Menü Kapat

Fiat Fiorino yedek anahtar

fiat fiorino yedek anahtar

Fiat Fiorino Anahtar Yapımı

Fiat Fiorino anahtar yapımı için yetkili servise başvurmanıza gerek yok. 5-10 dakikalık bir işlemlere aracınızın başında yedek anahtar yaptırabilirsiniz. Fiat Fiorino anahtar tamiri yedek parçaları olduğu için bizim nazarımızda oldukça basit. Yani yetkili servise başvurup 10 gün beklemenize ve yüklü miktarda para ödemenize gerek yok! Peki, Fiat Fiorino anahtar kopyamla nedir? Fiat Fiorino anahtar kabı değişimi nasıl yapılır?

Fiat Fiorino anahtar kayboldu veya çalınması durumunda ilk olarak bir immobilizer anahtar uzmanı bulmalısınız! Çalınan veya kaybolan anahtarı aracın hafızasından sildirmek için sertifikalı bir cihaz gerekiyor. Bu işlemleri araç başında yapıyoruz. Ancak Fiat Fiorino anahtar kopyalama işlemleri için araç sahibinin ruhsatı ibraz etmesi gerekiyor. Yani araç sahibi dışında farklı bir kişiye anahtar kopyalama yapmıyoruz. Fiat Fiorino anahtar kayboldu ise biraz meşakkatli bir süreç sizi bekliyor.

Fiat Fiorino Anahtar Yedekleme Nasıl Yapılır?

Fiat Fiorino anahtar kayboldu ise veya anahtarı bulamıyorsanız vakit kaybetmeden oto anahtar profesyoneline başvurmalısınız. İmmobilizer anahtar uzmanı olarak birçok araç için olduğu gibi Fiat Fiorino orijinal anahtarı kopyalama işlemleri de yaptığımızı belirtelim! Fiat Fiorino kumandalı veya kumandasız anahtar kopyalama veya yedekleme yapıyoruz. Anahtar kopyalama işlemini yetkili servise göre daha uygun bir fiyatla yapıyoruz. Yapılan işlemin ayrıntılarına göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Genel olarak Fiat Fiorino anahtar yedekleme fiyatı oldukça cazip miktarlarda oluyor.

Anahtar yedekleme işlemi öncesi sol ön kapının iç bölümü komple sökülüyor. Bu sökme işlemi ile yetkili servisler veya bilgisayarlı sistemlerle çalışan işletmeler uğraşmaz! Anahtarın girdiği kapı kilit parçası çıkarılarak bir kalıp oluşturulması gerekiyor. Kilit bölümü söküldükten sonra yedek anahtar yapmak için kopyalama cihazı gerekiyor. Sertifikalı cihazda kodlama yapıyoruz. Çalınan anahtar, araba için büyük risk taşır. Hırsız, çaldığı kumandalı anahtarla kapıları açabilir. Ancak anahtar yedekleme yaptıktan sonra çalınan anahtar kontağı açmaz yani motoru çalıştıramaz. Ama kapıları açabildiği için arabadaki önemli eşya veya evrak varsa onları alabilir. Bu sebeple anahtarınız çalınırsa yedek anahtar yaptırıncaya kadar araçta önemli bir eşya bırakmayın! Anahtar kopyalama işlemi sırasında çalınan veya kaybolan anahtarın kodunu Fiat Anahtar hangi modelin olursa olsun aracın hafızasından siliyoruz. Bu işlem, çalınan anahtarla aracın çalmasını engeller.

Fiat Fiorino Anahtar Tamiri

Fiat Fiorino anahtar bazı durumlarda deforme olarak kullanılamaz hale gelebilir. Kumanda kabı herhangi bir şekilde kırılabilir, sustalı metal anahtar mekanizması işlevini yitirebilir. Plastik veya metal bölümdeki arızalarda bu bölümleri değiştiriyoruz. Fiat Fiorino’nun hassas immobilizer anahtarında çipli bir kart bulunur. Bu karta su alırsa, nemlenirse veya herhangi bir şekilde zarar görürse aracın motoru çalışmaz. Bu tür arızalarda çipli kart değişimi veya tamiri yapabiliyoruz. Sustalı metal anahtar bölümünün arızalarını da tamir ediyoruz. Susta bölümünün genellikle yay kısmında arızalar ortaya çıkabiliyor. Yay mekanizmasının da tamirini yapabiliriz.

Fiat Fiorino İmmobilizer Anahtar Kopyalama

Fiat Fiorino eski kasa ve yeni kasa modellerinde kumandasız anahtarlar için çoğaltma yapılabiliyor. Ayrıca, Yeni Fiat Fiorino uzaktan kumandalı anahtarda “CR 2032” tipi anahtar kullanılır. Bu pilin ömrü ortalama 4 yıldır. Pil bittiğinde Fiat Fiorino immobilizer anahtar sistemi arıza uyarısı vermez. Kapılar manuel olarak açılabilir ve motor çalıştırılabilir.

Fiat Fiorino Sustalı Anahtar Kasası

Fiat Fiorino sustalı anahtarı kasası, çeşitli nedenlerle deforme olabilir. Bu gibi durumlarda kasa değiştirilebilir. Anahtarı bize gönderirseniz kabın değişimini yaparak size kargo ile gönderebiliriz. Anahtar kabının elektronik devresi yeni dış kabın içine takıyoruz ve mekanik sustalı metal anahtarı değiştiriyoruz. Anahtar kabı değişiminden sonra anahtarı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Fiat Fiorino sustalı anahtar dış kabı ücreti 60 TL’dir. Bu anahtar kabı 1 yıl garantilidir. Anahtara sıvı teması olursa veya farklı sebeplerle çalışma hatası alırsanız Fiat Fiorino anahtar tamiri için bizimle irtibata geçin. Tüm tamir ve onarım ekipmanları stoklarımızda mevcuttur.

Fiat Fiorino anahtar çalındı ise veya anahtarı kaybettiyseniz kumandalı veya kumandasız anahtar kopyalama işlemleri yapıyoruz. Yetkili serviste yedek anahtar yaptırmaya kalkarsanız anahtarsınız 20 gün içinde gelir. Biz birkaç saat içinde yedek anahtar kopyalama, 10 dakika içinde anahtar kabı değişimi yapıyoruz. Anahtar tamirleri sonrası anahtarınızı aynı gün içinde teslim ediyoruz. Çalınan veya kaybolan anahtarların kodunu aracın hafızasından siliyoruz. Yani daha sonra herhangi bir hata veya kusur yaşamadan anahtarı kullanabileceksiniz.

Fiat Fiorino anahtar kopyalama işlemlerini yetkili servislere oranla uygun fiyatlarla yapıyoruz. Yetkili servislere oranla 3’te 1 oranında bir fiyatlandırma söz konusu oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir