Menü Kapat

Mercedes CLK 200 Anahtar

MERCEDES W209 CLK 200 ANAHTAR

Mercedes W209 CLK 200 anahtar üstün özelliklerle donatılmıştır. Kaliteli bir uzaktan kumanda kabı olan oto anahtar, kolay kolay arızalanmaz! Bazı durumlarda yedek anahtar ihtiyacı olabilir. Mercedes W209 CLK 200 anahtar sorunları için bize başvurabilirsiniz! Mercedes W209 CLK 200 anahtar tamiri, anahtar kabı değişimi, yedek anahtar ve pil değişim işlemleri için hizmet veriyoruz.

Bu donanım kapasitesi hayli fazla olan aracın anahtar sistemini bilmeyen birine müracaat ederseniz daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Mercedes W209 CLK 200 anahtar işlemleri için bazı kritik bilgilere ihtiyaç vardır. Makalemizde bu konuda size çeşitli bilgiler vereceğim. Böylece yeni nesil araçlar için verdiğimiz araba anahtarı hizmetleri konusunda bilgi sahibi olabileceksiniz. Hadi başlayalım!

Mercedes W209 CLK 200 Anahtar Özellikleri

Mercedes W209 CLK 200 anahtar sistemi üstün özelliklerle tasarlanmıştır. oto anahtar sisteminde 8 farklı anahtar kodlama alanı bulunur. Böylece 1 ila 8 arası sayılarda yedek anahtar yapılabilir. İmmobilizer anahtar kabı üzerindeki kumanda butonları camları da açıp kapatıyor. Bu özelliği kullanmak için açma ve kilitleme butonlarını basılı tutmak gerekiyor.

mercedes clk 200 yedek anahtar
mercedes clk 200 yedek anahtar kopyalama

Şoför kapısında manuel kapı açma kilit sistemi mevcuttur. Bu bölüm anahtar pili biterse, elektronik kart arızalarında veya butonlar arızalanıp basmadığında arabaya binmek için kullanılır. Uzaktan kumandalı özellikler çalışmazsa bu bölümü kullanarak aracın kapıları açılabilir, kilitlenebilir ve motor çalıştırılabilir. Bu sebeple mekanik bölüm çok önemlidir. Bu bölüm düşerse veya kaybolursa anahtar pili bittiğinde kapıları açamazsınız ve motoru çalıştıramazsınız.

Mercedes W209 CLK 200 Anahtar Kabı Değişimi

Sanayi esnafı bir abimizin Mercedes CLK 200 araç sahibi bir arkadaşı için anahtar kabı değişimi yaptım. W209 kasa Mercedes CLK 200 orijinal anahtar çok eskimişti, deformeler vardı. Butonları da işlevini kısmen yitirmişti. Bozulan ve deforme olan anahtar için dış kap değişimi işlemi gerçekleştirdim. Mercedes W209 CLK 200 orijinal anahtar kabı yerine yeni model bir Mercedes anahtar kabı değişimi yaptım. Fotoğraflarda da gördüğünüz üzere eski anahtarı, oldukça kaliteli ve yepyeni bir anahtar kabı ile değiştirdim.

Mercedes W209 CLK 200 anahtar kabı stoklarımızda bulunmaktadır. Yeni nesil anahtar kabı ile yaptığımız değişim sonrası eski anahtarın tüm fonksiyonlarını kullanabilirsiniz. Eski olarak yeni anahtar kabında bagaj açma butonu da bulunuyor. Yani iki butonlu eski orijinal anahtar üç butonlu hale geldi. Mercedes modelleri için yeni uzaktan kumandalı anahtar kabı değişimi işlemlerinde hiçbir sorun yaşamazsınız. Üstelik tüm işlemleri yetkili servisin üçte bir fiyatına gerçekleştirdim. Yetkili serviste de aynı işlemler yapılıyor; ancak servise üç kat daha fazla ödemek zorunda kalırsınız.

Mercedes W209 CLK 200 Anahtar Kopyalama

Mercedes W209 CLK 200 anahtar, kaliteli ve hassas bir anahtar çeşididir. Bu sebeple immobilizer anahtar uzmanlarının müdahale etmesi gerekir. Bu model araçlar için anahtar kopyalama ve yedekleme hizmetleri de veriyoruz. Peki, nasıl kopyalama ve yedekleme yapıyoruz. Bir örnekle anlatalım!

Tarabya’dan bir müşterime geçen yıl yedek anahtar yapmıştım. Mercedes W209 CLK 200 Anahtar aracı için anahtar kopyalama istedi. Eşi için yedek anahtar yapmıştım; bu sefer oğlu için yedek anahtar istedi. Konumuna gelmemi istedi. Randevulaştık ve aracının bulunduğu iş yerine gittim. Mercedes W209 CLK 200 anahtar işlemleri aracın başında yapılabiliyor. Lisanslı kopyalama cihazı ile araçta hemen işleme başladım.

Orijinal yedek anahtar ile aynı özelliklere sahip yepyeni bir anahtar kopyaladım. Üstelik bu yeni anahtar üç butonlu oldu. Yukarıda anlattığım gibi orijinal anahtar iki butonlu. Yeni Mercedes anahtar kopyalama ile bagaj açma butonu olan bir anahtar teslim ettim. Yirmi dakikada yedek anahtarı teslim ettim. Mevcut yedek anahtara ek olarak aracın hafızasına yeni bir yedek anahtar ekledim. Bilgisayarlı cihaz ile yaptığım işlemde yeni yedek anahtarın kodunu hafızaya kaydettim. Aracın kilit sistemini sökmeden, tamamen dijital ortamda, bilgisayar üzerinde işlemi tamamladım.

Mercedes W209 CLK 200 anahtar kopyalama talepleriniz için Türkiye’nin dört bir yanından arayabilirsiniz. Yetkili servislere mecbur kalmadan, kısa sürede anahtarınızı teslim ediyoruz. Hem de tüm işlemleri servisin üçte biri fiyatına yapıyoruz. Bu araçlarda anahtar sistemi işlemleri tecrübe ister. Tecrübesiz ustalar, aracın anahtar sistemini sökerek yeni anahtar yapmaya çalışıyor. Bu işlem immobilizer anahtar sisteminde arızalara yol açabilir. Bu yüzden immobilizer anahtar uzmanlarına başvurmanızı tavsiye ediyoruz!

Mercedes W209 CLK 200 Yedek Anahtar Yapımı

Mercedes W209 CLK 200 yedek anahtar yapımı için yukarıda anlattığım işlemleri yapıyoruz. Yedekleme cihazı ile aracın hafızasına erişerek, eski yedek anahtarın kodunu hafızadan siliyoruz. Daha sonra yeni yedek anahtarın kodunu sisteme kaydediyoruz. Yani yedek anahtar kayboldu ise bize başvurursanız orijinal yedek anahtar özelliklerini ve fonksiyonlarını taşıyan yeni yedek anahtar teslim edebiliriz.

Bu arada, önemli bir hususu hatırlatayım! Mercedes W209 CLK 200 yedek anahtar yoksa ve orijinal anahtarı kaybederseniz aracın mekanik kilit sisteminin sökülmesi gerekir. Aracın kapısı da ancak maymuncukla açılabilir. Bu sistem üzerinden yeni bir anahtar üretilmesi gerekir. Bu sebeple yedek anahtar yoksa hemen yaptırmalısınız! Ayrıca orijinal anahtarın ön tarafındaki mekanik bölüm bazı durumlarda düşebiliyor. Bu şekilde mekanik metal parça düşerse yine yeni bir anahtar yapmak için kilit sisteminin sökülmesi gerekiyor. Mekanik bölüm varsa kolaylıkla yedek anahtar yapılabilir.

Bu işlemlerin tamamını konumunuza gelerek yapıyoruz. Yaptığımız yedek anahtar sigortada hiçbir sorun çıkarmaz. Aracın çalınması halinde ya da herhangi bir anahtar sorununda sigortaya yaptığımız yedek anahtarı verebilirsiniz. Yedek anahtar işlemlerimiz garantilidir! Mercedes W209 CLK 200 anahtar yedekleme fiyatı 400 TL’dir. Yetkili servisler yeni anahtar yapımı için 3 bin liraya kadar fiyat vermektedir!

Mercedes W209 CLK 200 Anahtar Pili

W209 kasa Mercedes CLK 200 anahtar pili biterse ya da herhangi bir pil sorununda aracı mekanik bölüm ile açarak, motoru çalıştırabilirsiniz. Anahtarın uç kısmındaki çıkıntıda bulunan mekanik bölüm kullanılıyor. Bu parçayı kontaktaki start bölümüne takarak, araç çalıştırılabilir. Mercedes W209 CLK 200 anahtarpili “CR 2025” model pildir. Bu pili 10 TL’ye değiştiriyoruz. İsterseniz teknoloji marketlerden de bu pili bulabilirsiniz.

Mercedes W209 CLK 200 anahtar işlemleri için hemen iletişim numaramızdan arayın! Bu aracın anahtar işlemleri için verdiğimiz ufak tefek ek işlemlere ücret talep etmiyoruz. İster iş yerimizde ister konumunuzda Mercedes W209 CLK 200 anahtar işlemleri yapabiliriz. Mercedes W209 CLK 200 anahtar kopyalama, Mercedes W209 CLK 200 yedek anahtar yapımı, Mercedes W209 CLK 200 anahtar pili değişimi ve Mercedes W209 CLK 200 anahtar kabı tamiri gibi işlemleriniz için güvenilir adres arıyorsanız tam adresindesiniz! Tüm hizmetlerimizi oldukça uygun fiyat avantajları ile gerçekleştiriyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir