Menü Kapat

Hyundai Elantra Smart Anahtar

hyundai elantra smart anhatar kopyalama

Hyundia Elantra Smart Anahtar Kopyalama

Hyundia Elantra smart anahtar kopyalama, bazı durumlarda ihtiyacınız olabilecek bir işlem. Yedek anahtar kaydoldu ise veya Hyundai smart anahtar arızları sebebiyle smart anahtar kopyalama ihtiyacı doğabilir. Hyundai marka araçlarınız için anahtar yedekleme veya yedek anahtar kodlama işlemleri yapıyoruz. Orijinal anahtarın bir yedeğini kısa sürede teslim ediyoruz. Peki, Hyundia Elantra anahtar kopyalama nasıl yapılır? Hyundai Elantra smart anahtar yedekleme nedir? Detaylı olarak anlatalım!

Hyundia Elantra Keyless Yedek Anahtar

2012 model Hyundai Elantra bir araca yedek anahtar kodlama işlemi gerçekleştirdik. Kopyalama yaptığımız anahtarı, logosuna kadar her şeyiyle orijinal görünümünde teslim ettik. Hyundai Elantra model aracınız için smart anahtar ihtiyacınız olursa bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hyundai Elantra modellerde anahtar kopyalama, araç olmadan yapılamaz. Kodlama ve programlama aracın içinde yapılabilir. Aracınız ile bize gelirseniz eski sahibinde kalan veya çalınan Hyundai Elantra anahtar iptal ederek yerine yenisi kodluyoruz. Orijinal anahtar ve yedek anahtar kaybolsa bile kilitli vaziyette kalan Hyundai Elantra aracınızın yanında gelerek anahtar kopyalama yapabiliriz. Bulunduğunuz konumda bir orijinal ve bir yedek anahtar olarak teslimat mümkündür.Ürünlerin ve işlemlerin servis kalitesi olduğunu vurgulayarak, garantili olduğunu söylemek isterim.

hyundai elantra keyless anahtar
Hyundai elantra keyless go anahtar kopyalama

Hyundai Elantra Smart Anahtar Kopyalama

Hyundai Elantra smart anahtar kopyalama işlemi, aracın hafızasına girilerek yapılıyor. Eski anahtarların kodları siliniyor ve yeni anahtarların kodları sisteme kaydediliyor. Bu sebeple kasko veya sigortada herhangi bir sorun yaşamazsınız. Anahtarla ilgili sorunlarda kasko ve sigortadan faydalanabilirsiniz. Ancak hasarsızlık indirimi bozulur ve hasar kaydı açılır. Fiyatların yetkili servise oranla düşük olması en büyük tercih sebebidir. Çoğu müşterimiz kaskoyu hiç karıştırmayalım diyerek bizlerden hizmet alıyor.

Hyundia Elentra Anahtar Pili

Hyundai Elantra smart anahtar pili biterse ne olur? Bu durumda aracın gösterge panelinde “anahtar algılanmadı” uyarısı alırsınız. Çünkü pili biten Hyundai Elantra smart anahtar keyless özelliği tarafından okunamaz. Hyundai anahtarın pili biterse endişe etmenize gerek yok!

Hyundai Elantra smart anahtar pili bittiğinde şoför tarafındaki kilitli kapıyı manuel olarak açarak araca binebilirsiniz. Pil bitse bile yine de aracı çalıştırabilirsiniz. Anahtar pili biterse anahtar kasasının logo bulunan kısmı ile start stop düğmesine basarsanız Hyundai Elentra aracı çalıştırabilirsiniz. İşlemin sınırlaması bulunmuyor, yani pil değiştirene kadar kullanabilirsiniz. Yani pili değiştirmeyin 1 sene bile araç bu şekilde çalışır.

Hyundai Elantra anahtar uzaktan kumanda pili biterse pil 15 TL’ye değiştirilebilir. 2032 standart pil olduğun çeşitli marketlerden veya elektronik ürün satışı yapan işletmelerden rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca bir pilin kullanım süresi ortalama 3 yıldır.

Hyundai Elantra Smart Anahtar Kabı

Hyundai Elantra smart anahtar kabı stoklarımızda mevcuttur. Herhangi bir sebeple deforme olan, tuşları bozulan anahtar kasasını orijinali anahtar kabı ile değiştirebiliriz. Eğer yeni anahtar kasasının kozmik yapısını beğenmezseniz, çizilmiş veya tuşları kopmuş anahtar kasasını yenileyerek, orijinal anahtardaki elektronik devresini yeni kasaya aktararak, tertemiz ve yeni bir anahtar olarak teslim edebiliriz. Yeriniz uzak veya vaktiniz kısıtlı ise ürünü bizlerden isteyebilirsiniz. Keyless go özelliğine sahip olan araçların kumandalarının dış kabının değiştirilmesi için biraz el işçiliği gerekli olup, sizleri zorlamaz.

Hyundai Elantra Smart Anahtar Tamiri

Hyundai Elantra smart anahtar tamiri bazı durumlarda gerekebiliyor. Ancak bu anahtarlar sağlam bir yapıya sahiptir. Bu zamana kadar hiç arıza yaptığına şahit olmadık. Suya düşmesi, yüksekten düşmesi veya ateş ile temas etmesi durumunda smart anahtar tamiri veya anahtar değişimi gerekebiliyor. Bu durumda araca ihtiyaç olmadan garantili Hyundai Elantra smart anahtar tamiri yapabiliriz.

Hyundai Elentra model araçlar için yaptığımız anahtarlara yetkili servis ustaları bile şaşırıyor. Hyundai Elantra yedek anahtar nasıl yapılır diye bize soruyorlar. Yaptığımız anahtarlar aracın satışına engel olmaz. Orijinali ile aynıdır; tamiri edildiği veya değiştirildiği fark edilemez. Yedek anahtar orijinaldir ve son derece kalitelidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir