Menü Kapat

Honda Cr-v sustalı anahtar

honda cr-v kumandalı anahtar

Şimdi bilgisayarımın üzerinde resimleyerek sizlerle paylaşmak istediğim harika bir uygulama olan Honda Crv sustalı anahtar dönüşümünü izah edeceğim çok fazla irdelemeyeceğim çünkü biz sözünü ettiğim arabalara Honda Civic fd6 – Honda Jazz ve Honda Crv modellerine 2008 yılında başladık dönüşümlere lakin şimdi yazımın içerisine yerleştirip sizlerinde beğenisine sunduğum Honda Cr-v yedek anahtar için sustalı dönüşümü ülkemizin her yerinde kullanılmakta işlem nasıl oluyor biliyor musunuz kendi elinizdeki orjinal Honda Cr-v anahtar arkasındaki küçük yıldız başlı civatayı söküp mevcut kabın içerisinde oturtup kapatmak zaten geçme olduğundan dolayı her hangi el aletlerine ihtayacınız olmadan direk kullanmaya anlık başlayacaksınız.

honda cr-v sustalı anahtar yaptırdığımda okuma sorunu yaşanır mı ?

Okuma sorunu dediğiniz ekrandaki yeşil renkli immobilizer hatasından behsediyorsunuz evet forumlarda bende denk geldim okudum ancak hangi ustaya gidiyorlar nerede yaptırıyorlar veya hangi ürünü kullanıyorlar inanın bilmiyorum lakin Türkiye`nin 81 ilinde senelerdir kullanılan Honda sustalı anahtar dönüşümü için meslek hayatım boyunda bir tane bile olumsuz geri dönüş almadım. Zamanında 2008 – 2009 – 2010 ve 2011 yıllarında yetkili servislerin müşterilerine aracı sattığında sırf honda anahtar yapısından utandıklarından dolayı teslimattan önce bizlerden honda sustalı anahtar değişimi için destek aldılar.

Honda sustalı anahtar yapımı

Bütün modelleri için mümkün eğer Honda Jazz ve Honda Cr-v modelleri için düşünüyorsanız gerek elektronik bilgiye gerekse çeşitli takım taklavata gerek ayrıca mükemmel kalite yapısına sahip olan honda crv sustalı anahtarlık arkasındaki logonun orjinalinden daha güzel olması ürünün tercih sebebi olmasının en önemil sebeplerinden biridir. Müşterimiz whatsapp üzerinden bizlere kırılan anahtarının resmini attı neden sustalıya geçtiğini açık ve net göreceksiniz ürün dibinden kırılmış zamanı geçtiş uzaktan kumandayı sap gibi kullanmanın anlamsız olduğunu düşünen Honda sahiplerine nimet diyebilirim. Honda Cr-v 2008 – 2009 – 2010 anahtar kırılması yaşayanlar arabalarını getirmeden durumu düzeltebilirler.

1 Comments

  1. Mehmet küçükyumuk

    Honda CR-V 2011 ELEGANCE model aracın yedek anahtarı, düz sade anahtar,sadece kontak çalıştırılmak için,sustalı ve kumandalı hale getirebilir miyiz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir