Menü Kapat

Range Rover sport anahtar ve tamiri

Range rover sport yedek anahtar

Resimlerini itinalı bir şekilde paylaştığım Range rover sport anahtar görsellerini inceleyin bakın göreceksiniz kronik bir arıza denebilir lakin 2019 yılındayız ortalama 10 yıldır kullanılan bir ürün için normal mi aslında normal fakat hanımların kullandığı Range rover Sport anahtar kutusu uzun tırnakların verdiği zararla deliniyor.

Range rover sport yedek anahtar
range rover sport orjinal anahtar

Yine üst taraftaki resimleri büyütünce anlayacaksınız tuşlar delindiği için kalem veya sivri bir cisimle basılarak belli bir zaman idare edilmiş tabiki o şekilde ne kadar süre kullanılır orasınıda oturup tartışabiliriz.

Range Rover Sport yedek anahtar nasıl yapılıyor ?

Özetliyeyim hemen 2006 – 2007 – 2008 ve 2009 yılları arasında Range Rover sport yedek anahtar kopyalaması ortalama 15 dakika sürüyor. Önce demir kısmı mekanik olarak hazırlanır kontak ve kapı kontrol edilir sorunsuz döndüğünü gördükten sonra aracın bilgisayar bağlantı noktasından yani (OBD) girişinden cihazla kontrol edilip uzaktan kumandası kodlanıyor. Önlem olarak eğer müşteri derseki aldığım kişi ile sorun yaşadım eskilerini silin onunda çözümü var.

Range Rover anahtar fiyatı ne kadar ?

Range rover anahtar fiyatı model ve yapısal durumuna göre değişiklik göstermektedir. Mesela Range Rover anahtar eğer sustalı yani katlanabilir modelden ise 300 T.l fakat Range Rover akıllı anahtar fiyatı ise 450 t.l olarak belirlenmiştir.

Range Rover akıllı anahtar bulunamadı

Eğer range rover akıllı anahtar bulunamadı hatası alıyorsanız öncelikle akıllı anahtar pilini değiştirin eğer çalışıp kendine gelmediyse büyük ihtimalle zarar görmüştür. Suya girmiştir veya yüksekden düşmüştür garantili şekilde tamir ediliyor fakat bunlar kolay kolay bozulacak bir yapıya sahip değildir.

Range rover sport yedek anahtar görselidir
range rover sport orjinal yedek anahtar

Range Rover anahtar pili

Range rover anahtar pili eğer yeni tiplerden yani akıllı anahtar dediğimiz smart key ise 2032 kullanıyoruz sizlerde dışardan temin edip değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer 2007 – 2009 katlanabilir sustalıysa o şarjlıdır onun değişimi iyi bir usta tarafından gerçekleştirilmelidir.

Range Rover Sport anahtar kayıp oldu bulamıyorum ?

Eğer aracınız örnek veriyorum yeni istanbul havalimanı otoparkında mahsur kaldı ve kapıları kilitli vaziyette sizi mağdur ettiyse yerinde müdahale edilerek çalıştırılabilir. Bu işlem tamamen online olup aracın elektrik veya elektronik sistemini değiştirerek yapılmıyor yani aracınıza zarar verilir mi diye endişe etmenize gerek yoktur. Çünkü Range rover veya Land Rover anahtar koplama hizmeti programla birlikte yapılıyor aracın yapısını ve kimliğini değiştirmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir