Menü Kapat

Mazda 3 Anahtar

mazda 3 orjinal anahtar

Geçmişten günümüze kadar değişiklik gösteren araçların birisi de Mazda`nın 3 serisi veya 3 kasa diye tabir ettiğimiz modelidir. Şuan dükkanımızda şehir dışından gönderilen Mazda 3 anahtar için ne yaptık ? Dükkanımıza neden geldi ? Müşterimizin şikayeti nedir ? hepsinin cevaplarını tek tek sizlere aktaracağım. Öncelikle 2004 model olan aracın anahtar ile kumandası ayrı o yüzden evvela Mazda 3 kumanda kabı değişikliğiyle mevcut açma ve kapatma özelliğnie sahip olan uzaktan kumandayı yeniledik. Hemen görsellerini kendisine atarak önce beğenisini kazandım ardından da görüşlerini aldım. Şimdi yazımızın içerisinde sizlere de sunumunu gerçekleştireceğim Mazda 3 anahtar bakın daha nelerle karşılaştı.

Mazda 3 Anahtar Özellikleri

Anahtarı ve kumandası ayrı olan Mazda 3 modelleri ile yine açma ve kapama özelliği bulunan sustalı anahtar diye tabir ettiğimiz Mazda 3 anahtar, üzerinde bagaj açma özelliği olmadığı halde uzaktan kumanda aracılığıyla bagajın açıldığını söylesem ne dersiniz ? Bence oldukça şaşırırsınız. Peki Nasıl ? Şuan da arabaya 3 butonlu açma, kapama ve bagaj özelliği bulunan Mazda 3 Sustalı Anahtar kodlandığında özellik otomatik olarak aktif olmaktadır. Bazı Japon markalarında örnek verecek olursam Toyota, Honda ve Mazda modellerinde araca uzaktan kumanda tanıştırılması cihaz olmadan programlandığı için şehir dışından da ürünü isteyip kendi imkanlarınızla kullanım sağlayabilirsiniz.

Mazda 3 Anahtar Anahtar Kopyalama

Ford ve Mazda araçların genel olarak immobilizer yazılımları aynıdır. Özellikle Mazda üzerinden konuşmamız gerektiğinden hemen açıklık getirmek istedim. Mazda 3 anahtar içerisinde bulunan 4D-60 ve 4D-63 Cripto megamos çipler araç olmadan yani bilgisayar bağlantısı gerekmeden kopyalama yapılabilmektedir. Bu durumun avantajları ve dez avantajları mevcuttur. Şahsım olarak görüşümü bildirmek gerekirse, araca bilgisayar bağlamadan oto anahtar kopyalama yapılması araç sahibini indişelendirir. Aracına da kullandığı anahtara da dikkat etmeli güvenmediği kişilere kesinlikle teslim etmemelidir. Peki ya avantajı nedir ? Bana sorarsanız avantajı mesela Bursa – Balıkesir – Amasya – Bodrum – Muğla – Marmaris – Edirne – Kırklareli – Tekirdağ – Çerkezköy – Kocaeli – İzmiz – Adapazarı – Kandıra – Kefken – Bolu – Karabük – Kastamonu – Rize – Trabzon – Giresun – Ankara – İzmir – İstanbul – Mardin – Hakkari – Van – Bitlis – Iğdır – Gaziantep – Bitlis ve daha sayamadığım bir çok ilimizden arabayı park halinde bırakarak Mazda 3 anahtar gönderilerek kopyalama isteğinde bulunulabilir. Lakin aracın ruhsat sahibi olduğunuzu kesinlikle belgelemek zorundasınız. Mazda 3 anahtar kopyalama yaptıktan hemen sonra araba üzerinden de uzaktan kumandayı aktif ettiğinizde ki telefondan zaten yardım ediyoruz, işlem başarıya ulaşmış olacaktır.

Mazda 3 Anahtar Yaptırma Ve Kasko Durumu

Şimdi şehır dışından gelen müşterimize yaptığımız Mazda 3 Yedek Anahtar görsellerini detaylarıyla inceleyin. O zaman aracı satarken veya kasko yaptırırken sorun yaşamayacağınızı anlayacaksınız. Orjinal Mazda 3 Anahtar bütün özellikleri ile aracı çalıştırdığı için rahatsızlık duyacağınız bir durum ile karşılaşmayacaksınız. Bunun garantisini biz veriyoruz, kaldı ki bu zamana kadar olumsuz dönüş tarafımıza gerçekleşmedi.

Mazda 3 Anahtar Fiyatı

Şuan için güncel Mazda 3 anahtar kopyalama ve çoğaltma fiyatı 200.00 liradır. Fiyata 3 butonlu açma, kapama ve ekstra olarak bagaj açma özelliği dahildir. Ayrıca firmamızda yine sizlere işçilik, diş açma ve diğer firmaların yaptığı gibi kodlama ücreti adı altında fazla ücret talep etmiyoruz. Ruhsat sahibi olduğunuzu belgelediğiniz taktirde ülkemizin her yerinden sizlere yardımcı olabiliriz. Yapılan işlemde araç hafızasına müdahale edilmediğinden yani bilgisayar bağlanmadığından kayıp olan veya sizlere teslim edilmeyen Mazda 3 orjinal anahtar yetkisi açık pozisyonda kalacaktır.

Not: Kampanyalarımızı ve stok durumumuzdaki değişikliklerden dolayı fiyatlar zaman zaman farklılık gösterebilir. Lütfen ihtiyaç halinde bizimle iletişime geçerek güncel bilgilerden haber alınız.

MAZDA 3 ANAHTAR VE KUMANDA KABI
MAZDA 3 ANAHTAR VE KUMANDA KABI GÖRSELİ

Mazda 3 Anahtar Tamamen Kaybolursa Nasıl Yol İzlemeli ?

  • Öncelikle en yakın emniyet güçlerine bilgi vererek tutanak tutturmanızda fayda var.
  • Eğer arabanız kaskolu ise mutlaka kasko firmanıza bilgi vermelisiniz.
  • Kasko ve sigorta şirketi ile herhangi bir ilişkiniz yoksa öncelikle aracın kapılarını açtırmalısınız.
  • Aracın kapılarını açtırdıktan sonra çağırdığınız usta eğer profesyonel Oto Anahtar işi ile ilgileniyorsa arabanızı ortalama 1 saat içerisinde çalıştıracaktır.

İşlemlere başlarken arabanın başına gelen ustanın kapı kilidini sökmesi normaldir. Kapı kilidinin içerisindeki şifrelerden yola çıkılarak kontağı döndürecek mekanik uç kısmı hazırlayıp kontağı döndürecek ve ardından 4D-63 Cripto Megamos ham çipi arabaya oto anahtar kopyalama cihazı ile tanıştıracaktır. Göstergedeki immobilizer işareti söndükten sonra araba çalışacaktır. Uzaktan kumandayı dert etmeyin çünkü o arabanın üzerinden tanıştırılıyor ve oldukça basittir.

4 Comments

  1. Zafer

    Merhaba. Ben mazda 3(bk) 2006 model aracim icin 3 butonlu, sustali kumanda kabi istiyorum. Eski kumandamin anahtari kirildi ve sustasi bozuldu. Fiyat nedir acaba? Sadece kabini istiyorum. Devrem calisiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir