Menü Kapat

Renault Fluence Anahtar Kopyalama

Geçtiğimiz günlerde sizleri bilgilendirmek adına Opel Astra H Anahtar başlıklı bir makale kaleme alıp, yaşadığım tüm tecrübelerimi sizinle paylaşmaya çalıştım. Orjinalci ve araştırmacı otomobil tutkunları var olduğu sürece biz işimizi ilk günkü heves ile yapmaya devam edeceğiz.
Bugün ki makalemizde Renault Fluence tercih eden kullanıcılarının karşılaştığı Anahtar ve kart sorunlarından bahsedeceğiz. Kopyalama aşamasındaki süreci kısaca anlatmak istiyorum. Araba sustalı dediğim modelse önce demir ucu ayarlanır ardından arabaya gidip arıza tespit cihazıyla eşleştirme yapıldıktan sonra uzaktan kumandasıyla beraber araba onu kabul eder ve çalışır. Eğer Renault Fluence Kart Anahtar Kopyalama yapılacaksa yine aynı makine kullanılır lakin mekanik hırsızlık önleyici kontak olmadığından dolayı programlanacak kart yuvasına takılarak direk program atılabilir.

Renault Fluence Yedek Anahtar

Renault Fluence orjinal anahtar
Renault Fluence marka aracın orjinal anahtar görselidir.

Yeni bir araba satın aldınız ve yedek anahtarı size verilmedi; evde kaldı, şirkette çelik kasanın içerisinde, yazlıkta, ben bir hafta içeirsinde gönderirim gibi bahanelere aldanıp satış yaptıysanız en kısa sürede anahtarcınızı ziyaret etmeniz gerekecek, çünkü size ikinci bir anahtar asla verilmeyecektir. Renault fluence ful modellerinde kart, düşük paketli araçlarında ise kumandalı sustalı anahtar kullanmıştır. Her iki sisteme sahip araçlar içinde yedek kopyalama yaptırmanız mümkün, üstelik yetkili servislere yüksek meblağlar ödemenize gerek yok.Kasko ve sigorta şirketlerinde hiç bir problem çıkarmayan birinci sınıf tamamen orjinal Renault Fluance sustalı anahtar ve kart yedeğini sizlere makul fiyatlar ile kodluyoruz. Ayrıca size verilmeyen anahtarları araç hafızasında siliyor ve son güncellemeleri kontrol edip teslim ediyoruz.

Renault Fluence Kart Pili Zayıf Uyarısı

Bu uyarı ekrana geldiğinde panik yapmayın asla yolda kalmazsınız, en kısa sürede kart pilini değiştirmeniz gerekecek.20-32 pile sahiptir ve hemen her yerde bulmanız mümkündür. Nasıl değiştirmeniz ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini ŞURADA görebilirsiniz. Pikniğe gittiniz ve kard piliniz tamamen bitti, yada plajdasınız diyelim. Arabanızı açamıyorsunuz pil temin edebileceğiniz bir yer yok, kartın kenarındaki küçük butona bastırdığınızda mekanik anahtar ucu çıkacaktır, Şoför kapasını eski sistem manuel çevirerek açıp kartı yuvaya yerleştirin, star stop düğmesine bastığınızda araba çalışacaktır.

Renault Fluence Kart Tanınmadı Hatası Veriyor

Yıpranmış, eğilip bükülmüş, hor kullanılmış bir kontak kartı bu uyarıyı verebilir ve sizi yolda bırakabilir. Maalesef bir çok kullanıcının başı bu yüzden ağrımış o gün tüm işleri aksamıştır. 2008 yılından beri Türkiye`nin dört bir yanından arayan kullanıcıların derdine deva olduk, olmaya da devam edeceğiz. Üzülerek söylemek zorundayım ki başınıza böyle bir olay geldiğinde kendi imkanlarınız ile yapacağınız bir şey yok! İşinde uzman, bir elektronik immobilizer anahtar işiyle uğraşan birine Renault kartını ulaştırmanız gerekir. Son derece hassas bir yapıya sahip olduğu için tecrübesi olmayan kişi yada kişiler tarafından kurcalandığında daha büyük zarar görme oranı yüksektir. Oto Anahtarı konusunda ülkemizin neresinde olursanız olun yardımlarımız ve desteklerimiz sizler için devam eder, Renault Fluence Kart arızası ve kopyalam işlemiiçin bizimle iletişime geçmeniz yeterli şehir dışındaki kullanıcılar tamir edilmesi gereken anahtar ve Renault Kartları kargo yolu ile bize ulaştırabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir