Menü Kapat

Mercedes Slk 200 Anahtar

mercedes slk 200 yedek anahtar

Mercedes`in spor ve iki kişilik araçlarından biri olan Slk 200 modelinin yedek anahtarını kopyaladık. Yapılan uygulamanın resimlerini makalemizin içinde bulabileceksiniz. Diğer modellere göre fazla bulunmayan Mercedes Slk 200 yedek anahtar ile alakalı tüm özellikleri anlatarak yazımıza devam edeceğim. Üniversal Mercedes Anahtar yapısına sahip olan SLK 200 anahtar için yeni nesil krom tarzında anahtar programlamamız mümkündür. Şuan yetkili servisler dahil olmak üzere dünyanın hemen her ülkesine krom Mercedes anahtar gönderilmektedir. Eski siyahların üretimi durdurulmuştur.

Mercedes Slk 200 Yedek Anahtar

Mercedes araçlardaki kontağın adı EZS olarak adlandırılmıştır. Online olarak bilgisayar aracılığı ile Mercedes Anahtar Kopyalama cihazımızla kontak üzerinden bilgiler alınır ve elektronik ortamda dosya hazırlanır. Mercedes Slk yedek anahtar toplamda 8 adet üretilebilir. Araba gelmeden programlama ve kopyalama hiç bir şekilde imkanlar dahilinde değildir. Mercedes Slk 200 yedek anahtar fiyatı 400.00 lira olup krom yani makyajlı şekilde teslim edilebilmektedir.

Benim orjinal takıntım var krom değil orjinal siyah şekilde Mercedes Slk 200 aracıma yedek anahtar yapabilir misiniz ?

  • Kesinlikle yapabiliriz. Yetkili servisler üretimini durdurdu, artık Almanya tarafından tedarik edilemiyor ancak bizim stoklarımızda bulunmaktadır. İlla siyah olsun derseniz dış kabı dahil olmak üzere stoklarımızda bulunuyor.

Mercedes Slk 200 anahtar dış kabı değişikliği yapabilir misiniz ? Benim aracımın basma yerleri çatladı yenilenir mi ?

  • Evet Mercedes araçların sadece Slk 200 modellerinde değil Clk serilerinde de aynı şikayet vardır. Senelerce Mercedes Slk 200 anahtar kabı değişikliği sayesinde müşterilerimizin uzaktan kumandalarını yenileyerek onların beğenilerini kazandık.

Mercedes Slk 200 anahtar pili bitti aracımı açamıyorum bana yardım eder misiniz ?

  • Tabii ki yardım edebiliriz. Öncelikle arabanın şoför kapısındaki mekanik kilit sistemini iyice bir yağlayın. Malumunuz senelerce kullanılmadığını düşünürsek şifreler ve yaylar donmuştur. Pillerin bitmesi arabanın çalışmasına engel değil. Kapı üzerindeki kilit sisteminin bakımı yapılır ve araba açıldığı taktirde kontağa ( EZS) bölümüne Mercedes Slk 200 anahtar takılarak marş yapılır.
mercedes slk 200 orjinal anahtar
mercedes slk 200 orjinal anahtar kopyalama

Mercedes Slk 200 Anahtar Fiyatı

Covid-19 salgını ( Koronavirüs ) salgını neticesinde yaşanan malzeme kıtlığı nedeniyle fiyatlarımızı DEĞİŞTİRMEDİK. Şuan için stoklarımızda bulunan ürünleri vatandaşlarımıza sunuyoruz. Mercedes Slk 200 anahtar fiyatı 400.00 liradır. Fiyatımıza işçilik, kodlama ve programlama dahildir. Ancak malzeme tükendiğinde bizim alış fiyatlarımız değişirse ki mutlaka değişecektir. O zaman küçük miktarda zam gelebilir.

Mercedes Slk 200 Anahtar Kabı ( Kumanda Kasası )

Üst bölümde biraz bahsettim fakat daha fazla detaya indireyim. Öncelikle siyah yani standart Mercedes Slk 200 anahtar için krom yani nikelaj görünüme sahip olan anahtara çevirme uygulaması BULUNMAMAKTADIR. Böyle bir ihtiyaç var ise sıfırdan programlama gerekiyor. Lakin Mercedes Slk 200 orjinal anahtar dış kabı stoklarımızda var hatta kendi imkanlarınızla bile değiştirmeniz mümkündür. Mercedes Slk 200 anahtar kabı fiyatı 100.00 liradır.

Yapılan yedek anahtar kopyalama ve dış kumanda kabı değişiklik uygulamaları kasko ve sigorta şirketlerini bağlamaz. Dış kabı değişikliği zaten örnek verecek olarsa cam sileceği değişikliği gibidir. Kopyalama olayına gelince, hemen açıklayayım… Uzaktan kumandanın seri numarası arabanın EZS ( kontak ) ve motor beyni üzerine işlendiği için o arabanın mülkü durumundır. O nedenle gerek kullanımda gerekse şirket prosedüründe ürün servisten alınmış muamelesi görmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir