Menü Kapat

Seat Ateca Anahtar

Seat ateca keyless anahtar

Ülkemiz ve dünya koronavirüs salgını ile uğraşırken bizlerde boş zamanlarımızı işimizi geliştirmekle değerlendiriyoruz. Dünyanın hiç bir yerinde görmediğiniz ve yaptırmak istediğinizde olumsuz cevap alacağınız bir uygulama ile karşınızdayım. Seat Ateca Anahtar problemini, modifiye işlemi ve yedek çoğaltma ihtiyacında neler yapabileceğinizi aktaracağım.

Seat Atece Keyless Anahtar

Seat Ateca araçlarda mekanik yok peki neden Volkswagen Golf 7 Hihgline anahtar kullanılmış ? Ben söyleyeyim mi ? Volkswagen Passat B8 modelinin şanı düşmesin diye… Maalesef Seat Ateca bir araç yapıyorsunuz, keyless go özelliği mevcut kontak yuvası yok lakin sıradan 2017 model Volkswagen Polo anahtar kullanılmış. Antalya`nın Muratpaşa ilçesinin Güzeloba mahallesinden firmamıza gönderilen Seat Ateca keyless anahtar modifiye işleminden sonra Volkswagen Passat B8 Hihgline anahtar şekline getirilmiştir. Üstelik yetkili servisteki bütün aşamalarda rahatlıkla kullanılabilecek, kaskoda ve sigorta sorun çıkmayacak ve son olarak arabayı satarken şahsi fikrim büyük tarz doğuracaktır.

Seat Ateca aracımda anahtarsız çalıştırma var yedek yapılır mı ?

Cevap: Evet arabanızda keyless go özelliği var. Söz konusu arabaya istenildiği taktirde gerek yedek gerekse anahtar modifiye işlemimiz vardır. Lakin 48 Cripto Aes ( MQB) sistemli Seat Ateca yazılımına araba olmadan müdahale edemediğimizi bilmenizi isterim.

Seat Ateca Anahtar Fiyatı

Ülkemizin malum durumu, koronavirüs salgını ve piyasalardaki hareketsizlikle beraber fiyatlar dövize oranla devamlı değişiklik göstermektedir. Ancak güncel olarak söylemek gerekirse Seat Ateca Anahtar Fiyatı 350.00 lira ve 400.00 lira arasında değişiklik göstermektedir. Bilgisayar ile arabaya adaptasyon ve yetkili servislerin ekstra olarak faturalandırdığı diş açma ücretleri fiyatlarımıza dahildir. Ruhsat sahibi ve arabayı görmeden işlem yapamayacağımızı yinelemekte fayda görüyorum. O nedenle randevu alarak güncel fiyatlarımızı sormanızı özellikle istirham ediyorum.

Seat ateca yedek anahtar
Seat Ateca modeline yedek anahtar yaptık.


Seat Ateca anahtar pili biter ve araba çalışmaz ise ne yapmalısınız ?

Cevap: Seat Ateca araçlarda kontak yok ama kontak yerine okuyucu anten var. Seat Ateca anahtar kafasanın üzerinde sözünü ettiğim okuyucu antene oturtularak araba çalıştırılabilir. Bunun için yeni pil aramanıza gerek yoktur. Peki kapıyı açamıyor ise şoför tarafındaki kapı açma kolunun yanındaki kapağın altında gizlenmiş mekanik kilit üzerinden arabaya girebilirsiniz.

Araba olmadan Seat Ateca Anahtar şeklini Volkswagen Passat B8 Anahtarına Çevirebilir Misiniz ?

  • Evet kodlama ve programlama olmadığından ve sizin firmamıza yolladığınız uzaktan kumandanın üzerindeki yazılımı kullanarak dönüştürdüğümüz için, arabaya ihtiyaç duymuyoruz. Yazımızın içine eklediğimiz ve Antalya`dan gelen Seat Ateca Anahtar incelendiğinde ne kadar kaliteli ve şık olduğu konusunda bana hak vereceksiniz.

Seat Ateca Anahtar Pili ve Fiyatı

Keyless go özellikli araçlarda pil ömrü ortalama 2 yıldır. 7 gün 24 saat aktif şekilde çalıştığından dolayı pil çabuk tükenmektedir. Standart CR 2025 pil kullanabilir ve kendi imkanlarınızla değiştirebilirsiniz. Seat Ateca anahtar pili fiyatı 10.00 Türk lirasına satılmaktadır. İşini bilen ticari işletmelerde değişim yapabilirsiniz.

Sizden gelen sorular…

Merhaba iyi geceler. Seat Ateca 2020 model aracım var. Orjinal anahtarlığı sustalı, araç keyless ve start stop sözelliği var yani kontak bulunmuyor. Seat`ta sustasız anahtar var mı ? Ya da diğer aracım olan Volkswagen Passat B8 deki gibi uygulanabilir mi acaba ? Olursa Antalya üzerinden kargo ile göndereceğim. Teşekkürler…

Cevap: Bu sorunun gelmesi beni çok sevindirdi. Yararlı bir konuya parmak bastığımın açık göstergesi oldu. Evet 2020 model Seat Ateca anahtar kullanıcısının hoşuna gitmiyor, ürünü bize gönderir veya getiren herkese Volkswagen Passat B8 tarzında Oto Anahtar yapabildiğimizi haykırırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir