Menü Kapat

mercedes g class anahtar

orjinal mercedes g class anahtar

Evvelce evinin kapı kilitlerini değiştirdiğimiz müşterimiz Yusuf beyin oğluna ait olan Mercedes g glass araç için anahtar yapıyor musunuz diyerek başladı muhabbetimiz, kendisi, oğlu ve arada özel şoförünün kullandığı Mercedes g kasa arabalarına üçüncü bir yedek anahtar ihtiyacı olduğunu fakat acelesinin bulunmadığını dile getirmesinin ardından arabayı dükkanımıza istedik. Hem resim hem video ile arşivimize kattığımız Mercedes g class anahtar özelliklerini, kodlama ev programlamasını bütün şeffaflığıyla sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Birazdan yazımızın içerisinde izleme fırsatı bulacağınız Mercedes g kasa yedek anahtar videosunda ben aracın başında olmayan 2. Mercedes g serisi anahtarı iptal etmiştim halbuki müşterimizle gerçekleştirdiğimiz söyleşiyi unutarak bu işlemi güvenlik açısından yaptım fakat zaten 3. gerekliydi neden sildin ki Murat abi dedi şoförü tebessüm ederek hemen geri açıyorum diyerek cevapladım.

Mercedes g class yedek anahtar nasıl kopyalanır

Hep anlatıyorum ya arabadan parça sökmüyoruz, bilgisayarla kodlamaya başlıyor ve bitiriyoruz diye ancak somut çok fazla delil sunamıyordum şimdi durum değişti başından sonuna kadar çekim yaptım arabaya ekleme ve arabadan silme detayları içinizi rahatlatacaktır. Daha önce Sahiba Gökçen Havalimanı kapalı otoparkın içerisinde uğraşmıştım Mercedes g class modeliyle lakin video çekememiştim şimdi için rahatladı neden diye soracak olursanız videosunu alıp resimlemeleriyle beraber kanıtlamadığım uygulamaları kaleme alıp sizlere yansıtmıyorum. Normalde açma ve kapama olmak suretiyle Mercedes g class anahtar üzerinde 2 tane buton bulunmakta ben açmayacağını bildiğim halde 3. butonlu açma, kapatma ve bagajla beraber 3. butonlu üniversal Mercedes anahtar kopyalama yaptım lakin bagaj aktif olmadı sonra aracın arkasına dönüp baktığımda elektrik sisteminin bulunmadığını gördüm lakin müşterimiz ” böyle daha güzel oldu Murat usta makyajlandı böyle kalsın ” isteğini kırmayarak o şekilde bıraktık.

Mercedes G Class kayıp olduğunda servise gitmenize gerek yok !!!

Mercedes G class kullanıcıları araçlarını yedeksiz kullanmıyor kayıp durumunda hemen gerek bizden gerekse yetkili servise başvuru yapıp araçlarını muhafaza altına alıyorlar lakin buradan altını çizerek duyurayım eğer hava limanları, otoparklar veya evlerinizin bahçesinde aracınız mahsur kaldıysa kurtarıcı çağırıp koskoca arabayı yetkili servise götürmeyin biz pratik şekilde halletmeniz adına her gün hem sitemizi hem kendimizi güncelliyoruz. Tedirgin veya hassas olabilirsiniz bu konuda sizlere güvence vermek adına resimler, videolar ve memnuniyet mesajlarını yayınlıyor tüm kafanıza takılan soruları cevaplıyoruz.

mercedes g class anahtar

Mercedes g kasa anahtar yaptırmak istiyorum kaskodan faydalanabilir miyim ?

Tamamen kayıp olduğunda fiyat farklı yedek olarak kopyalama istediğinizde fiyat farklıdır. Özellikle yetkili servisler tamamen kayıp olan Mercedes araçlara metal kapı anahtarı fiyatını ayrı Mercedes kontak anahtar fiyatını ayrı veriyor. Bizim hizmetimizde böyle bir durum söz konusu değil biz servis aracımızla gelir arabanın kapısını açar kapı kilidine göre mekanik uç kısmını işleriz, sonrasında kontağı çalıştıracak şekilde bilgisayarımızı bağlayıp kodlama işlemine başlarız. Arabanın resimlerini kapsamlı şekilde aşamalar halinde sırasıyla çekip faturasını kestiğimizde Mercedes g serisi anahtar bedeli sigorta şirketleri tarafından ruhsat sahibinin hesabına EFT veya HAVALE edilir.

Mercdes C class anahtar pili nasıl değiştirilir ve fiyatı nedir ?

Orijinal Mercedes kontak anahtar modelleri bütün arabalarda standart olduğundan dolayı pilleri ve fiyatları da aynıdır. Mercedes g class anahtar pili cr 2025 olup standart yapıya sahiptir. Biraz büyük marketlerde 10.00 lira bedelle rahatlıkla bulabileceğiniz uzaktan kumandanın pilinin ömrü yaklaşık olarak 3 senedir. Daha farklı ihtiyaç veya sorunlarda bizlerle iletişime geçmenizi rica ederim yaşanacak problemlerin bazılarını aşağıda sıralayarak konumuzu sonlandırıyorum.

  • MERCEDES G CLASS AMG YEDEK ANAHTAR KOPYALAMA
  • MERCEDES G CLASS ANAHTAR TAMİRİ
  • MERCEDES G KASA ANAHTAR DIŞ KABI
  • MERCEDES G SERİSİ ANAHTAR PİLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir