Menü Kapat

2015 bmw f30 sport line anahtar

bmw f30 sport line anahtar görseli

Gaziantep`ten sırf temiz olduğu için Levent bey tarafından oğlu için gidip satın alınan 2015 Bmw f30 Sport Line araç için yedek anahtar uygulaması yaptık. Bende inceledim gerçekten piyasada boncuk diye tabir edilen nadir rastlanan araçlardan kendi “ Murat kardeşim gerçekten çok titiz bir insanım bütün expertiz raporları sağlam olmasaydı arabayı almaktan vazgeçerdim ama oğlum biraz araştırma yaptık sırf seni bulduğumuz için aldık ve gayet memnunuz sen eksini silerek yerine yeni tip Bmw G20 ve G30 tipli yapıyormuşsun bizim araca uygula kafamız rahat olsun ” isteği üzerine işlemi aynen söylediği gibi sonuçlandırdık.

Bmw f30 Sport Line Orjinal Kırmızı Anahtar

Satarken sorun yaşayacağını düşünen veya orjinal takıntım var diyen insanlar için özellikle başlık altında cevaplamak istediğim soralardan biridir o nedenle kendimde açıklama zorunluluğu hissettim diyebilirim. Aracınız Sportline modeliyse kırmızı renkli tercih edebilirsiniz stoklarda mevcut yine keza Bmw M Sport modellerine mavi anahtar çoğaltmanız mümkündür fakat şunu bilmemizde yarar var sadece dış kılıfı değiştirerek istediğiniz kasanın kumandasını kendi arabanızda kullanmanız engel teşkil etmeyecektir.

Bmw f30 M Sport Anahtar

Sport Line ile M Sport arasında elektronik hiç farkı sadece şeritlerindeki renkleri kasalara göre ayırmışlar zevkinize göre istediğinizi aktif ettirmeniz araç sahibinin tararıdır. Üzerindeki logonun anlamını yitirmesi ve zamanla ürünün çizilmesinden rahatsızlık duyan Bmw sevdalılarına ürünleri kargolayarak montaj zamanı geldiğinde görüntülü destek verdiğimizi hizmeti alanlar biliyor sizlerde söz konusu güzellikten faydalanabilirsiniz.. Bmw F30 M Sport araçlara uzaktan sadece G20 ve G30 dönüşüm hizmeti veriyoruz yani isteyen kargo ile gönderebiliyor ancak 1 tane ile idare ediyorum 2. si olsun diyorsanız arabayı istiyoruz aksi halde programlama yapılamıyor.

Soru: Bmw F30 M Sport Anahtar şehir dışından gönderildiği zaman G20 ve G30 modeline dönüştürüldüğünde yolladığım iptal oluyor mu ?

Cevap: Evet araba olmadığı için yolladığınız kumandanın yazılımını alıp yeni G20 – G30 modeline yazdığımız için iptal oluyor olmaması için arabayı istiyoruz.

Soru: Şehir dışından yolladığım örnek veriyorum Bmw F30 Sport Line anahtar G20 ve G30 modeline dönüştürüldüğü zaman yetkili serviste tüm bilgiler görünür mü ?

Cevap: Evet kesinlikle görünecek o yönden kuşkunuz olmasın hatta biz sözünü ettiğimiz dönüşümü yapıp geri yolladığımızda hemen servise götürüp yenisini teslim edin göreceksiniz her şey gün gibi meydana gelecektir.

2015 model bmw f30 sport line anahtar

2015 Model Bmw F30 Sport Line Anahtarım Kayboldu ?

Yedeksiz araç satın alınır mı diye bir soru soracağınızı düşünmüyorum çünkü üst tarafı okuduysanız orada cevabını verdik gözünün yaşına bakmayın araba temiz ise kaçırmayın şayet biz bmw f30 sport line anahtarım kayboldu diyerek telefon açan müşterilerimize araba çalışmıyorsa yerinde servis veriyor ben gelirim diyenleri dükkanımızda ağırlıyoruz o nedenle korkmayın alın ama araçtan etkisiz hale getirmeyi sakın kulak arkası etmeyin size en önemli tavsiyem budur. Ayrıca unutmayalım Bmw`nin bütün arabalarında iptal edilen kumandalar bir şekilde tekrar zimmete geçirildiğinde araba üzerinden kullanıma açılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir