Menü Kapat

passat plastik anahtar

volkswagen passat plastik anahtar

Sabahın erken saatlerinde Volkswagen passat kullanıcı bir müşterimizin plastik anahtar sorununu çözdüğümüzden dolayı hemen konuyu ele alıp sizlerin de bilgilenmesini istedim. Volkswagen passat B6 ve Volkswagen passat b7 modellerinin uzaktan kumandasının arka tarafında bulunan gerektiğinde ileri itilip saklanıp gerektiğinde anahtarlık takmak için bir kademe yukarı gelen ürün nazik bir yapıya sahiptir. Arada bir yuvasından kurtulup kayıp olduğuna şahitlik ettiğimiz oldu eğer örnek vererek devam edeyim Volkswagen passat cc anahtar arkasındaki plastik anahtar düşerse yedeğinden tekrar çekilmesi oldukça basit ve masrafsızdır lakin yedeksiz kullanıyorsanız kılavuzumuz olmadığından dolayı şoför tarafındaki kapı kolunun yanındaki kilit sökülerek şifreleri okunduktan sonra oluşturulur.

Volkswagen araçlarda plastik anahtar nedir ? ne işe yarar ?

Ailenizden, yakınınız veya personellerinizden özel eşyalarınızı saklamak adına torpido gözünü kilitlemeye yaradığını en başında söyleyeyim. Ne işe yaradığına gelince asıl görevi uzaktan kumandanın pili ve aracın aküsü bittiğinde arabanın kapısını manuel ( ev veya iş yerleri gibi ) açıp arabaya müdahale etmeniz için düşünülmüş olmazsa olmaz dediğimiz özelliktir. Dünyadaki bütün araçların smart key ve keyless go özellikle modellerinden bahsediyorum uzaktan kumanda içerisine gizlenmiş mekanik oto anahtarı bulunmak zorunda aksi halde araca müdahale edemediğiniz gibi camı kırmak durumunda kalırsınız.

Volkswagen passat plastik anahtar fiyatı

Yukarıda söyledim eğer yedek var ve ondan kopya alınacaksa ücreti çok bir şey tutmaz 50.00 lira veya 70.00 lira arasında değişir. Alış veriş merkezlerindeki insanların kiraları yüksek olduğundan oralarda fiyat değişkendir ama kafanıza göre temiz iş yaptığını düşündüğünüz ustanız var ise orada ücreti en fazla 50.00 lira olacaktır. Kapı kilit sisteminin sökülüp şifrelerin okunması ve yedekle birlikte toplamda Volkswagen passat b7 yedek anahtar içerisine koyacağınız dahil 2 adet ürün için ücret maksimum 175.00 lira gibi tutacaktır.

Arabayı çalıştırma özelliğine sahip plastik anahtarın genel yapısı ve işlevi

passat plastik anahtar görseli
plastik anahtar yapısı ve görseli

Üst tarafta Volkswagen passat serisi üzerinde durduk şimdi birde Audi ve diğer modellerin plastik anahtar yapısından bahsederek konuyu sonuca bağlayarak huzurunuzdan ayrılayım. Özellikle Audi modellerinde uzaktan kumandasız plastik anahtar yedek olarak veriliyor görüntü bakımından incelendiğinde maskot gibi duruyor kabul ediyorum ancak içerisinde elektronik devrenin olduğunu unutmayınız, halk dilinde ” VALE ANAHTARI ” diye adlandırılıyor ancak arabanın bildiğiniz beynine kayıtlı orijinal anahtarıdır. Oldukça sağlam ve sudan etkilenmeyen söz konusu ürünle arabanızı kilitleyip denize girebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir