Menü Kapat

Renault Laguna 3 kart Anahtar

renault laguna 3 kart anahtar görseli

Tepeden tırnağa yapmış olduğum detaylı analiz ve incelemeler sonucunda aracın kart yuvası, motor beyni, keyless özelliği ve kapı kollarına kadar tüm ekipmanları aynı olan Renault Laguna 3 kumandasının teferruatlarıyla beraber Renault Megane 3 Kart anahtar ile aynı olduğunu fark ettim lakin sizleri aşağıda güzel bilgilerle donatacağımızı bilmenizi isteriz. Burada Renault Laguna 3 sahiplerine baştan söyleyebileceğim en can alıcı bilgi ” aracınızın kumandası kayıp olur veya bozulursa yetkili servislerin kapısında beklemenize gerek kalmayacak problemi biz 20 dakikada çözeceğiz. ”

Renault Laguna 3 Anahtar Kılıfı

Renault Laguna 3 anahtar kılıfı, pratik olduğu kadar hassas bir parçadır. Sürekli kullanıma veya kullanılmamaya bağlı olarak bazı arızalar çıkarabilen bu anahtar kılıfının tamiri ve bakımı kolaydır. Her kılıf arızasında yetkili servise girmenize gerek yok. Neden mi? İşte cevapları…

Renault Laguna 3 anahtar kılıfı tamiri

Renault Laguna 3 anahtar cepte taşındığı zaman kılıf arızası vermesi çok yüksek ihtimaldir. Bu gibi durumlarda tamir edilmesi mümkündür. Sadece dış kabı deforme olan anahtar için yetkili servise başvurmanın veya sıfırdan anahtar siparişi vermeye gerek yoktur. Anahtarın dış kabı değiştirildiğinde Fransa’dan sipariş edilen anahtardan farksız olduğu görülebilir. Anahtar kabı değişikliği örneğini görsellerde inceleyebilirsiniz.

Renault Laguna 3 kartlı anahtar hakkında faydalı bilgiler

  • Renault Laguna kartlı anahtar hassas bir yapıya sahiptir. Bu sebeple kartın üzerine oturulmamalıdır.  Esneme payı olmayan kart hemen kırılabilir.
  • Renault Laguna kartlı anahtarı sürekli üzerinizde taşıyorsanız bazen kart yuvasına takılarak kullanılması gerekir. Keyless go anahtarsız giriş çıkış özelliği sayesinde arıza yaptığını anlamayabilirsiniz.
  • Zaman zaman kullanılmayan kartların pili biterse anlamayabilirsiniz. Bu durumda yolda kalabilirsiniz.
  • Kartlı anahtarın pili biterse “kart tanınmadı” veya “kart okunamadı” hataları alırsınız.

Renault Laguna 3 kartlı anahtar pili

Renault Laguna 3 kartlı anahtar için “2032” tip pil kullanılır. Pil bittiğinde kart, yuvasına takılarak araç çalıştırılabilir. “Kart pilini değiştirin” uyarısı çıktıktan sonra Renalut Laguna 3 kart anahtar pili kolaylıkla değiştirilebilir. Renault Laguna 3 kartlı anahtar pili değişimi sonrası herhangi bir kodlama veya programlama gerekmez.

Renault Laguna 3 araçların kartın arkasına takılan küçük anahtarı bulunur !!!

Pil bittiğinde veya kart işlevini yitirdiğinde ihtiyaç duyacağınız mekanik parça kart üzerine takılan ağır aksesuarlardan dolayı düşüp kayıp olabiliyor o zaman ortaya hem taşıma güçlüğü hem de pil bittiğinde arabaya binememe durumunuz söz konusu peki ne yapmalı, yedek kartın arkasındaki metalden örnek alınacak kısa sürede yenisi basılabilir yedek renault laguna 3 kartlı anahtar bulunmadığını düşünürsek kapı kilidinin sökülmesi gerektiğini bilmelisiniz, kapı kilidi sökülecek onun şifrelerine göre yenisi oluşturulacak dilerseniz 1 dilerseniz 2 adet almanız mümkündür.

Renault Laguna 3 kartlı anahtar arızalarında yanınızdayız

Renault Laguna 3 kartlı anahtar kullanıyorsanız bazı arızalarla karşılaşabilirsiniz. Sistem kartı tanımazsa “sustalı anahtar” diye tabir edilen uzaktan kumandanın kilitleme veya açma butonunun bozulmuş olabilir. Deforme olan anahtar kasalarındaki butonlar kullanılamaz hale gelebilir. Pilden kaynaklı bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Bu kılıfların yaygın olarak yay mekanizmaları da arızalanmaktadır. Yedek Renault Laguna 3 kartlı anahtar kabı ve Renault Laguna 3 kartlı anahtar kılıfı stoklarımızda mevcuttur. Renault Laguna 3 anahtar arızalarını garantili bir şekilde tamir edebiliriz. Ancak Sıfırdan Renault Laguna 3 yedek kartlı anahtar kopyalama istendiğinde otomobilin bulunması gerekir. Renault Laguna 3 kartlı anahtar arızalarında yanınızdayız. Size bir telefon kadar yakınız. Yetkili servise ihtiyaç duymadan sorunlarınızı yerinde veya merkezimizde çözebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir