Menü Kapat

vw polo 2017 orjinal anahtar

vw polo 2017 orjinal yedek anahtar

Bilişim uzmanı müşterimiz tanınmış bir filo şirketinden 2017 model volkswagen polo araç kiralamış ve kullanım süresince kendisine teslim edilen volkswagen polo anahtar kayıp olmuş akabinde şirkete durumu izah ettikten sonra yedeğini alarak kiralama süresince kullanmış. Kiralama süresi bitmeye yakın şirket şartnemesi gereğince aracı aldığı gibi teslim etmesi gerektiğinden dolayı orjinal 2017 volkswagen polo yedek anahtar çoğaltma işlemi için güvenilir firma arayışları devam ederken bizlere ulaşarak sıkıntısını dile getirdi ve kendisini arabayla birlikte ofisimize davet ettik yaklaşık olarak 20 dakikada altını çiziyorum vw polo 2017 orjinal anahtar araba üzerinden aktif edilerek kendisine teslim edildi.

orjinal vw polo 2017 yedek anahtar kopyalama

Aracı kiralayan özel veya tüzel kişilerden arabanın kendilerine zimmetlendiğini belgeleyen fatura, sözleşme veya protokol dosyasını kontrol ederek ” oto anahtar kopyalama tutanağı ” düzenleyerek bilgileri eksiksiz dolduruyoruz. Tarih, saat, aracın modeli, markası, rengi, kilometresi ve motor numarası dahil olmak üzere hepsini kayıt altına aldıktan sonra hizmeti isteyen kişinin kimlik bilgilerinide dolduruyor ondan sonra araba üzerinden işlem yapıyoruz aksi halde gizli, habersiz veya tedirgin insanlara uygun şekilde izah ederek yardımcı olmuyoruz.

Orjinal volkswagen polo anahtar servis haricinde yaptırıldığı anlaşılır mı ?

Bizde dahil kimse anlayamaz ancak orjinal kullanılırsa yan sanayi ürün tercih edilirse sizde anlarsınız, serviste anlar veya araya satışa koyduğunuzda yeni alacak kişilerde anlar adı üzerinde fabrikasyon orjinal olan ürün arabanın tüm özelliklerini çalıştırdığı gibi kısa sürede arızalanması imkansızdır. vw polo 2017 orjinal anahtar pili panasonic cr 2032 olup eğer bizde değil farklı işletmelerden hizmet alacaksanız arka kapağını söküp pilin markasını mutlaka kontrol edin eğer işletme size ürünün orjinal olduğunu söylüyorsa pil panasonic 2032 marka olacaktır zaten elinize aldığında ürün ben kaliteliyim diye bağırır.

Orjinal vw polo anahtar nerede kopyalanır ?

Yetkili servisler haricinde işine yatırım yapmış, belgelerini tamamlamış ve referansları kuvvetli olan ticari işletmelerde kopyalanabilir lakin genelde tarafıma gelen şikayetler konuşmasını bilmiyorlar, doğru düzgün cevap vermiyorlar, ilgilenmiyorlar veya sinirli cevaplar veriyorlar içimize sinmiyor tarzında olduğu için telefon açıp bizlerden bulunduğunuz ildeki güvenilir firmaların iletişim bilgilerini isteyebilirsiniz.

2015 polo yedek anahtar fiyatı

Konumuzla çok fazla alakası yok lakin dün 2015 vw polo yedek anahtar fiyatı soran müşterimize telefonda ürünün kaç tl olduğunu söyledim fakat kumandalı çok pahalı ben kayıp ettim diğerini kullanıyorum emniyet açısından arabayı çalıştırabileyim bana yeter diyerek kumanda sistemi olmasın dedi demesine ancak arabanın istemi 48 Cripto Aes çip yapısına sahip 48 Aes çipler şuanda çin malı çin malı ürünü arabaya programlamak doğru değil zaten çok fazla fiyat farkı yok vw polo orjinal kumandalı anahtar yapalım biz işimizi temiz yapalım sizde senelerce kullanın diyerek konuşmamızı sonlandırdık. Yetkili servislerde 2015 vw polo yedek anahtar fiyatı 950.00 lira veya 1.200 lira arasındadır.

1 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir