Menü Kapat

Honda Jazz Sustalı Anahtar

honda jazz sustalı anahtar dönüşümü

Honda serisini tamamladıktan sonra Honda araçlarda bulunan sustalı anahtar problemini sonlandıracağım. Şimdi paylaşacağım konuya iyi dikkat edin anlatmak istediğimi sizlere iki farklı resimle izah edeceğim. Yeni nesil araçlarında artık değişiklik gösteren Honda Jazz Anahtar, 2011 yılına kadar düz olarak üretilen uzaktan kumandalar taşınmıyor, masaya koyulmuyor ve her şeyden önce şık görünmüyordu. Türkiye`nin her yerine yapıp gönderdiğim Honda Jazz Sustalı Anahtar büyük beğeni topluyor. En son kalitedeki ürünleri sizlere paylaşacağım zaman bana hak vereceksiniz. Şimdi düz olan Honda Jazz anahtar nasıl katlanabilir hale geliyor, nasıl kullanılıyor ve hizmetten nasıl faydalanacaksınız onların bilgisini aktarayım.

Honda Jazz Sustalı Anahtarlık Dönüşümü Nasıl Yapılıyor

Arabanızı kısa sürede değiştirmiyor ve sağına soluna titiz davnarıyorsanız mutlaka honda jazz sustalı anahtar için bir kaç araştırma yapmışsınızdır. Lakin ülkemizde hiç bir fikri olmayıp konuya hakim olduğunu sanan o kadar çok insan var ki belki de sizin hevesiniz kırılmıştır. Konumuzu okuyunca size verilen bilgiler ile benim söylediklerimin alakalı olmadığını daha net kavrayacaksınız. Şimdi gelelim halk dilinde honda jazz sustalı anahtarlık yapımı ( değişimi veya dönüşümü ) aşamalarına…

  1. Öncelikle arabaya alarm veya merkezi kilit takılması yönünde söyledikleri bilgi alakasızdır. Neden arabanın kendi uzaktan kumanda sistemi var iken bir daha merkezi kilit montajı yapılsın ki ? Kendi kumandası kullanıyoruz.
  2. Orjinal honda jazz anahtar içerisinde bulunan uzaktan kumandayı tuşları ile beraber yerinden alıp aynı şekilde honda jazz sustalı anahtar kabı içerisine koyuyor ve kapatıyoruz.
  3. Ürünümüz hazır artık sustalı anahtar şeklinde arabayı açıp kapatabileceksiniz. Peki çalıştırma konusuna ne demeli ? Mekanik kısımdan bahsediyoruz, orjinalin ucunu takmıyoruz zaten honda jazz sustalı anahtar kabı üzerinde işlenmemiş ( ham ) şekilde var onu kazıyoruz eskisini de size teslim ediyoruz.
  4. İşlem arabaya ihtiyaç olmadan ülkemizin her yerine uygulanıp gönderilebiliyor. Bilecek, Bursa, Balıkesir, Ankara, İzmir, İskenderun, Hatay, Adana, Şanlıurfa, Hakkari, Tunceli, Bitlis, Kastamonu, Rize, Trabzon, Sinop, Sivas, Kırıkkale, Kırklareli, Tekirdağ, Edirne, Yozgat, Tokat, Erzincan, Adıyaman , Batman, Şırnak, Burdur, Isparta, Van; Igdır, Çankırı, Karabük ve daha sayamadığım bir çok ile gönderilmiştir. Bakın örneğini alt taraftaki görselde paylaşıyorum. Arabasi ile gelme fırsatı bulamayan Remzi Güler adlı müşterimiz, Honda Jaaz Facebook sayfasındaki paylaşımını göreceksiniz.
honda jazz sustalı anahtar
Honda Jazz modeli için sustalı anahtar yapımı

Reszi beyin paylaşımını yaptığı Honda Jazz sustalı anahtar dönüşüm görseli konumuza eklendi. O kalitesinin anlaşılabilmesi için arka tarafını çekmiş. Ben şimdi diğer yaptığım müşterilerimizin yine paylaşımlarında ön yüzünü gösteren bir resim daha ekleyeceğim. Sizin duyduklarınız ile paylaşımların hiç lakası yok değil mi ? Evet dediğinizi duyar gibiyim. İmmobilizer arızası yaşarım, belli bir zaman sonra uç kısmı sallanır veya gevşer, kumandası yakından çalışır hatta araba çalışmayıp çip uzak kalıyormuş gibi söylemler insanların işini bilmeyen kişilerden hizmet almaya çalışmasından dolayıdır.

Honda Jazz araçlara sustalı anahtar dönüşümünü araca ihtiyacımız olmadan yapabileceğimi söyledim. Ancak ürünü beğendim fakat 1 tane anahtarım var, devamlı kullandığım için onu gönderemem nasıl bir yol izlemeliyim ? Diyecek olursanız size hizmet maalesef veremiyiz çünkü Honda jazz yedek anahtar kopyalaması ayrı sustalı katlanabilir uzaktan kumanda çok ayrı kategoriler. Sustalı yapımında araçtan kod ve bilgi almamıza gerek kalmıyor sebebi ise kendi kumandasının aktarılmasıdır.

Honda jazz aracımı getirsem sıfırdan sustalı anahtar yapılır mı ?

Evet işte o zaman tabii ki olur. Elinizdeki orjinal honda jazz orjinal anahtar ( sizin tabirinizle bozulmadan, benim tabirimle dokunmadan ) duracak şekilde yeni tip katlanabilir olarak sizlere teslim edebiliriz. Ürün 2 sene garantili olup biz Türk milleti işlerimizi araçlarımızı satarken sorun yaşarmıyım diyerek yaptırdığımız için cevaplıyorum, yüzlerce uzaktan kumanda dönüşümünden daha olumsuz dönüş olmadı.

orjinal honda jazz anahtar icin sustalı anahtar donusumu
Honda jazz modeli için sustalı ananhtar yapımı

Honda Jazz Sustalı Anahtar Fiyatı

Daha kalitelisi ve görüntü olarak iyisi çıkmadı sanırım bu saatten sonra da çıkmaz. Ülkemizin her yerine yolladığımızı ve memnuniyetin üst seviyelerde olduğunu ispatladığımı düşünüyorum. Zaten ürünü elinize alıp kullandığınız zaman kafanızda var ise bütün olumsuz düşünceler uçup gidecektir. Honda jazz sustalı anahtar fiyatı şuan için 75.00 lira gibi komik paralara yapılmaktadır. İşçilik ve uygulama ücreti talep etmiyoruz. Anlatmak istediğim aslında şu ürünün ticari amaçla paylaşılmadığını vurgulamaktır. Honda kullanan ve Honda araçlara gönül veren insanlara hizmettir.

Sadece Honda Jazz Sustalı Anahtar Kabını Gönderebilir misiniz ?

Bu soruyu sorduğunuza göre ürünü beğendiniz ve kendi imkanlarınızla bulunduğunuz konumda yaptıracaksınız. Evet, tabii ki gönderebiliriz. Hatta dilerseniz sizlere yardımcı olmak adına telefonla destek verir yönlendirebiliriz. Önemli olan burada ürünü alıp sorunsuz şekilde kullanmanızı sağlamak. Adresinizi bizlere ulaştırdığınız taktirde ürün kargo ile tarafınıza gönderilecektir. Zaten ustalık gerektirmiyor uzaktan kumandayı yollayacağımız Honda jazz sustalı anahtar dönüşüm kabı içerisine koyup kapatmak, sonra uç kısmını mahallenizdeki oto anahtar işi yapan birine kestirmek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir