Menü Kapat

Vw Golf 7 Highline Anahtar

volkswagen golf 7 highline yedek anahtar

Volkswagen Golf 7 Highline modelini inceleyip üzerinde çalışma fırsatı buldum. Kontrollerim ve tecrübelerimi paylaşarak sizlerinde bilgilenmesini sağlayacağım. Volkswagen Golf 7 Higline serise bildiğiniz Passat b8 modelinin ekipmanlarını yerleştirip, o şekilde üretmişler. Elektronik direksiyon kilidi, kapı kilit sistemi ve uzaktan kumanda yazılımları farksız olup, tamamen aynıdır. Sebebi bence Passat`ın farklı olmasını istedikleri için uzaktan kumandalarını değişik üretmişler. Lakin Volkswagen Passat B8 keyless ( smart) anahtar ham olarak direkt Volkswagen Golf 7 highline anahtar kullanılabilmektedir. Dilerseniz kodlayarak kullanabilir dilerseniz iç elektronik devreleri takas ederek dönüşüm yapabilirsiniz.

VOLKSWAGEN GOLF 7 HİGHLİNE ANAHTAR ÖZELLİKLERİ

Volkswagen Golf 7 highline anahtar bildiğimiz keyless go özelliği ile çalışmaktadır. Yani bu demek oluyor ki araçta anahtarsız giriş ve çıkış sistemi bulunmaktadır. Peki neden o zaman standart Volkswagen Polo veya Volkswagen Jetta uzaktan kumandası tercih edilmiş ? Yukarıda söyledim o zaman Passat B8 ve Skoda SuperB farklı olmazdı. Tek neden olarak gösterebilirim… Peki biz Skoda SuperB veya Passat B8 modelinin uzaktan kumandamızı Golf 7 Highline aracımız için kullanabilecekmiyiz ? Evet tabii ki… Rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Volkswagen Golf 7 Highline Anahtar Fiyatı

Volkswagen Golf 7 highline anahtar fiyatı firmamızda 350.00 lira olarak satışa sunulmuştur. Lakin Koronavirüs ve ülkemizdeki döviz kurunun yükselmesi ile birlikte fiyatta değişiklik olur mu ? Evet olabilir… O yüzden sizlerden rica ediyorum bizden güncel fiyat isteyin. Volkswagen Golf 7 Highline yedek anahtar kopyalama işlemi sırasında, sizlere telefon veya mail yolu ile yolladığımız fiyatlar dükkanımıza geldiğiniz zaman kesinlikle değişmez. Yani işçilik, kodlama veya programlama adı altında servislerin yaptığı gibi ekstra bedel koymuyoruz.

Volkswagen Golf 7 Highline Anahtarım tamamen kayboldu hiç anahtarı yok yapılabilir mi ?

  • Evet yetkili servisler haricinde yapılmadığı tamamen söylenti. Bunun için arabayı dükkanımıza alıyoruz. Sabah saatinden akşama kadar dilerseniz 1 dilerseniz 2 adet olmak üzere tamamen kaybolmuş hatta kapıları dahi kilitli olan Volkswagen Golf 7 highline, tarafımızca çalıştırılıp orjinal yazılım ve parçalara dokunulmadan çalıştırılabilir.
volkswagen golf 7 highline anahtar fiyatı
Volkswagen golf 7 highline orjinal anahtar fiyatı

Volkswagen Golf 7 Highline Anahtar pili bitti aracımı nasıl çalıştırabilirim ?

Volkswagen Golf 7 araçların tamamında sol ön kapı kolunun yanındaki kapağın altında mekanik kilit bulunmaktadır. O kapağın altındaki kilit yardımı ile arabayı açabilirsiniz. BURADA kapağın yerini gösteren bir video mevcut izleyebilirsiniz. Daha sonra standart kontak yerinde bulunan antene Volkswagen Golf 7 Highline yedek anahtar kafa üstü yerleştirilerek start düğmesine basılır. Evet bu sayede araba pilsiz şekilde çalışacaktır. ŞURADA pili biten Volkswagen Golf 7 Highline anahtar ile araba nasıl çalışır görebilirsiniz.

Volkswagen Golf 7 Highline Anahtar Kabı

Volkswagen Golf 7 highline anahtar dış kabı ile standart Polo, Jetta, Seat Leon veya Seat İbize modellerinin hiç farkı yoktur. Orjinal olarak ürün bulabiliyorsanız kendi imkanlarınızla değişim yapmanız mümkün. Parmak darbelerine dayanamayıp deforme olan ve çökme ibareleri bulunan Volkswagen Golf 7 Highline orinal anahtar, dış kabı değiştirildiğinde yenilenir. Bu tarz değişimler aksesuar amaçlı olduğundan arabanın garanti kapsamı dışında kalması söz konusu değildir.

Volkswagen golf 7 highline anahtar dış kabı için kullanılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir