Menü Kapat

Peugeot 208 Yedek Anahtar

peugeot 208 yedek anahtar yaptırma

Peugeot 208 araçlar özellikle gençler arasında tutulan bir otomobildir. Hem tasarımı hem de seri yapısı sebebiyle özellikle tercih edilen Peugeot 208’in anahtar sistemi ile ilgili sorunlarınız için her türlü desteği veriyoruz. Peugeot 208 yedek anahtar kopyalama, Peugeot 208 anahtar kabı ve Peugeot 208 yedek anahtar tamiri gibi işlemler için piyasaya göre uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. İsterseniz adresinize gelerek anahtar kopyalama yapıyoruz. Size bu hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgiler vereceğim!

Acil İletişim için – Murat ÇELİK 0532 637 79 15

Peugeot 208 Yedek Anahtar Kopyalama

Peugeot 208 araçlarda fabrikasyon olarak uzaktan kumandalı ana anahtar ve kumandasız yedek anahtar veriliyor. Kumandasız anahtar da immobilizer çip ile sunuluyor. Yani ana anahtar gibi immobilizer özelliği bulunuyor. Sadece anahtar üzerinde butonlar bulunmuyor; yani uzaktan kumanda edemiyorsunuz. Peugeot 208 aracınız varsa anahtar işlemleri için bize danışabilirsiniz. Telefonlar birçok konuda destek verebiliriz. Yapılacak işlemler için de iş yerimizde ya da konumunuzda yardımcı olabiliriz. Bu konuda size bir örnek vereyim:

Bir müşterimizin Peugeot 208 aracı için yedek anahtar yaptık. Bizi arayarak konumunu gönderdi ve birkaç saat içinde yedek anahtarı teslim ettik. Kendisi Bakırköy’de aradı. Aldığı aracın yedek anahtarı verilmemiş. Bunun risk taşıdığının bilincinde olan müşterimiz, internette kısa bir araştırma yaparak bize ulaştı. Daha önce yetkili servisi aramış. Birçok prosedürle karşılaşmış. Polis tutanağı, kaskoda kayıt açılması, yetkili serviste 1 aylık bekleme süresi gibi birçok prosedürden bahsetmişler. Ayrıca, Peugeot yetkili servisin yedek anahtar fiyatlarını görünce hemen bize ulaştı.

Peugeot 208 yedek anahtar kopyalama işlemi aracın içinde yapılabilir. Bilgisayarı ilgili sokete bağlayarak, aracın hafızasına ulaşıyoruz. Daha sonra anahtar kopyalama cihazı sayesinde eski yedek anahtarı aracın hafızasından siliyoruz. Stoklarımızdan getirdiğimiz yeni yedek anahtarın kodunu aracın hafızasına kaydediyoruz. Daha sonra anahtar kodlayarak, araca tanımlıyoruz. Bu işlem için 15-20 dakika yeterli oluyor. Yani yetkili serviste 1 ay beklemeden dakikalar içinde yedek anahtar elinizde! Talebe göre yedek anahtarı da uzaktan kumandalı yapabiliriz. Böylece yedekli bir konfor yaşamış olursunuz.

Peugeot 208 yedek anahtar kopyalama
Peugeot 208 yedek anahtar kopyalama görseli

Peugeot 208 Yedek Anahtar Kayboldu Ne Yapmalıyım?

Başlıktaki sorunun cevabı çok önemli! Bir araç aldıysanız ve yedek anahtar yoksa riskli bir durum söz konusu. Yedek anahtar kötü niyetli birinin eline geçerse ve bir şekilde aracı tanıyorsa çalınma ya da araçtan hırsızlık gibi riskler doğuyor. Bu sebeple hiçbir aracı yedek anahtar olmadan kullanmayın! Ayrıca, mesela yedek anahtar Peugeot 208 kayboldu ise ve ana orijinal anahtar da bir şekilde kaybolursa daha büyük bir sorunla karşı karşıya kalırsınız. Bu sefer aracın kontağını ya da kapıdaki kilit sistemini sökmek gerekebilir. Çünkü anahtar kodunu öğrenmemiz gerekiyor. Bu durumda da hizmet veriyoruz; ama bu hem meşakkatli hem de daha masraflı oluyor.

Bu sebeple bütün anahtarlar kaybolursa yolda kalabilirsiniz, mağdur olabilirsiniz. Kapı kilinin sökülerek şifreleri bulmamız hem zaman hem de maliyet açısında sizi mağdur edebilir. Yedek anahtarsız kullanılan araçlar risktir. Her araçta mutlaka iki anahtar olmalı; bu sebeple aracınızı yedek anahtarsız kesinlikle kullanmayın!

Kaskodan Yedek Anahtar Kopyalama

Yedek anahtar konusunda sorular diğer bir konu da “Yetkili servis dışında immobilizer oto anahtar uzmanlarının yaptığı yedek anahtar kaskoda sorun olur mu?” konusudur! Kesinlikle sorun olmaz! Çünkü yaptığımız anahtarlar eski yedek anahtar ile aynı özelliktedir. Yedek anahtar kodlama yaptıktan sonra anahtar tüm fonksiyonları ile kullanılabilir.

Diğer bir konu da kaskodan yedek anahtar kopyalama konusudur. Aracınızın kaskosunu kullanarak, garanti bozulmadan yani garanti kapsamında kaskodan anahtar kopyalama yapabiliriz. Bu işlemi yetkili servis aracılığı ile yaparsanız size yaklaşık 1 ay süre vereceklerdir. Ayrıca, bazı durumlarda parça değişimi de yapabilirler. Bizim yaptığımız kaskodan anahtar kopyalama işleminde garanti bozulmadan ve parça değişimine gerek kalmadan süreci tamamlıyoruz. Aracınız olmadan bu işlem yapılamaz; bu sebeple aracınızla iş yerimize gelmeniz gerekir.

Peugeot 208 Yedek Anahtar Dönüşümü

Kumandasız Peugeot 208 yedek anahtar varsa bu anahtarda uzaktan kumandalı yedek anahtar dönüşümü yapabiliriz. Eski yedek anahtarı aracın hafızasından silerek yeni uzaktan kumandalı yedek anahtar kodluyoruz. Böylece orijinal uzaktan kumandalı anahtar gibi yedek anahtarı da aynı konforda kullanabilirsiniz. Bazı hassas sürücülerin talep ettiği Peugeot 208 yedek anahtar dönüşümü için stoklarımız anahtar kabı bulunmaktadır. Mevcut uzaktan kumandalı anahtar kabı değişimi ve tamiri için de bize başvurabilirsiniz.

Peugeot 208 Yedek Anahtar Pili

Peugeot 208 anahtar pili CR 2032 tip pildir. Piyasada 10 TL’ye bulabilirsiniz. Peugeot 208 anahtar pili biterse sustalı anahtarı ile aracın kapılarını açarak, motoru çalıştırabilirsiniz. Uzaktan kumanda konforuna devam etmek için anahtar pili değişimi yapmalısınız. Her türlü anahtar pili hizmeti vermekteyiz.

Kumandasız Peugeot 208 Yedek Anahtar Fiyatı

Kumandasız Peugeot 208 anahtar fiyatı sadece 100 TL’dir. Kumandasız yedek anahtar için yetkili servise en az üç katı ücret ödemeniz gerekir. Tüm işlemlerimiz garantilidir; kaskoda, sigortada, emniyette herhangi bir sorun çıkmaz.

Kumandalı Peugeot 208 Yedek Anahtar Fiyatı

Kumandaki Peugeot 208 anahtar fiyatı 240 TL’dir. Yedek anahtar yoksa ve diğer ana anahtarı da kaybederseniz yani hiç anahtar yoksa sıfırdan yeni bir anahtar maliyeti 500 TL ila 750TL arasında değişebilir.

Faydalı bilgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir