Menü Kapat

hyundai i30 sustalı anahtar kabı

hyundai i30 sustalı anahtar kabı

Resimlerle desteklediğimiz ürün tanıtımlarımızı sizlerin bütün sorularına cevap vermek adına gün gün yineliyoruz. Eski kasa hyundai i30 uzaktan kumandasında toplamda 3 adet basma düğmesi bulunmaktadır. Açma ve kapatma butonlarının delinmesi ürünün en önemli hatalarından birisi olup yenisiyle değiştirildiğinde ürün uygun fiyatla yenilenmiş oluyor. Genellikle bagaj açma butonlarının sağlam kaldığı Hyundai i30 sustalı anahtar kabı değiştiği vakit sadece ön tuş takımı değil komple kasa olarak montaj yapıyoruz çünkü lastikler hem kötü görünüyor hemde kullanışlı değil. Orjinalinin uç tarafından karılıp merak kısmın kasadan ayrılmasının ardından arabasını çalıştırmaya çalışan insanların uzaktan kumandanın ön yüzünü Hyundai anahtar hiç kırılmamış gibi kontağa yaklaştırarak okuyucunun uzaktan kumanda içerisindeki immobilizer anahtar çipinin okunmasını sağlayın. Kendi imkanlarınızla takacağınızdan dolayı ürünü bazen bizden istiyorsunuz fakat fırsatınız varsa uzman bir kişi tarafından montaj yapılması taraftarıyız. Bizim ürünlerin montajı oldukca kolay zaten gerekli destekleri vermek için özen gösteriyoruz mesela hyundai i30 uzaktan kumanda devresi ile immobilizer çip anahtar kabı içerisinde ayrı yerlerde bulunduğundan düşünemeyip sadece yeşil renkteki elektronik devreyi aktarıp kapatan insanların arabası çalışmadığı gibi eskileri attığı için başına durduk yere dert açtıklarına çok defa rastladık. Hyundai i30 sustalı anahtar kabı arkasında bulunan küçük kapağın üzerindeki ( CE ) kodları yetkili servisle bağlantılı olmayıp silinen veya koparılan bant şeklindeki sticker yollayacağımız üründe mevcut lakin önemseyecek değere sahip değildir.

Hyundai i30 sustalı anahtar kabı montajı nasıl yapılır

Orjinal üretiminde ön ve arka kapaklarının açılmaması için kuvvetli yapıştırıcı ile birbirine sıkıca yapıştırılan hyundai i30 anahtar montajı değilde eskisinin açılması problemlidir dikkat etmeniz gereken noktaları şimdi sizlere madde madde açıklayacağım.

 1. Hyundai i30 anahtar kabı değişikliği yaparken ( orjinal olan kullandığınız ) uzaktan kumanda kapaklarını ortadan ikiye herhangi bir el aletiyle kastırın.
 2. Açılan Hyundai i30 sustalı anahtar kabı içerisindeki devre ve çip ( toplamda iki parça ) dikkatlice alınarak yenisinde bulunan yerlerine oturtulur.
 3. Sola doğru çevirdiğinizde kurulumunu tamamlayacağınız ürünü direk kullanıma başlayabilirsiniz.
 4. Son olarak pili oturtup yine pil kapağını yerleştirmeyi unutmayınız.

Hyundai i30 sustalı anahtar kabı fiyatı

Bana güvendiğinizden şüphem olmadığı için gönül rahatlığıyla konuşuyorum hyundai i30 anahtar kabı fiyatı değişiklik gösteriyor 40.00 liraya var 50.00 liraya var ve son olarak 60.00 liraya var biz sonuncu ve en kalitelisini kullanmaya azami özen gösteriyoruz. Arka tarafındaki logosundan tutun kapağındaki pant şeklindeki kod numaralı etiket dahil tüm detayları düşünülürek ürettirdiğimiz Hyundai i30 uzaktan kumandasının dış kasasının plastik yapısı kumlu malzemeden üretilmiş olup aslını kesinlikle aratmayacak cinstendir. Yedekle idare ederim ben size bunu göndereyim yapın tertemiz bana gönderin diyenler için ülkemizin her yerine desteğimiz hız kesmeden devam etmektedir. Önümüzdeki günlerde sizlere Hyundai i30 yedek anahtar kopyalama hakkında bilgiler verip asıl işimiz olan kodlama ve programlamanın nasıl gerçekleşebileceğini anlatacağım.

Hyundai i30 sustalı anahtar kabı değişiminin önemi

Aracımı satıyorum diyerek masraf etmekten kaçınan çok fazla insan biliyorum ben sahibinden.com veya arabam.com sitesine ilan açıyorlar lakin arabanın başına gelen insan bir bakıyor karşısında perişan olmuş oto anahtarı var peki soruyorum siz olsanız uzaktan kumandası mahfolmuş aracın acaba yürüyen mekaniği veya motor performansı nasıldır diye düşünmez misiniz ben düşünürüm o yüzden bence asıl önem vermesi gereken vatandaşlarımız araçlarını satmadan sağını solunu kontrol etmesi büyük önem taşıyor.

Not: Tuş takımları delinmeyip sadece ön tarafındaki metal parçanın kırılmasından dolayı sadece kırık parçayı isteyenlerin bilmesi gerektiğinden buraya eklemek istedim. Ürünü komple almak zorundasınız zaten parçayı bulsanızda takamazsınız söktüğünüzde parçalanıyor bilginize sunar konumuzu sonlandırırız.

3 Comments

  • oto anahtar

   Kaan bey Hyundai i30 anahtar kabı değişikliğini detaylıca anlattık sizlere eğer ürünü alıp kendiniz takabilirseniz tertemiz kullanım elde edersiniz yapamam derseniz bize gönderirseniz ücretsiz montaj imkanımız var. Kalitesi yukarıda bahsettiğim gibi oldukça kaliteli olup 2 sene garantilidir. orjinal hyundai i30 anahtar kabı fiyatı 60.00 lira ancak gün gün sormanızda yarar var değişiklik gösterdiğinde hatalı bilgi paylaşmış gibi anlaşılmak istemeyiz.

 1. Ali Genç

  benim anahtar kabına ihtiyacım var fakat kumanda üzerindeki açma kapama bagaj açma kapama resimleri tez siliniyor ayrıca yıpranıyor sizin gönderdiğiniz kablarda böyle tez yıpranma yada silinme olasılığı nedir .. bilglerinizi için teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir