Menü Kapat

2016 Range Rover Vogue anahtar

range rover vogue orjinal anahtar

Yaklaşık bir sene önce Bmw X5 F15 aracına yedek anahtar ihtiyacından dolayı dükkanımızı ziyaret eden Reşit beyle tanışmamız böyle gerçekleşmişti bugün ise satışını verip sorun yaşadığı diğer aracı olan 2016 model Range Rover Vogue`in anahtarı için İzmit / Kocaeli bölgesinden arabayla beraber geldiler. Alan kişi ” kusura bakmayın ama ben size güvenerek sormadım aracın yedeğinin olmadığını bana söylemediniz kesinlikle kabul etmiyorum yedeksiz teslim alamam ” deyişinin ardından Reşit bey beni arayıp durumu izah ettikten sonra ” siz benim müşterimsiniz alan kişiyi hiç tanımıyorum lakin Reşit bey kızmanız yersiz aracın yeni sahibi çok haklı yapacak tek şey aracı bana getirip yedeğini çıkartıp arabayı tertemiz teslim etmek olacaktır. ” dedim.

Range Rover Vogue Yedek Anahtar Kopyalama İşlemi !

Meslektaşlarımın çoğu Range Rover Vogue modeline el sürmek istemez çünkü aracın yazılım ve programları diğerlerine göre farklı 2014 ve 2015 yıllarında sistem tamamen değişti yetkisiz cihazların hükmedemediği Range Rover Vogue ve Range Rover Sport araçların yedek anahtar kopyalaması bilgi, tecrube ve orjinal cihaz gerektiriyor. Daha önce çoğu tekrarlarayarak izah ettiğim konular Range Rover Vogue modeli için geçerlidir peki nedir önemli konular işte ayrıntılar;

  • Range Rover Vogue anahtar araç kilitli halde nerede olursa olsun lokasyon verdiğinizde gelinip çalıştırılabilir.
  • Range Rover Vogue marka araç dükkanımıza geldiğinde orjinal yedek anahtar kopyalaması 30 dakika olup istenildiği taktirde yine servis çağırıp evinizin önünde hizmetten faydalanabilirsiniz.
  • Aktif şekilde kullandığınız Vogue veya ikinci el olarak satın almayı düşünüp hanenize katmak istediğiniz otomobilin üzerinde kaç adet orjinal anahtar kayıtlı kontrol ettirip fazla ise güvenlik amaçla sildirebilirsiniz.

Range Rover Vogue Anahtar Arızası

2016 range rover vogue anahtar
2016 model range rover vogue anahtar

Kimseye danışıp kumandaya dokundurmadan pilini değiştirmenizi öneririm akabinde anahtar arızası diyerek onarım yoluna gidebilirsiniz. Elinizde daha önce sağlam olduğuna inanıp aktif şekilde kullandığınıza emin olduğunuz Range Rover Vogue orjinal anahtar var ise ürünü bize getirip hatta gelemiyorsanız gönderirseniz arızalı olan kumandaya elimizdeki yedek parçalarında yardımıyla müdahale ederek tekrar çalışmasını sağlayabiliriz.

Range Rover Vogue Anahtar tamir edilirse randıman verir mi ?

Kesinlikle verir içiniz rahat olsun arabanızda problem yoksa garantili şekilde çalışacağını biz garanti ediyoruz, diyelim kurtaramadık olmadı o zaman kenara ayırıp kurtarıcı diye tabir ettiğimiz elektronik boardlar sayesinde yeni oluşturup sizlere kazandırırız ki bu sayede çok büyük bedeller ödemezsiniz.

  1. Yetkili serviste Range Rover Vogue yedek anahtar siparişi verildiğinde KVM ( anahtar bilgilerinin olduğu kutu ) değişmeden olmaz diyorlar o nedenle mecbursunuz diyip ortalama 8 ila 9 bin lirayı sizlerden tahsil ediyorlar.
  2. Süresi oldukça fazla yurt dışından sipariş edileceği için süreç hızlı ilerlemediğinden işinizi kolay halledemiyorsunuz.
  3. Range Rover Vogue kullanıcılarının fiyat konusunda takıntılı olmadığını biliyorum fakat benim ki sadece fikir, neden çok uygun ve aynı gün içerisinde sonuçlandırabileceğiniz ihtiyacınızı yüksek bedellere erteleyesiniz ki diye sormadan edemiyorum.

Range Rover Vogue Anahtar Pili Bittiğinde Nasıl Çalıştırılır ?

Range Rover araçların uzaktan kumandalarının pili bittiğinde içerisinde bulunan metal mekanik uç yardımıyla kapı kilidi açılır ( benim aracımda kapı kilidi yok demeyin var üzerinde kapak bulunuyor ) ardından sol taraftaki anten bölgesine yapıştırılan Range Rover Vogue yedek anahtar orada tutularak START – STOP düğmesine basılarak arabanın çalıştırılması denenir ortalama 5 ila 6 dokunuştan sonra çalıştığına şahit olacaksınız. Ayrıca Rang gibi Rover Vogue anahtar pili diğerleri gibi her yerde bulabileceğiniz cr 2032 pil yapısına sahiptir.

ÖNEMLİ:

Range Rover araçların hangi modeline sahip olursanız olun aracınıza müdahale etmeyen ( üzerinden işlem yapılmadan gerek elektronik gerek mekanik ) yedek anahtar çoğalma ve kopyalanması mümkün değildir. Yani şase numarasından veya servisteki bilgilerden getirtilip direk çalıştırılıp götürülmesi İMKANSIZDIR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir