Menü Kapat

Bmw X5 F15 Anahtar

bmw x5 f15 anahtar yapımı

Hemen hepimizin başına gelebilir şimdi anlatacağım olay tamamen yaşanmış gerçek bir hikayedir. Bugün 20.11.2019 Çarşamba daha önce Vesma motor için yedek anahtar vasıtasıyla tanıştığım Bilal beyin yakın arkadaşı yabancı uyruklu birinin 2016 model Bmw F15 X5 anahtar yaptıracağım diyererek araştırmasıyla tarafımıza ulaşmış. Yanında çalışan personeli tarafından kayıp edilen Bmw X5 F35 yedek anahtar kendisini panikletmiş o nedenle Bmw Yetkili Servisinde kayıp olan veya çalınanı iptal ettirmiş fakat Almanya`dan sipariş etmemiş çünkü 4.900 lira + Kdv fiyat vermişler, araç bize geldi güzelde bir video çektim hemen konunun içerisinde izleyince zaten bütün detayları verdim bilgileneceksiniz.

Kayıp olan Bmw F15 Kasa X5 Anahtarın Hafızadan Silinme İşlemi

Yetkili servisin ücret alıp almadığını bilmiyorum fakat biz bedelsiz olarak sırf sizlerin güvenliği için aracın hafızasına müdahale edilerek art niyetli kişilerin elinde olan Bmw Anahtarı`nı devre dışı bırakıyoruz. Genelde bir kaç gün beklemenin faydalı olacağını düşündüğümüz için ( belki bir yerden çıkar ) bekliyoruz eğer haber alınamaz ise yerine yenisini ekliyor ancak bulunursa tekrar kullanıma açabiliyoruz. Satarken veya kullanırken sorun yaşayacağını düşünen insanlar ürünlerin görsellerini, camlarının açılıp kapanmasını ve arabayı çalıştırmasını videodan izlediğinde yanlış düşüncede olduklarını anlayacağını düşünüyorum.

bmw x5 f15 yedek anahtar kopyalama
bmw x5 f15 yedek anahtar kopyalama görselidir.

2016 Bmw X5 F15 Anahtar Pili ve Fiyatı

Şarjlı pil muhabbetinden kendimizi ardık kurtarmalısıyız Bmw E serisi modellerinde kontaktan şarj edilebilme özelliği vardık artık örneğin Bmw F15 serisi X5 anahtarını pili hemen her yerde bulabileceğiniz 2032 pil yapısına sahiptir ki fiyatı da oldukça uygundur peki ne kadar ? Sadece 10.00 Türk Lirasıdır kullanım süresine gelince 2.5 sene olup ekranda ” Pili Değiştirin ” ibaresi çıkana kadar kullanabilirsiniz.

Bmw F15 Yedek Anahtar Yaptıracağım Aracım Garanti Dışı Kalır mı ?

Hayır nasıl cam filmi yaptırdığınızda veya lastik değişimi yaptırdığınızda yetkili servisten hizmet almadığınızda aracınızın kaskosuna bir ziyan gelmiyor ise aynı şekilde anahtar içinde durum değişmez. Yetkili servis haricinde bizim tarafımızdan yapılan 2016 Bmw X5 F15 Yedek anahtar kopyalaması sırasında yapılacak olan yeni kumandanın İD ( kimlik bilgileri ) araba üzerine yazıldığından dolayı satış sırasında veya bakım sırasında servisi bağlayan bir durum söz konusu olmayacaktır.

Bmw X5 F15 Anahtar Tamiri ( sıvı teması veya yüksekten düşme )

Yere düşmelerde oluşan deformasyon, sıvı temasları ve her ne olursa olsun çeşitli sebeplerden dolayı çalışmayan orjinal Bmw X5 F15 Anahtar arabaya gereksinim duymadan onarılarak tekrar çalıştırılabilir. Mevcut kumanda üzerindeki yazılım okunarak yenisine yazılabildiğinden dolayı kodlama ve programlama istemeyen işlemin atölyemizdeki süresi yol süresi dahil olmak üzere 2 gündür. Servis bakım bilgileri, kilometre ve aracın kimlik bilgileri yetkili servis cihazında okunacağından zaten kaskoluk veya satış presedürlerini ilgilendirecek durum söz konusu değildir.

2016 Model Bmw X5 F15 Yedek Anahtar Kopyalama Videosudur.

Ayrıca Bmw F15 ve Bmw F16 modellerinde uzaktan kumandasının pili bittiği zaman arabayı nasıl çalıştıracağınızı kısa ve öz olarak videoda anlattım. Yani uzaktan kumanda ile arabayı açamadığınız zamanlarda panikleyip yolda kaldığınızı düşünmeyin. Bmw F15 serisi X15 Anahtar pil bitse dahi motoru çalıştırabilecek kapasiteye sahiptir. Ayrıca kumandaların üzerindeki ” BMW LOGOSU ” aynı zamanda kilitleme özelliğine sahip olduğundan dolayı çabuk siliniyor eğer sizleri rahatsız ediyorsa BMW ANAHTAR LOGOSU tarafınıza ÜCRETSİZ olarak gönderilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir