Menü Kapat

2007 model seat ibiza anahtar

2007 model seat ibiza anahtar

Eski kasa Seat sahibi olupta orjinal anahtar araştırma yapan insanlar için kısa açıklamalar yaparak konumuu neticelendireceğim. Model olarak düşük kalan araçların yedek parçalarını bulmak gün geçtikce zorlaşıyor. Mesela bira önce 2007 model Seat İbia anahtar yaptırmak istediğini söyleyen birisiyle görüştüm. Kendine göre bazı araştırmalar yapmış ve bana 2007 model Seat İbiza yedek anahtar yaptıracağını ama sustalı anahtar istemediğini dile getirdi. Bende evet zor bulacağınız bir ürün lakin stoklarımızda var dedim.

2007 Model Seat İbiza Anahtar Kopyalama

2007 model Seat İbiza`nın uzaktan kumandası biliyorsunuz açma ve kapama özelliği bulunan yuvarlak kafalı bir malzemeden üretilmiştir. Orjinal isteyen insanlara saygımız sonsuz lakin bizim kopyaladığımız Seat İbiza 2007 model anahtar, arabanın aynı zamanda bagajını uzaktan kumanda üzerinden açmanızı sağlıyor. Evet… Arabaya ekstra özellik katmış oluyorsunuz. Tabii ki taktir sizin… Stoklarımızda 2007 model Seat İbiza orjinal anahtar var ve dilerseniz arabanıza kodlatabilirsiniz. Farklı il veya ilçelerden ulaşıyorsanız ürünü kargolama imkanımız bulunuyor.

2007 Model Seat İbiza aracıma uzaktan kumandalı anahtar yapabilir misiniz ?

Cevap: Evet ister Seat ibiza sustalı anahtar yaptırın ister orjinal yaptırın tamamen sizin kararınızdır. Lakin araba gelmeden işlem yapılmıyor çünkü 2007 Seat ibiza uzaktan kumandası araba üzerinden aktif edilmektedir.

Seat ibiza anahtar cesitleri
Orjinal Seat İbiza anahtar modelleri

Seat İbiza 2007 yedek anahtar ihtiyacım var sorunu mu nasıl çözerim ?

Cevap: 2007 Model Seat ibiza yedek anahtar kopyalama ihtiyacınızı araba ile geldiğiniz taktirde karşıyalayabiliriz. 48 Cripto megamos özel güvenlikli yaılıma sahip olan Seat İbiza Anahtar mutlak suretle cihazla giriş yapılarak çoğaltılır.

Seat İbiza Orjinal Anahtar Fiyatı

Marka ve modele göre değişiklik gösteren Oto Anahtar fiyatları, Seat içinde gecerlidir. Lakin buradan şuan ki makul ve güncel fiyatlarımızı sizlere açıklayayım…

  • 2007 model Seat İbiza orjinal anahtar fiyatı 90.00 liradır.
  • 2007 model Seat ibiza uzaktan kumandalı anahtar fiyatı 200..00 liradır.

Konumuzda verdiğimiz bilgiler 2002 – 2003 – 2004 – 2005 – 2006 – 2007 -2008 -2009 ve 2010 yıllarında üretilmiş tüm Seat ibiza modelleri için geçerlidir. Uzaktan kumanda pilleri dahi değişmemiş CR 2032 olarak kullanılmıştır. Hem yuvarlak model hem Seat sustalı anahtar olarak bakıldığında pil özelliklerinin aynı olduğu görülecektir. Seat İbiza orjinal anahtar pili fiyatı 10.00 liradır.

2007 model seat ibiza yedek anahtar
2007 model seat ibiza araçlar için yedek anahtar görseli

Seat İbiza Anahtar Arızası

Seat ibiza araçlarda anahtar arızası yaşama oranınız oldukça düşüktür. Peki Neden ? Çünkü elektronik devre üzerinde bulunmayan immobilizer sistemi, uzaktan kumandanın devresi arıza yapsa dahi arabanın çalışmasına engel durum oluşturmamaktadır. En yeni modeller için konuşacak olursak onların arıza yaptığını görüyoruz… Fakat şimdi konumuz eski kasa İbiza olduğu için yeni kasaların sorunlarına girmiyorum. Seat İbiza`nın en kötü uzaktan kumandası arızalanır o da arabanın çalışmasına engel değildir. Yeni uzaktan kumanda yaptırırsanız sıkıntı çözülmüş olur.

Seat İbiza Araçlara Uygun Fiyata Kumandasız Anahtar

Bazı arabalara yedek anahtar hizmeti verirken mecbur kalıyoruz uzaktan kumandalı olarak yapmaya… Çünkü sisteminde bulunan yazılım sadece çip kabul etmiyor. Hal vaziyet böyle olunca bazen bütçeniz el vermediğinden, ben hiç araba anahtarı kaybetmedim dikkat ederim diyerek önemli olan hususu atlıyorsunuz. 2006 model ve 2007 model Seat İbiza arabalara uzaktan kumandasız sadece immobilizer çipi bulunan kontak anahtarı çoğaltabiliriz. Bunun için ruhsat sahibi olmalı ve araba ile uğramalısınız. Ben gelemem çok uzaktayım kargo ile gönderirim diyenlere ise, maalesef diyoruz çünkü elektronik ortamda araba olmadan şuan için imkansız görünüyor. Seat İbiza kumandasız anahtar fiyatı 90.00 lira araştırma yapanlara duyurumuzdur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir