapıyoruz?

Peugeot 5008 Anahtar Kopyalama

Peugeot 5008 eller serbest anahtar sistemi için sıfırdan yeni bir anahtar kopyalama yapıyoruz. Bu işlemler aracın içinde yapılabiliyor. Peugeot 5008 araç sahibi bir müşterimiz internette bize ulaştı. Yeni aldığı ikinci el Peugeot 5008 aracı için smart anahtar kopyalama yapılmasını istedi. Randevulaştık ve ertesi gün ortak bir noktada buluştuk. Aracın üzerinde anahtar kopyalama işlemi gerçekleştirdik. Yirmi dakika içinde orijinal yedek anahtar teslim ettik. Peugeot 5008 yedek anahtar kopyalama sonrası anahtar bütün fonksiyonları ile çalışır vaziyette teslim edildi. Yetkili servisin talep ettiği ücretin üçte biri kadar bir maliyeti oldu. İşçilik ve anahtar da dahil bu miktara. Yaptığımız işlem şu; eski yedek anahtarı aracın hafızasından sildik, yeni yedek anahtarı hafızaya kaydettik. Daha sonra yeni yedek anahtarı araca tanımladık.

Peugeot 5008 yedek anahtar görseli
peugeot 5008 orjinal yedek anahtar detayları

Peugeot 5008 Anahtar ve Kaskodan Yararlanma

Peugeot 5008 anahtar sorunlarından araç sahiplerinin bazı çekinceleri oluyor. Bu araçtaki anahtar arızalarında yetkili servis dışında yaptırılan anahtarlar kaskoda, sigortada ya da garantide sorun olur diye soruyorlar. Hemen cevap verelim; bizim yaptığımız anahtar işlemleri kaskoda, sigortada, garantide, alırken, satarken hiçbir problem çıkarmaz. Peugeot 5008 smart anahtar kopyalama ya da Peugeot 5008 keyless anahtar yapımı işlemlerinde 2 yıl garanti veriyoruz. Orijinal anahtarlar ile aynı özelliklerde ve fonksiyonlarda anahtar teslim ediyoruz.

Yetkili servis ile ya da kasko aracılığı ile Peugeot 5008 yedek anahtar yaptırmak oldukça meşakkatli bir süreç. Polis tutanağı, hasar kaydı açtırılması, yetkili servise müracaat ve yetkili servisin günlerce anahtar yapmasını beklemek, ayrıca büyük miktarlarda para ödemek gibi bir süreç gerekiyor. Biz tüm bu süreçleri yarım saatte hallediyoruz. Polise tutanak tutturmanız gerekmiyor. Kaskoda hasar kaydı açtırmanıza gerek kalmıyor. Yetkili serviste yaklaşık 1 ay beklemiyorsunuz ve fahiş fiyatlar ödemiyorsunuz. Aynı işlemleri yetkili servisin üçte bir fiyatına, yarım saat içinde hallediyoruz. Aracınızın kaskosu ve garantisi bozulmuyor. İsterseniz anahtar işlemlerini garanti kapsamında kaskodan da yaptırabilir.

Peugeot 5008 Anahtar Pili

Peugeot 5008 anahtar pili, uzun süre dayanıklıdır. Ancak kullanmaya bağlı olarak zamanla bitecektir. Peugeot 5008 anahtar pili biterse aracınızın kapılarını manuel olarak açarak, kontağı çalıştırabilirsiniz. Kabın arka tarafındaki tırnağa bastığınızda emergency anahtar yani acil durum anahtarı çıkar. Bu metal anahtar ile kapı kolunun altındaki kilidi açabilirsiniz. Anahtarın pili bittiğinde direksiyonun sol alt tarafındaki yuvaya anahtarı koyduğunuzda aracı çalıştırabilirsiniz. Peugeot 5008 anahtar pili değişimi için bize ulaşabilirsiniz.

Peugeot 5008 Anahtar Kabı

Peugeot 5008 anahtar kabı değişimi de yapıyoruz. Stoklarımızda orijinal Peugeot 5008 anahtar kasası bulunuyor. Anahtar butonlarında deforme, kırılma, suya düşme gibi sorunlar olursa sadece anahtar kabı değişimi ya da sıfırdan anahtar üretimi yapabiliriz. Çip değişmeyecekse araca yeni bir anahtar kopyalama yapmak gerekmiyor. Çipli anahtar kasası istiyorsanız bu anahtarı araca kodlamak gerekiyor. Yapağımız işleme göre Peugeot 5008 anahtar kabı fiyatları değişiyor. Peugeot 5008 anahtar kopyalama fiyatları da işleme göre farklılık gösterebiliyor.

Peugeot 5008 Anahtar Fiyatı

Peugeot 5008 araçlarda bulunan keyless go özelliğinden dolayı anahtar fiyatı da diğer araçlara göre bir tık yüksektir. Ancak bizim yani firmamızın orjinal ürün kullandığını lütfen hatırlayın! Yan sanayi ürünler ve lisanslar ile aracınızı deney testi olarak kullanan kişi ve kuruluşlara itibar etmeyin… Şuan Peugeot 5008 anahtar fiyatı 550.00 TL olarak belirlenmiştir. Ancak mutlak suretle güncel fiyatı bizlerden öğrenin. Zaman zaman ürünlerde büyük indirim ve stok fazlalığından kaynaklı düşüşler olduğundan daha uyguna Oto Anahtar yaptığımız zamanlar oldukça fazladır.

Peugeot 5008 anahtar fiyatı
Peugeot 5008 araçların anahtar fiyatını açıklayan görseldir
  • Peugeot 5008 smart anahtar fiyatı
  • Peugeot 5008 keyless anahtar fiyatı
  • Peugeot 5008 yedek anahtar fiyatı
  • Peugeot 5008 orjinal anahtar fiyatı

Madde madde yapacağınız bu araştırmaların tüm cevapları üst tarafta açık ve net şekilde belirtilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir