Menü Kapat

Renault Kangoo 3 Anahtar

renault kangoo 3 anahtar

Halk dilinde bir deyim vardır ya hani eşşek gibi kullandık diye, kelimeyi hak eden araçlar arasında birincilik için yarışır. Renault kango 3 serinin en iyisi, tam bir aile arabası olmasının yanı sıra çok da tercih edilen bir servis aracıdır. Senelerdir istinye mahallesinde bir çok işini yaptığımız bir müşterimizin, renault kango 3 aracının anahtarı kayıp olmuş, kendisi arabayı bize teslim edip eşi ve çocuğuyla birlikte sahilin yolunu tuttu. Yaklaşık 25 dakika içerisinde renault kango 3 original anahtar programlayıp aracı hazırladım, bir saat sonra da müşterimiz geldi ücretini ödeyip teşekkür ettikten sonra dükkanımızdan ayrıldı. istinye oto anahtarı olarak yine mesleğimizi konuşturup sıfır hata ile tertemiz bir sustalı anahtar kodladık, detaylı resim ve video’lar yazının devamında karşınıza çıkacaktır. Serkan bey aracına gerçekten iyi bakmış, ilk günkü gibi pırıl pırıldı. Bu vesile ile renault kango 3 sevdalısı olan kullanıcıların, anahtar sorunu yaşadıklarında izlemeleri gereken en kestirme yollardan bahsedeceğim. Önümüzdeki 10 gün boyunca ! Renault kangoo, Renault kangoo 3, Renault clio 3 ve Renault clio symbol gibi kullanıcısı fazla olan araçların, anahtar, kontak, uzaktan kumanda ve immobilizer sorunlarını kapsayan bildirimler yayınlayacağım. Bütün kango ve clio modellerinin anahtarları hakkında herşeyi sizlere aktarmaya çalışacağım.

Renault Kango 3 Anahtarım Kayboldu

Arabanız kilitli olabilir, anahtarlarınız kaybolmuş olabilir, kendinize kızmayın bu olağan bir durumdur. Lakin aracın yedek anahtarıda yoksa işte o zaman kendinize kızabilirsiniz, çünkü vaktinizi ve paranızı heba ettiniz yazıyı okumaya devam ettiğinizde halklı olduğumuz anlayacaksınız. Renault kangoo gibi araçların günümüz teknolojisinde yedek anahtar kopyalaması yaklaşık 12 dakika sürdüğü gibi 46 cripto yazılım sisteminin programlanması arabanın üzerinden başladığı gibi sonlandırılabilmektedir.

Renault kango 3 Kayıp anahtar

Gerek video ve görsellerde, gerekse yaptığımız bilgilendirmelerde sürekli altını çiziyor üzerine basa basa tekrarlıyoruz. Lakin yinede hergün anahtarlarını kaybeden kullanılardan onlarca telefon geliyor, sanırım gelmeye de devam edecek. Eğer renault kango 3 anahtarları kayboldu ve araç kilitli vaziyette kaldı ise duruma bizim müdahale etmemiz gerekecek, yani aracın bulunduğu konuma gelip, sıfırdan anahtar programlayacağız. Komple kayıp olduğundan kapı kilidi sökülecek mekanik kontak anahtarı üretilecek hem sizin hem bizlerin vakti boşuna heba olacak tabiki de bu boşa giden zamanın faturası sizlerin cebine yansıyacak.

Renault kango 3 yedek anahtarım kayboldu

Böyle bir durumda korkacak hiç birşey yoktur, eğer aracın ruhsatı sizin adınıza ise araçla birlikte gelmeniz halinde 15 – 20 dakika içerisinde renault kango 3 yedek anahtar çoğaltma imkanımız vardır. Hyundai, Kia, Citroen ve Peugeot modellerinde olduğu gibi şase bilgilerinden Renault Kango bilgilerine ulaşılamadığı gibi yetkili servisten destek alamadığımız bilinen gerçekler arasındadır. Tamamen el eleği ile başlayıp ustalık marifetiyle sonlandırılan Renault kango immobilizer anahtar kopyalaması aracın bulunduğu yerde halledilebilmektedir.

Renault Kango 3 sustalı anahtar

Söylediğimi araştırıp etrafınızda varsa sorabilirsiniz Renault kango 3 kullananlar bilir bazı modellerinde Renault kango kumandalı anahtar 2 adet olarak verilir bazılarında ise 1 tane katlanabilir yani sustalı bir tanesi düz kumandalıdır düz sadece kapıdan açıp çalıştırılabilen modeli araba kabul etmez. Eğer 2 tane uzaktan kumandalı düz Renault kango 3 anahtar var ve siz kullanamıyorum, sağıma soluma batıyor veya hoşuma gitmiyor görüntüsü kötü diyorsanız orijinal arabaya alarm veya merkezi kilit takmadan orijinal Renault sustalı anahtar dönüşümü hizmetini kullanıp güzel görüntü elde edebilirsiniz.

Renault kango 3 modeline orijinal sustalı anahtar nasıl kopyalanır ?

Elinizdeki mevcut açma ve kapamalı uzaktan kumandalı Renault kangoo 3 anahtar sistemiyle dükkanımıza geliyorsunuz onun aynı orijinal yazılımlı birebir sustalı olarak üretileni var hatta Renault Clio 3 modellerinde Fransızlar onu kullandılar evet işte o ürün Renault kango için biçilmiş kaftandır çünkü bütün özellikleri gerek mekanik gerekse elektronik olarak Renault Clio 3 ile aynıdır otomatik olarak tezgahtan alıp cihazla kodlama yapıldığında saat gibi çalışmaktadır.

Renault kangoo 3 anahtar kabı

Gerek sustalı gerekse uzaktan kumandalı düz olan orijinal Renault kango 3 anahtar dış kabı stoklarda var dilediğiniz gibi değiştirip yenileyebilirsiniz. Özellikle düz olan uzaktan kumandanın tuş yerlerinin değişmesinden dolayı günde en az 1 müşterimiz dükkanımıza gelip şikayette bulunduklarında dışlarını değiştirip uygun fiyatla onları memnun ediyoruz. Diğer bir husus olan Renault kangoo 3 sustalı anahtar kasası değişimi ise biraz teferruatlı ancak imkansız değil yani biraz mekanik merakınız varsa evinizde rahatlıkla değiştirip kullanabilirsiniz ama işte frekans metreniz ( çalışıp çalışmadığını ) olmadığından kontrol edemeyeceğinizden dolayı uzman kişilerden kısa destek alsanız çok daha rahat edersiniz diye düşünüyorum. Renault kagoo 3 anahtar dış kabı fiyatı şuan için 40.00 lira olup sustalı olan modelleri 60.00 liradır.

Renault kango 3 anahtar tamiri

Gönül rahatlığıyla söylemiz gerekirse renault kango 3 anahtar tamiri araba olmadan rahatlıkla hizmet verebildiğimiz modellerin başında gelmektedir. Arabanın gelmesine gerek yok diyoruz peki araba gelmeden hangi hallerde Renault kangoo 3 uzaktan kumandalı anahtar tamiri gerekir şimdi onları sıralayalım.

  • Tuş takımı delindiğinde uzaktan kumanda arızalınır arabayı açıp kapatamazsınız tamir gerekir.
  • Özellikle servis aracı olarak tercih edilen marangoz veya mermer atölyelerinde kullanılan renault kangoo 3 modellerinin uzaktan kumandasındaki tozlanmalardan kaynaklı arızalar tamir gerektirir.
  • Tatlı veya tuzlu su olmak şartıyla sıvı temasına mağruz kalan Renault Kangoo 3 uzaktan kumandasına tamir gerekir.

Daha fazla örnekleyerek konuyu genişletebiliriz ancak buna fazla gerek yok konumuzu sizleri sıkmadan sonlandırıyor sizlerin sorularını veya sorunlarını bizlere detaylarıyla birlikte ulaştırmanızı bekliyorum.

6 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir