Menü Kapat

Jeep Renegade Anahtar

jeep renegade anahtar modeli

İstanbul `un Beylikdüzü ilçesinden telefon yağmuruna tutuldum ustacım Jeep Renegade Yedek Anahtar Kopyalama yaptıracak yer bulamadık o kadar gezdik dolaştık kimse ne doğru düzgün ilgilendi nede işimizi yaptı herkes yetkili servise gideceksin bunun parçası ve programı bulunmuyor boşuna dolaşma deyip bizi başından savdı.

Yazılarımı yazarken bu işe ne kadar itina gösterdiğimi dikkate almanız adına aracıyla bize gelen müşterilerimize videolarda söz veriyorum yani klavyenin başına oturup ezbere sağdan soldan kulaktan dolma bilgilerle oyalayıcı bilgiler değil tamamen gerçek uygulamalarla karşınıza geçiyorum. Konuları seçerken günlük ticari hayatımızda karşılaştığımız olaylarla gün yüzüne çıkıyor bu sayede sizlerin beğenisini kazanıyoruz.

Jeep Renegade Yedek Anahtar Nasıl yapılıyor ?

Okyanusta bir damlayım ne kadar gırtlak patlatırsam patlatayım insan olarak hepimiz teknolojiyi en üst seviyelerde kullanmaktan memnuniyet duyuyoruz. Koskoca 150.000 liralık araç olan Jeep Renegade 2000 model bir Nissan Micra`dan çok daha güvensiz ve kolay çalınacak bir yapıya sahip neden mi çünkü mekanik çok geri plana bırakılmış kontak yok oto anahtar kopyalama işlemi 10 dakikada bitti müşterinin tepkisi iyide Murat abi ben 4 tane oto anahtarcı dükkanına boşunamı gittim veya o ustalar hiç mi bir şey bilmiyor deyip işimi küçümsedi çünkü neden nasıl olsa kopyalama yapılmayacak bir gidip uğrayalım edasıyla geldiler onlarda şaşırdı. Orjinal seri numarası tutan yedek parça stoklarda olduğu sürece immobilizer anahtar kopyalama cihazı içinden Jeep Renegade sekmesine tıklandığı andan itibaren 5 dakikadır.

Jeep renegade Anahtar Kopyalama

jeep renegade anahtar pil değişimi

biliyorsunuz basite indirip anlayacağınız dilde konuşuyor sonlandırıp çıkıyorum. Şimdi sırasıyla pil değişimi için neler yapmanız gerektiğini belirteyim.

  1. Arkasında nikelajla kaplanmış acil durum anahtarını yan taraftaki yaylı çentik sağa doğru çekilerek yerinden alınır.
  2. Alınan acil durum Jeep Renegade Anahtar yerinden çıkartıldıktan sonra çıktığı yere dikkatli bakın orada kastırmak için küçük bir yuva var ucunu oraya dayayıp bastırın kapaklar karpuz gibi ortadan ikiye ayrılacak
  3. Pil yine her yerde bulacağınız standart 2032 değişiklik gerçekleştikten sonra araba üzerinde bir işlem yapmanız gerekmeyecek.
  4. Kapakları kapatıp kullanıma başlayın.

Jeep Renegade Kayıp ve Yedek Anahtar

Eğer kapıları kilitli vaziyette herhangi bir il veya ilçede mahsur kaldıysanız bizi arayın hiç bir şekilde arabaya zarar vermeden gelir açar çalıştırır ve döneriz. Sol ön kapıda bulunan kilit sistemi maymuncuk ile sol tarafa maymuncuk ile döndürüldüğünde sorun çözülecek bizim için önemli olan arabaya bilgisayar bağlamak yukarıda söyledim ya zaten kontak yok elektronik ortamda başlayıp elektronik ortamda işi bitireceğiz. Eğer arabanızın kaskosu var ise hiç bir ücret ödemeyip sadece dosya açtırıp bu dertten kurtulabilirsiniz.

Jeep Renegade Araç Kilitli Kaldı

Size bir şey söyleyeyim bu Jeep Renegade modelinin uzaktan kumandasının yazılım Fiat Anahtarı ile ortak bu arabanın tam emin değilim belkide elektronik aksamı veya motoru bile Fiat grubundan satın alınmıştır. Kilitli kalan Jeep Renegade araç anahtarı içinde bir yerlerdeyse sorun yok genelde bagajda unutuluyor alır sizlere teslim ederiz bunda problem yok üzülmeyin lakin kayıpsa ve yedeği yoksa işte o zaman dert ama mutlaka bize ulaşın size yol gösterelim. Neticede kilitli olan araba hiç bir zarar verilmeden açılabilmektedir en azından kayıp mı yoksa arabanın içinde bir yerlerde mi bakar yapacağınız işi bilirsiniz.

Jeep Renegade Anahtar Kasası ve Kumanda Kabı İhtiyacı

Tarihe bakın 22.06.2019 siz bu yazıyı okuduğunuzda en az iki sene geçmiş olacak belki daha kısa bir şey diyemem ama bunca senenin tecrübesi ile konuşuyorum duşları delinecek çok çirkin bir görüntüye kavuşacak ki yazımı okuyorsanız dediğim çıkmıştır. Çözüm yolu oldukça basit bilgilerinizi verip ulaşacaksınız size Jeep Renegade Anahtar Kabı ve Kumanda Kasası yollayacak montaj zaten çocuk oyuncağı takıp alt üst kapakları oturtacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir