Menü Kapat

Bmw G30 5 serisi anahtar

bmw dokunmatik anahtar

Konuyu yanlış hatırlamıyorsam 2017 veya 2018 modeldi Bmw g30 5 serisi bir araç sahibi olan müşterimizin sorusundan esinlenip kaleme aldım. Müşterimize eksik kalmışız kurumuza bakmayın yetkili servisi arayıp aracın şase numarasını verip öğrenin sonrasında bize dönün insanlık namina bizde bütün herkese açıklayalım diyerek kapattım telefonu, Bmw anahtar modellerinin en sonuncusu olan g30 kasasının uzaktan kumanda özelliklerini aktarmak istediğim için bilgisayarıma oturdum ve detaylıca bilgilenmenizi sağlamak adına bir kaç konuya açıklık getirmeye çalışacağım. Öncelikle Bmw g30 5 serisi araçlardaki motor tipleri 518i – 218d – 520i – 520d – 530i ve 530d olmak üzere toplamda farklı kategoride üretildi bmw display key ekranlı anahtar özelliklerine görselleri ve özellikleriyle buradan https://www.immobilizeranahtar.com/bmw-520-ekranli-anahtar-display-key/ ulaşabilirsiniz.

Bmw G30 5 serisi bir araç aldım ancak kaç anahtar kayıtlı bilmiyorum

Müşterimizin ağzından ” Murat bey hayırlı günler 2017 – 2018 model bmw g30 5 serisi araç aldım bana 1 tane bmw ekranlı akıllı anahtar ve 1 tane normal uzaktan kumandalı orjinal Bmw g30 anahtar verildi ben araştırdım yurtdışındaki bazı sitelerde 2 tane normal bir tane ekranlı display key verilmesi gerekiyormuş kafam çok karıştı acaba eski sahibinde aracımın anahtarımı var lütfen bana yardımcı olur musunuz ?

Hem biz araştırdık hemde müşterimiz yaklaşık 1 saat sonra telefonda tekrar görüştük bana ” Murat bey ben bmw yetkili servisi olan borusan otoyu aradım dediğiniz gibi arabamın şase numarasını istediler verdim sistemden baktılar aracım sisteminde 2 adet yeni tip bmw g30 anahtar ( ön tarafı hafiften yamuk olan ) 1 adet orjinal bmw dokunmatik ekranlı anahtar kayıtlı göründüğü söylendi. demesi üzerine kendisine derhal arabayı götürün iptal ettirin dedim. Artık sizlere söylüyorum G30 alacaklar veya alıpta kafası karışanlar biliyorsunuz ki aracınızın sistemine kayıtlı anahtar sayısı 3 adettir ona göre hazırlık yapıp temkinle ve bilgili olun küçük hatalar büyük problemlerin başlangıcı olmadan önleminizi alın.

Bmw G30 dokunmatik ekranlı anahtar şarj kablosu

Müşterimiz az kalsın yetkili servisten bmw g30 dokunmatik ekranlı display key anahtar şarj kablosu sipariş ediyormuş ki beni arayıp muhabbet arasında söylemeseydi fark etmetmeyecektim sakın istedikleri 90.00 euro parayı kendilerine vermeyin bildiğiniz orjinal samsung telefonların ve tabletlerin şarj aletleriyle şarj edilebilme özelliğine sahip olan bmw g30 5 serisi dokunmatik ekranlı akıllı anahtar şarj kablosu telefonculardan 70.00 liraya alınabilir.

Bmw 5 Serisi G30 yedek anahtar

Yanlış anlaşılmasın şuan için lisansı yok evet yapılamıyor ancak yakın tarihte bmw 5 kasa g30 yedek anahtar yapılmaya başlanacak az kaldı konumuzun üzerinden zaman geçeceğinden dolayı arayıp bilgi almanızı gerektiğini ısrarla söylüyoruz. Şuan için klasik bmw 5 kasa g30 anahtar ekranlı modele döndürülebilir onun için destek verebiliriz ayrıca tamir için mutlaka dönüş yapın lakin kopyalama lisansının çıkmasını bizde sizler gibi bekliyoruz.

bmw 5 serisi anahtar fiyat

Normalde aslında konulara fiyat yazmak istemiyorum çünkü konular senelerce yayın yapıyor ve hepsini güncellememiz neredeyse imkansız lakin arayıp soracağınızı düşünerek söyleyeyim şuan için bmw 5 serisi anahtar fiyatı şuan için 650.00 lira ancak fiyat bmw f10 modelleri yani 2011 ve 2016 modelleri için geçerlidir. Şuan için programlama ve kodlama yapma fırsatı bulamadığımız bmw 5 serisi g30 anahtar fiyatı ne kadar olur net olarak bilemiyorum lakin sanırım 1.750 lira ile 2.500 lira arasında olacaktır. Stok durumuna ve parçanın ihtalatına göre fiyatlar zaman zaman düşecek zaman zaman çıkacaktır en doğru bilgiyi lisansı çıktığında makineleri parkurumuza koyduğumuz anda vereceğiz.

Bmw dokunmatik ekranlı anahtar fiyatı

Bmw dokunmatik anahtar fiyatı yetkili serviste 6.500 ila 7.000 lira arasında olup döviz kuruna göre bazen aşağı bazen yukarı doğru fiyatları değişmektedir. Bazen stoklarımızda fazlaca bulunan bmw dokunmatik anahtar fiyat olarak 1.250 lira oluyor bazen bulamadığımız için karaborsa oluyor o zamanda 1.750 lira oluyor üzeri fiyat verenlerin tabiri caizse uçtuğunu rahatlıkla buradan söyleyebilirim.

50 Comments

 1. Tm

  Merhabalar, bu ekranlı anahtarları f30 da kullanabiliyormuyuz? Tüm özellikleri aktif çalışmayacaktır. Ancak temel fonksiyonların çalışması söz konusu mu?

  • oto anahtar

   Hayırlı sabahlar Talha bey şuanda bmw ekranlı display anahtar uygulamasını Bmw f30 anahtar için denedik şuanda programlama yapamadık lakin yeni ürün gelecek onun üzerinde tekrar kısa bir çalışma gerçekleştireceğiz büyük ihtimalle olacak diye düşünüyorum biraz beklerseniz sonucu paylaşacağız.

 2. erbil

  ben de şunu sormak isterim…g 30 ekranlı anahtar üzerinde, bir tane programlanabilir tuş var…şu an aydınlatmaya yani farları yakmaya programlı…youtube da bir videoda, buna basıp marş çalıştırdığını gördüm, araç çalıştı yani…bu şekilde kodlama mümkün mü? …yoksa fake video muydu o?

  • oto anahtar

   Önder bey şuan için Bmw G20 Ve G30 Anahtarları için programlama yapılamıyor. Biraz daha beklerseniz bizde lisansın yayınlanmasını bekliyoruz daha sonra işlemlere başlayacağız. Şuan için Bmw Display ekranlı anahtar için tamir, ekran değişimi yapabiliyoruz.

 3. Harun

  Merhaba mehmet bey benim 2016 bmw 116 lci aracım var. Mevcut anahtarım 1 adet. Yedek g30 m anahtar yaptırmak istiyorum. Kodlamayı nasıl yapabiliyormusnız ?Bana nasıl yardımcı olursunuz. Size gaziantepden yazıyorum.

  • oto anahtar

   Harun bey hayırlı haftalar diliyorum. 216 model bmw 116i yedek anahtar yapabilmemiz için arabaya ihtiyacımız var. 2 Adet olsaydı sizde birini yollayın dönüştürelim G20 – G30 modeline lakin yedek için arabaya bilgisayar baglamamız şarttır.

 4. EnTRikA

  Selamlar bir sorum olacak g30 aracım için ikinci el (pert e çıkmış) bir aracın akıllı anahtarını satın alsam kendi aracıma kodlama yapabilirmiyiz? Yada sıfır fiyatları ile ilgili bilgi verebilirmisiniz? Aracımda akıllı anahtar yok

  • oto anahtar

   Merhaba Bmw 5 Serisi G30 Ekranlı anahtar alınır ve bizim dükkanımıza gelirse sizin için deneriz. Büyük ihtimalle olur lakin böyle bir istek olmadığından deneme fırsatımız olmadı.

 5. Yusuf öncel

  Merhaba
  530 2017 g30 aracımın akıllı anahtarında ekran gitti komplemi bozuk yoksa ekran mı gidik bilemedim bununla ilgili yardımınız olurmu

  • oto anahtar

   Yücel bey 2017 model Bmw 5.30 G30 Ekranlı Anahtar garantili şekilde tamir edilebilir. Ekran değiştirilmesine gerek kalmayacaktır. Ürünü kontrol ettiğimizde daha net anlarız.

 6. İbrahim

  Merhaba 2019 X3 için akıllı anahtar yaptırmak istiyorum. Ne gibi özellikler geliyor ve ücreti ne kadar? Anahtar üzerinde ne gibi donanımlar mevcut? Şimdiden teşekkür ederim.

  • oto anahtar

   İbrahim bey uzaktan kumanda üzerinde özellikler yani açma, kapama ve bagaj özellikleri mevcuttur. Ayrıca aracın kaç km yol gideceğini, akü durumunu ve kapıların açık mı kapalı mı olduğunu gösterir.

 7. Hilmi Yaman

  Merhabalar,
  2018 model 5.20 i aldım. Servis akıllı anahtarı olmadığını ve tanımlamada yapılamadığını söyledi.
  Doğrumudur.

 8. Turgay ünlü

  2010 model 5.20D var ona ekranlı anahtar yaptırabiliyormuyuz ve yapılıyorsa özellikleri neler oluyor hangi özellikleri kullanabiliyoruz cevaplarsanız sevinirim

 9. Cenk Yolaçan

  Merhaba 2018 G30 530i M Sport Park asistant plus ve Key less go paketli aracıma ekranlı uzaktan çalıştırma özellikli anahtar yapilabilirmi?maliyeti ne olur? Bazı videolarda bu otomatik park özelliği olması şartmış yapılabilmesi için, o yüzden aracı detaylı yazdım.. siz daha iyi bilirsiniz diye sormak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir