Menü Kapat

Opel Astra K Anahtar

Opel astra k yedek anahtar

Opel İnsignia keyless go smart anahtar sonrasında dün yani 17.02.2020 Pazartesi akşamı Opel Astra k anahtar kopyalama fırsatı buldum. Arabayı baştan sona inceledim ve tüm teknik detayları hakkında bilgi sahibi olmadan sizlere bilgi vermeyi doğru bulmadığım için, dükkanımıza arabanın gelmesini bekledim. Sonunda beklediğim araç olan Opel Astra K geldi. Müşterimizin 176.000 Türk lirasına anlaşıp noterde satışın iptal olduğunu söylemesi üzerine ben de kendisine ” Opel Astra K Yedek Anahtar problemini arabayı ilana koymadan halledecektin artık insanlar bilinçli ve problem yaşamak istemiyor dedim. “

Opel Astra K Keyless Anahtar

Dediğim gibi Opel Astra K Anahtar sadece makyaj olarak değişikliğe uğramış. Kol dayamanın altında bulunan bardaklıkların tam ortasında Opel Astra K anahtar okuyucusu bulunmakta ve pil bittiğinde oraya yerleştirilecek araba çalıştırılabilmektedir. Öte yandan Opel Astra K Smart Anahtar cebinizdeyken yani düğmelerine basmadan kapı üzerindeki butonlara basarak arabayı kilitleyip açabilirsiniz. Opel Astra K keyless anahtar içinde tüm araçlarda olduğu gibi şoför kapısını açabilecek manuel Opel Anahtarı bulunmaktadır. Özetleyecek olursak…

  • Opel Astra K Keyless Anahtarın pili bittiği zaman kapısını manuel olarak açın.
  • Opel Astra K Smart anahtar kol dayamanın altında bulunan bardaklıkların ortasına oturtularak pilsiz şekilde çalıştırılabilir.

Opel Astra K Keyless Anahtar Nasıl Kopyalanır ?

Tüm Opel araçlarda olduğu gibi Opel Astra K modelinin kendine özgü güvenlik kodu bulunmaktadır. Söz konusu kod arabanın motor beyninde kayıtlıdır. Online cihazlar ile Opel Astra K Anahtar kodu ve pin koduna 3 dakika gibi bir sürede ulaşılabilmektedir. Daha sonra pin kodu girilerek yine kol dayamanın altında bulunan okuyucuya Opel Astra K Orjinal Anahtar ( programlanacak olan smart key ) oturtularak araba ile eşleştirilmesi sağlanır. Yani araba olmadan hafızaya Oto Anahtar ekleme ve silme gibi bir durum düşünülemez! Opel Astra K arabaya 3 butonlu açma, kapama ve bagaj özelliği bulunan uzaktan kumanda programladım lakin üzülerek söylüyorum bagajı açmadı.

Opel Astra K Anahtar

Opel Astra K Anahtar Ve Kasko İlişkisi

Opel Astra K modelleri ülkemizde çok yeni olduğundan genelde tamamı kaskolu olarak kullanılıyor. Kaskolu arabalarda dikkat edilmesi gereken hususlar olduğundan hepimizin önemsemesi gereken bazı noktalar mevcut. Bunlardan en önemlisi Opel Astra K Yedek Anahtar problemidir. Ülkemizin hemen her yerinde artık kaskonun yedek anahtar olmadan hasarı karşılamadığını herkesim biliyor. O nedenle araçlar satılırken veya kaza anında şirketler tarafından istenen Oto Anahtar ibraz edilemediği zaman sorunlar başlıyor.

Opel Astra K aracım var kaskomu kullanarak Anahtar Kopyalatabilir miyim ?

  • Elbette size tanınmış olan hakkınızı kullanabilirsiniz. Lakin yetkili serviste Opel Astra K anahtar fiyatı ne kadar ? İşçilik maliyeti nedir ? hepsini bilmelisiniz. Çünkü kasko şirketi size örnek veriyorum 500.00 lira teminat koydu ise siz 1.000 liralık hizmeti aldığınız zaman 500.00 lirayı kendi cebinizden ödemeniz gerekmektedir. O yüzden bizim gibi partnerler bularak uygun ve kısa sürede problemi çözüm sigorta şirketine faturayı verip bedeli isteyebilirsiniz.
Opel astra k orjinal anahtar
Opel Astra K modelinin orjinal anahtarı

Opel Astra K aracıma yetkili servis haricinde yedek anahtar yaptığımda ücret ödeme konusunda bana sıkıntı yaşatırlar mı ?

  • Hayır, böyle bir şey söz konusu değildir. Sonuç olarak siz arabanızın hasar kayıtlı olmasını ve fiyatın şişirilmesini istemediğiniz için yetkili servise gitmek istemiyorsunuz. Doğal olarak kendi işinizi kendiniz görüyorsunuz ki zaten sigorta şirketi düşük maliyete itiraz etmeyecek hatta rahatlıkla kabul edecektir.

Opel Astra K Anahtar Çalınması Durumunda Alınacak Önlemler Nelirdir ?

Satın aldığnız Opel Astra K aracınızın anahtarını kaybedebilir veya çaldırabilirsiniz. Peki ne yapmalı ? Şimdi sizlere maddeler halinde anlatacağım…

  1. Kayıp veya çalınan Opel Astra K anahtar araç hafızasından silineecek.
  2. Belli bir zaman sonra tekrar bulunur veya aracın eski sahibi tarafından teslim edilirse kullanıma açılabilir.
  3. Yaklaşık olarak 15 dakika içinde Opel Astra K Smart Anahtar eşleştirmesini halledebiliyoruz.

Opel Astra K Anahtar Fiyatı

Piyasada cep telefonu tamircisi, PlayStation parçacıları ve daha önce ne iş yaptığı belli olmayan kişi ve kuruluşların verdiği fiyatları lütfen baz almayın. Arabanızı seviyor ve malınıza değer veriyorsanız müşteri memnuniyetlerini dikkate almanızı önemle rica ediyorum. Şuan Opel Astra K Anahtar Fiyatı firmamızda 600.00 Lira fakat altını çizerek söylüyorum ÜRÜNÜMÜZ ORJİNALDİR. Yan sanayi Opel Astra K Smart Anahtar Fiyatı ise 400.00 Liradır. Firmamızda bulunan yan sanayi ürünler bütün özellikleriyle birlikte çalışır ve sizi üzmez. Kesenize göre hizmet almanız mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir