Menü Kapat

Nissan Qashqai Sustalı Yedek Anahtar

nissan qashqai sustalı anahtar yapımı

2014-2015-2016-2017-2018 ve 2019 yıllarında trafiğe çıkan Nissan Qashqai araçlarda sustalı anahtar kullanılmıştır. Artık araçların orjinal sistemlerinde tercih edilen Bu ürün için dönüşüm hizmeti ortadan kalkmıştır. Biz müşterilerimize Nissan Qashqai yedek anahtar kopyalama hizmeti verdiğimiz gibi kırılma ve deformasyona uğrayan ürünlerin dış kapı değişikliği yoluna gidiyoruz. Diğer bir deyişle, fabrikasyon yani orijinal olarak üretilen Nissan Qashqai sustalı anahtar için yedekleme kap değiştirme ve kumanda tamiri hizmetimiz bulunmaktadır. ikinci el veya sıfır olarak satın aldığınız Nissan Qashqai araçlarınızın yedek anahtarı kayıp olduğunda satıştan sonra teslim edilmediğinde veya art niyetli kişiler tarafından zimmete geçirildiğinde bizlere ihtiyaç duyabilirsiniz. bu gibi durumlarda Nissan Qashqai yedek anahtar kopyalama cihazı ile araca müdahale ederek henüy nerede belli olmayan uzaktan kumandayı araba üzerinden sileerek yetkisini sonlandırabiliriz.

Nissan Qashqai Sustalı Anahtar Dönüşümü

Insanların katlanabilir olarak da adlandırdığı bu ürüne nasıl sahip olabileceğinizi anlatacağım. üst taraftaki paragrafta Nissan Qashqai sustalı anahtar yapımını anlattık. Fakat bir de eski kasa diye tabir ettiğimiz araçların uzaktan kumandalarını nasıl sustalı hale getirdiğimizden bahsedelim. Örnek verecek olursak 2011 ve 2012 yılları arasında üretilen Nissan Qashqai anahtar, iki butonlu açma ve kapama özelliği bulunan düz şekilde üretilmiştir. Cebimi deliyor, taşıyamıyorum ve çok kötü görünüyor gibi şikayetlerle tarafımıza ulaşan müşterilerimizin istediği hizmetlerin başında gelen Nissan Qashqai sustalı anahtar, dönüşüm kabı stoklarımızda mevcuttur. ister arabayla gelin ister uzaktan kumandayı gönderin bu hizmete kargo şirketlerini kullanarak veya dükkanımıza gelip bizleri ziyaret ederek sahip olabilirsiniz.

Nissan Qashqai Sustalı Yedek Anahtar Yapımı

Ben elimdeki uzaktan kumandanın bozulmasını veya ona dokunulmasını istemiyorum, bir tane daha fazladan arabama kodlama yapabilir misiniz ? tarzında bir soru yöneltirseniz cevabımız ” ELBETTE ” şeklinde olacaktır. Arabanın sisteminde yok ise yani düz ve standart uzaktan kumandaya sahipseniz sıfırdan ” Nissan Qashqai Sustalı Yedek Anahtar Kopyalama ” işlemi yapabiliriz. ( araba şart ) Şehir dışındayım göndererek yaptırayım da, bu taşıması zor ve çirken kumandayı artık kullanmayayım diyorsanız o zaman üst tarafta bahsettiğim gibi bana kumandayı göndereceksiniz. ( eski kasa Nissan Qashqai araçlar için konuşuyorum ) Yeni kasa diye tabir ettiğim 2013 model ve üzeri Nissan Qashqai arabalar için mutlaka dükkanımıza uğramalısınız.

nissan qashqai sustalı anahtar
Nissan qashqai sustalı anahtar görseli

Nissan Qashqai Sustalı Yedek Anahtar Kopyalama

Eğer amacımız modifiye veya kolay kullanım değil ise sizlere yardımcı olamayız. Bu bağlamda, eğer aracınızı yedeksiz şekilde kullanıyorsanız uzaktan yani sadece Nissan Anahtar gönderilerek Nissan Qashqai sustalı yedek anahtar veya Nissan Qashqai kumandalı anahtar kopyalama yapamayız. Amacım konumuzun içerisinde sizleri sıkmadan kısa, öz ve ihtiyaçlarınıza nasıl çözüm yolu bulabilirsiniz onu anlatmaya çalışıyorum.

Not: Bazen bana Nissan Qashqai Sustalı Anahtar Kabı gönderin ben kendi bulunduğum semtte hallettireceğim giyerek ürün istiyorsunuz. Göndermek çözüm değil fakat diğer araçlarda olduğu gibi elektronik devreyi layıp sustalı dönüşüm kasası içerisine yerleştirilerek yapılan değişimler sağlıksız olduğu gibi bir o kadar da kullanışsız oluyor. En güzeli ya kullandığınız Nissan Qashqai kumandalı anahtar bize gelecek veya siz arabanızla uğrayacaksınız. Ortası maalesef şuan yok dönüşüm kabı ve kasalarını artık kullanmıyoruz. Yaklaşık 6 -7 sene önce yokluk senelerinde mecburiyetten 50.00 lira 70.00 lira gibi fiyatlara sunduğumuz ürünlerin çok daha kalitelileri çıktığından dolayı artık kullanmıyoruz.

Nissan Qashqai Sustalı Anahtar ve Kasko İlişkisi

Uygulamaların kasko, sigorta ve satışa çıkarttığınız zaman alıcı kişileri hiç bir şekilde bağlamadığını unutmayın. Nasıl cam filmi tercihi, araca takılan duble ekranlı teyb veya diğer bazı aksesuarlar nasıl 3. tarafları bağlamıyor ise Oto Anahtar pazarı da aynı şekilde yürütülmektedir. Nissan Qashqai Sustalı Yedek Anahtar içerisinde bulunan kimlik bilgileri arabanın hafızasına kayıtlı olduğundan bir sorun çıkması imkanlar dahilinde DEĞİLDİR.

Nissan Qashqai Sustalı Yedek Anahtar Yaptırma

Orjinal sistem üzerinden nasıl yapıldığını çok kısa izah edelim. Aslında bir Citroen, Peugeot, Renault, Honda veya Toyota araçlarından bir farkı yok lakin sırasıyla sürece maddelemek gerekirse;

 1. Evvela stoklarda doğru ürünü bulundurmak gerekiyor. Doğru ürün derken, Nissan qashqai araç 2010 – 2011 veya 2012 model ise 46 Cripto yazılımlı iki butonlu uzaktan kumanda hazırlanmalıdır. Araba 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018 veya 2019 model ise 4A PCF7661M HİTAH AES çipli uzaktan kumandalı anahtar araça eşteştirilmelidir. Aksi halde zaten araba onu kabul etmediği gibi kodlama başarılı olmayacaktır.
 2. Yale tip dediğimiz kontak ve kapı kilitlerini manuel açmaya yarayan uç kısmı keserek rahat çalıştığını gördükten sonra araca Nissan Anahtar Kopyalama cihazı bağlanmalıdır.
 3. Gerekli bağlantı yapıldıktan sonra Nissan içeriğine giriş yapılarak kaç adet uzaktan kumanda tanıştırılacak ise sıra sıra hepsiyle kontak açılıp kapatılacaktır. Kodlama sırasında kontağa giriş yapmayan bütün uzaktan kumandalar etkisiz hale gelecek ve çalışmayacaktır.

Şimdilik Nissan Qashqai araçlarda kullanılan veya dönüşümü yapılan ürünler için söyleyeceklerim bunlardan ibarettir. Eğer kafanıza takılan bazı sorulara yazımızda cevap bulamadıysanız lütfen formu doldurarak bizlerden fikir alın. Ortalama 30 dakika gibi kısa bir sörü içerisinde sitemizdeki tüm soruları cevaplandırıyoruz.

23 Comments

 1. İBRAHİM TEKYETİM

  BEN ARACIMIN ANAHTARINI SUSTALIYA ÇEVİRMEK İSTİYORUM REMİT TE OTURUYORUM ARACIM 2010 MODEL NİSSAN QASHGAİ NASIL YAPARSINIZ VE NE KADAR OLUR

  • oto anahtar

   Bahattin bey 2010 model Nissan Qashqai sustalı anahtar fiyat bilgisini mail adresinize yolladık. Bu uygulamada sizin anahtarınız kullanılmıyor. Sıfırdan araca kodlama ve programlama yapılıyor bilginiz olsun.

 2. Murat BULUT

  2011 model Nissan Qashqai aracıma sustalı anahtar yaptırmak istiyorum fiyat alabilirmiyim.Ispartadayım kargoyla gönderilecektir.

 3. İbrahim Turgut

  Merhabalar 2011 Nissan Qashqai aracıma sustalı anahtar yaptırmayı düşünüyorum fiyat bilgisi verirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar

 4. İbrahim Turgut

  Merhabalar 2011 Nissan Qashqai aracıma sustalı anahtar yaptırmayı düşünüyorum fiyat bilgisi verirseniz çok sevinirim.

 5. Hüseyın ŞANCI

  Merhabalar ben hüseyin şancı 2012 model nissan öashqai aracımı sustalıya çevirmek istiyorum fiyatınız nedir birde adresiniz neresi

 6. Hüseyın ŞANCI

  Merhabalar ben hüseyin şancı 2012 Nissan oshai aracımın sustalıya çevirmek istiyorum fiyatınız nedir birde adresiniz neresi

 7. Musa Ferizli

  Merhaba 2011 Qashqai+2 aracım var. Normal anahtarı sustalıya çevirmek istiyorum. Fakat bu dönüşüm sırasında araç beyninin zarar görebileceği bu modellerde %50 şans ile sorun yaşanmayacağını söylemişlerdi. Doğru mu ve iki anahtarı sustalıya çevirmek için fiyat nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir