Menü Kapat

2011 Model Porsche Cayenne Anahtar

Porsche Cayenne 2011 model anahtar

08.02.2020 Cumartesi günü iki farklı Porsche Cayenne Anahtar ile ugraştım. İlk müşterimiz Ordu Fatsa`dan diğeri ise Kocaeli İzmit bölgesinden firmamızı ziyaret etti. ilk müşterimiz İstanbul Avrupa yakasından satıışını gerçekleştirdiği 2011 model Porsche Cayenne Anahtar için geldiğini dile getirdi. Bize ” aracın resmi olarak satışını yaptık. Yedeğini teslim etmediler bu şekilde memlekete dönemem, Murat usta mümkünse bana verilmeyeni sil ve yerine yenisini yap kafam rahat olsun.” diyerek çümlesini bitirdi.

2011 Porsche Cayenne Anahtar Nasıl Kopyalanır ?

Aslında 2011 olarak kategorize etmek doğru olmaz. Vereceğim bilgiler bütün Porsche Cayenne, Porsche Macan, Porsche Panamera ve Porshce Carrera 911 için geçerlidir. 2011 model Porsche Cayenne anahtar kopyalama işlemini sağlıklı şekilde bitirebilmemiz için ya arabanın bize gelmesi ya da bizim arabaya gitmemiz gerekmektedir. Arabanın üzerinde bulunan ” BCM ( Body Control Module ) bilgilerini okuyup bilgisayar ortamına aktarmamız için araba ile temas etmemiz şarttır. Aksi halde ne Porsche Cayenne anahtar yapabilir ne de eski verilen uzaktan kumandayı arabanın hafızasından silebiliriz. Madde madde açıklayacak olursak…

  1. 2011 model Porsche Cayenne anahtar hizmeti alabilmeniz için ruhsat sahibi olmalısınız.
  2. 2011 Porsche Cayenne Anahtar kopyalama emrinizi yerine getirebilmemiz için arabaya bilgisayar bağlamalıyız.
  3. 2011 Porsche Cayenne yedek anahtar, sorunsu ve sıkıntısız şekilde çalışması için orjinal ürün kullanmalıyız.
  4. 2011 Porsche Cayenne Keyless anahtar ise keyless özellikli kumanda, 2011 Model Porsche Cayenne Smart anahtar ise smart tip özellikli kumanda kullanılmalıdır. Aksi halde arabanın hafızası karışacak problem yaşanacaktır.

2011 – 2012 – 2013 – 2014 ve 2015 model Porsche Cayenne araçlarda 2 farklı anahtar kullanılmaktadır. Bunlardan 1 tanesi Keyless go özellikli diğeri ise smart dediğimiz anahtarsız giriş ve çıkış özelliği bulanmayan modeldir. Smart tip dediğimiz ürünün kontağa takmadan arabayı çalıştırma yetkisi yoktur.

2011 Model Porsche Cayenne Keyless Anahtar Kopyalama

Keyless go özellikli 2011 model Porsche Cayenne anahtar kopyalama işlemi için yukarıdaki maddelerin yerine getirilmesi gerekiyor. Bizim sizlere yarım saat gibi bir sürede programlayıp teslim ettiğimiz 2011 model Porsche Cayenne Keyless anahtar, arabadan uzaklaşınca kilitleyecek ve yakınlaşınca arabayı açacaktır. Aynı şekilde yine cebinizden çıkarmadan arabanızı çalıştırabileceksiniz. Pil bittiği zaman iç tarafına gizlenmiş olan mekanik kapı açma aparatı ile kapıyı açacaksınız. Kapıyı açtıktan sonra kontak üzerine sabitlenen kulp yerinden çıkartılacak ve Porsche Cayenne Keyless anahtar kontağa takılarak araba çalıştırılacaktır.

2011 ve 2012 model Porsche Cayenne Anahtar kopyalama videosudur.

2011 Porsche Cayenne Smart Anahtar Yapımı

Keyless go özellikli veya smart tip dediğimiz modeller arasındaki farkı siz göremezsiniz. Ürünler dıştan ve içten aynıdır. Fark araçların sistemlerinde gizlidir. 2011 Porsche Cayenne smart anahtar, kontağa takılmadan arabayı çalıştırmaz mutlak süretle aracın kontakta ürünü görmesi gerekir. Arabanın kapı kollarında siyah botunlar yok ise maalesef keyless go özelliği yoktur. İşte söz konusu özelliği bulunmayan araçlara biz Porsche Cayenne Smart anahtar diyoruz. Videoda pili biten bir Porsche araçların arkasına gizlenmiş manuel kapı açma aparatını rahatlıkla görebilirsiniz.

Porshce Cayenne anahtar modifiyesi ve müşteri memnuniyeti

2011 Model Porsche Cayenne Anahtar Fiyatı

2011 model Porsche Cayenne aracınız var ve anahtar ihtiyacınız bulunuyor. O zaman emin ellerdesiniz. Çünkü yetkili servisin fiyatları oldukça yüksek ve size 1 ay termin süresi veriyor. Oysa ki bizim işimiz çay sohbeti dahil maksimum 1 saat sürmektedir. Üstelik şuan 2011 model Porsche Cayenne anahtar fiyatı 650.00 liradır. Kaliteli ürün, iyi işçilik, kısa süreli hizmet ve güler yüzlü esnaf bulduğunuz için kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Arabalarınız ve sizin düşünceleriniz bizim için oldukça önemli o nedenle her gün yenileniyor ve teknolojiyi yakından takip ediyoruz.

  • Porshce araçlara yaptığımız anahtarlar 2 sene garantilidir.
  • Porshche anahtarlar arabaya zarar vermez, böyle bir şey mümkün değildir.
  • Porshce arabalara tarafımızca yapılan uygulamalar arabanın servis durumuyla veya kaskosuyla ilişkili değildir. ( etkilemez, zarar vermez )
  • Porsche araçlara yapmış olduğumuz anahtarlar orjinalden farksız olup sonradan yapıldığı anlaşılmaz.

Hemen bir üst kısımda kafanıza takıldığını düşündüğüm bazı soruları özetlemeye çalıştım. Porsche konusunda yeterinde bilgi ve tecrube sahibi olduğumuzu dilimin döndüğünce anlattım. Bu bağlamda gerek yurtiçi gerekse yurt dışında bulunan Porsche araçlar için benden yardım alabilirsiniz.

Murat ÇELİK & 0532 637 79 15

İSTİNYE OTO ANAHTARİ – #anahtarlarafisildayanadam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir