Menü Kapat

Ford Fiesta 2013 model anahtar

2013 Model Ford Fiesta Anahtar

Enver beyin 2013 model Ford Fiesta aracına yedek anahtar yaparak kendisine teslim edilmeyen anahtarı arabanın hafızasından sildik. Arabayı tek anahtar ile teslim alan bankacı Enver bey ” Murat abi biz bankacıyız böyle işlerden korkarız kasko yaptırdım ve bir gece gözüme uyku girmedi lütfen eski sahibindeki Ford Fiesta anahtar iptel edilsin ve yerine yenisi yapılsın. ” dedi.

2013 Model Ford Fiesta yedek anahtar nasıl iptal edilerek yenisi yapıldı ?

Öncelikle arabaya bilgisayar bağladık ve yapacağımız olan anahtarı 3. Ford anahtar olarak arabanın hafızasına işledik. Cihazın ekranında ” Hafızadaki anahtar sayısı 3 ” uyarısını aldık. Evren bey için hazırladığımız Ford Fiesta 2013 model anahtar arabaya uyum sağlayınca arabanın beynini sıfırladıktan sonra toplamda araçta, 2 adet Ford Fiesta orjinal anahtar bıraktık.

Eski sahibinde bulunan 2013 model Ford Fiesta anahtar arabayı çalıştıracak mı ?

Kesinlikle hayır…. Yazımızın içindeki videoyu izlediğiniz zaman zaten çalıştırmayacağını sizde anlayacak ve ikna olacaksınız. Tüm işlemler elektronik ortamda başlayıp bitiyor. Söz konusu kayıp, çalıntı veya teslim edilmeyen anahtar uzaktan kumandalı ise yine aynı söylediğimiz gibi kumanda ile arabayı açamayacaktır.

ÖNEMLİ BİLGİ: Eski sahibinde bulunan veya teslim edilmeyen anahtar ile kapıyı manuel olarak ( ev kapısı gibi ) açar lakin arabayı kesinlikle çalıştıramaz. Problemli satış yaptık veya mahkemelik bir durum söz konusu ise kapı ve kontak kilit setlerinin değiştirilmesinde yarar vardır.

2013 Model Ford Fiesta Anahtar Fiyatı

2013 model Ford Fiesta anahtar fiyatı 230.00 Türk lirası olup ülkemizdeki ekonomik çalkantılara fiyat bazen değişiklik gösterir. Kimi aman 200.00 kimi zaman ise 230.00 lira olarak tarafımızca sizlere teslim edilmektedir. Ortalama süresi 15 dakika olup sizlerden işçilik veya servis bedeli talep edilmeyecektir.

2013 Model Ford Fiesta Yedek Anahtar Fiyatı

Fabrikasyon yani üzerinde uzaktan kumanda özelliği bulunmayan 2013 model Ford Fiesta yedek anahtar ücreti 90.00 Lira`dır. Ford Fiesta uzaktan kumandasının pil fiyatı ise 2032 olup 20.00 T.L bedelle satılmaktadır. Tarafımızla yapılan ürünler araç satış esnasında veya kasko aşamasında geçerli olup sorun yaşayacağınız yapıya sahip değildir.

2013 Model Ford Fiesta Anahtarlık

Eğer Ford Fiesta aracınızın anahtarını tamamen kayıp ederseniz bizim bulunduğunuz konuma gelmemiz gerekmektedir. Peki geldiğimizde nasıl ve ne şekilde işlem yapılıyor ? Şimdi maddeler halinde onu anlatarak konumuzu sonlandıralım.

  • 2013 Model Ford Fiesta aracın kilitli olan kapısı açılacak.
  • Kontak şifrelerine ulaşmak için kapı kolunun üzerindeki kilit sistemi sökülecek ve şifreleri okunarak manuel Ford Fiesta kontak anahtar hazırlanacak.
  • 4D-63 80 Bit immobilizer çip cihaz ile arabaya tanıştırılacak ve ardından araba çalıştırılacaktır.
  • En son işlem olan uzaktan kumandanın aktif edilmesi kontak aç – kapat özelliği sayesinde araba üzerinden sağlanıp son kullanıcıya teslimat gerçekleşecektir.

Sizler için hazırladığım video ve kaleme aldığım tecrübelerim sayesinde artık nasıl yol izleyeceğinizi biliyorsunuz. Şayet farklı bir problem veya sorun yaşarsanız lütfen konumuzun altındaki iletişim formundan bizlere detaylı ve açıklayıcı şekilde sorularınızı ulaştırın.

Ford araçların orjinal kontak anahtarı ile ( ÖZELLİKLE SÖYLÜYORUM KUMANDA ÖZELLİĞİ BULUNMAYAN ) denize girebilirsiniz. Yazın gelmesiyle açılan deniz sezonunda arabanızı kilitlemek istediğiniz zaman UZAKTAN KUMANDALI FORD FİESTA ANAHTAR torpido gözüne konularak KUMANDASIZ ile denize girebilirsiniz.

2013 Ford Fiesta anahtar yapımı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir