Menü Kapat

Bmw f32 420i anahtar

bmw f32 4 kasa anahtar

Günlük hayat akışına yetişmek için hepimizin hummalı bir çalışma içerisindeyiz bu bağlamda kimi zaman kendi şahsi ihtiyaçlarımızı ertelediğimiz gibi zaman zaman karşılayamadığımız kaçınılmaz gerçekler arasındadır, işte bahsettiğim konuya en güzel örneği BMW f32 4 kasa anahtar eksikliği bulunan müşterimizle gerçekleştirdiğimiz diyaloğu aktararak alınan hizmetin ne denli önemli olduğunu idrak etmiş olacağız. İstanbul Kurtköy tarafında asansör firması genel müdürü tarafından arandık diyalog aynen şu şekilde gerçekleşti ” HAYIRLI İŞLER MURAT BEY BENİM BMW 420İ ARACIM VAR VE BAYAĞI BİR ZAMAN BU ŞEKİLDE KULLANIYORUM ANCAK İÇİME SİNMİYOR NE ZAMAN PROBLEM YAŞARIM DİYE DÜŞÜNMEKTEN SIKILDIM İMKANINIZ VARSA GELİP ŞİRKETİN OTOPARKINDA BMW F320 420İ YEDEK ANAHTAR KOPYALAMA YAPABİLİRMİSİNİZ BENİM AVRUPA YAKASINA GELME ZAMANIM BULUNMUYOR ” şeklindeki hizmet talebine bizler ” EVET NE DEMEK BİZİM İŞİMİZ BU SİZİN GİBİ İNSANLARRLA ÇALIŞMAK BİZE KEYİF VERİYOR 0532 637 79 15 NUMARALI TELEFONA KONUM ( LOKASYON ) PAYLAŞIRSANIZ GELİP HALLEDEBİLİRİZ. ” cevabını verdikten sonra İstanbul Kurtköy bölgesine yardımcım Mustafa ile yola çıktık.

Bmw 4 serisi f32 anahtar kopyalama süreci hakkında bilgiler;

bmw f32 420i anahtar
orjinal bmw f32 420i anahtar görseli

Öncelikle unutmayalım bu tarz isteklerde arabanın çalışması hem bizim hem de müşterilerimiz için büyük bir nimettir çünkü tamamen kayıp olduğunda işler tamamen farklı boyuta ulaşıyor onu aşağıda izah edeceğim. BMW 420i anahtar bulunduğundan dolayı araç bize anlayacağınız gibi yazıyorum ( sahibim başımda problem yok bana istediğiniz işlemi yapabilirsiniz ) diyerek bazı kapılarını açık bırakır. Bmw f serisi araçların bütün özellikleri, donanımları ve bilgileri FEM BODY üzerinde toplanmıştır, sağ yolcu koltuğunun ön tarafındaki halının arkasında olup 1 tane vida ile sabitlenmiştir. Onu yerinden alarak kısa süreliğine bilgisayara bağlayıp hangi aracı o an programlıyorsak mesela BMW f32 420i yedek anahtar yapacağız işte onun detayları FEM BODY içerisinde gizlenmiştir ve yerinden alıp bilgisayara bağlamadan bilgilere ulaşmak şuan ki tecrübe ile mümkün değildir. Bilgisayara bağlandığında programla okunan BMW 420i f32 anahtar dosyası ile arabayı çalıştıran uzaktan kumanda bilgilerini birleştirdiğimizde bize sıfırdan BMW anahtarı yazma ve eskisini silme yetkisi doğuyor.

Bmw f serisi araçların silinen anahtar logolarını ücretsiz gönderiyoruz

Kaç kişiye ulaşır veya faydalı oluruz bilmiyorum ancak bmw anahtarı üzerindeki amblem ( logo ) insan elindeki sıvıdaki aside dayanamadığından silinip eridiğinde ortaya çıkan kötü görüntü insanın göz zevkini bozuyor konunun altına iletişim bilgilerini yazan kişilere ücretsiz bmw anahtar logosu gönderdiğimizi yinelemek isterim.

Bulunduğu konumda bmw f serisi araçlara anahtar yapıyoruz

Markası ve modeli ne olursa olsun konum paylaştığınızda direk arabanın yayına Murat Çelik olarak bizzat kendim geliyor sizinle tanıştıktan hemen sonra ihtiyacınız olan bmw yedek anahtar kopyalama hizmetini veriyoruz. Aracının uzaktan kumandasında veya anahtarında hiç problemi bulunmayıp sadece görüntüsünün bozuk olmasından rahatsızlık duyanların ürünlerini makyajladığımızı artık ülkemizin her yerinde bildikleri gibi taktirde ediyorlar. Eğer arızalı, açma ve kapama mesafesi oldukça düşük olan bmw f serisi uzaktan kumandalarınız bulunuyor ise bizimle iletişime geçmeniz lehinize olacaktır. Bmw f20 116i – bmw f20 116d – bmw f22 218i – bmw f22 218d – bmw 220i f22 – bmw 220d f22 – bmw f30 318i – bmw 318d f30 – bmw 320i f30 – bmw f30 320d – bmw f32 4 kasa 418i – bmw 4 kasa 418d – bmw 420i f32 – bmw 420d f32 ve son olarak bmw f10 520i – bmw f10 520d modellerinin tamamı için telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

Bmw f32 420i anahtar pili & fiyatı

Bmw`lerin f serisi uzaktan kumandalarının hepsinde cr 2450 standart geniş ve büyük pil kullanılmaktadır. Ekranda pil değiştirin veya pil zayıf uyarısını aldıktan 1 hafta içerisinde değiştirirseniz problem yaşamazsınız. Bulunduğunuz il veya ilçelerin marketlerinde veya elektronik satışı yapan ticareti işletmelerde bulabileceğiniz BMW f32 anahtar pili fiyatı 25.00 lira olup üzerindeki miktarlar astronomik rakamlardır.

Bmw f32 4 kasa anahtarları g30 modellerine çeviriyoruz

Arabalarının gerek iç gerekse dış aksesuarlarını değiştirmeyi ve oynamayı seven Bmw kullanıcılarının öncelik vererek modifiye ettiği hususların başında uzaktan kumanda geliyor. Biz BMW f serisi anahtarları BMW g30 yani yeni makyajlanan 2018 ve 2019 yılları arasında üretilen araçların uzaktan kumandalarının yapılarıyla değiştirerek harika işler çıkartıyoruz. Arabanızı nerede kullandığınız önemli değil Edirne`den Kars ilimize kadar dönüşüm hizmetimiz var lakin yanlış anlaşılmasın G30 modeline dönüşümde arabaya ihtiyaç duymuyoruz yedek yapılacaksa zaten mutlaka araba şart konuyu baştan sona okuduysanız üst satırlarda özellikle vurguladım. Bmw 4 serisi f32 ( 420i – 418i ) modellerinin anahtar fiyatı 750.00 lira yetkili servis fiyatı ise 5.500 lira olarak bilinmektedir. Arabanın tüm sürüş bilgileri, kilometre ve bakım detaylarının uzaktan kumanda içerisinde yer aldığını bilmenizi isteriz.

2 Comments

  1. Cüneyt ikizek

    Merhaba iyi çalışmalar, 2016 model 418İ aracim var 2 anahtarimda var, fakat birisi bozuk 3 farklı pil denediğim halde, pil zayıf uyarisi veriyor. Bu durum canımı cok sıktı ne yapmamı önerirdiniz? Tesekkür ederim.

    • oto anahtar

      Cüneyt bey hayırlı günler diliyorum öncelikle, büyük ihtimalle 2016 model bmw 418i anahtar nemlendi veya herhangi bir darbe aldı içini açıp kontrol ettiğimizde cihazlarımızla problemi halletmemiz mümkün iletişime geçebilirseniz yardımcı oluruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir