Menü Kapat

Peugeot 207 Orjinal Anahtar

peugeot 207 orjinal anahtar

Biraz önce daha önce Volkswagen Golf 7 Anahtar vasıtasıyla tanıştığım müşterim Ozan beyin arkadaşının yeni aldığı aracın eski sahibiyle aralarında yaşanan gergin anlardan dolayı ailesiyle yaptığı istişare sonrasında yetkili servisten fiyat alıp arabayı oraya götürme kararı almış fakat Ozan bey yakın arkadaşına ( ne yetkili servisi be oğlum adamlar 700.00 Lira sadece uzaktan kumanda parası istiyorlar kontak ve kapı kilitlerini işin içine sokarsan 2.500 liradan aşağı çıkamazsın demesi üzerine arkadaşını bize yönlendirmiş).

Geldi hatta sırf sizlerde görün diye video çektim Peugeot 207 yedek anahtar kopyalaması ve immobilizer kodlama işini izleyin o tartıştığı insanın elindeki uzaktan kumandanın nasıl etkisiz hale geldiğine şahit olun ayrıca makine zaten ” PROGRAMLAMA BAŞARILI ” diye neticeyi bildiriyor kaldı ki arabanın başında olmayan uzaktan kumanda ile kodlama esnasında kontak açılmadığı için onu artık araba hatırlamaz.

Peugeot 207 Anahtar Kopyalama Yapıldığında Eski Uzaktan Kumanda Çalışır Mı ?

Mekanik olarak kapı ve kontak şifreleri değiştirilirse kesinlikle açmaz fakat sadece İmmobilizer Anahtar Kodlama Cihazı ile negatif hale getirilirse açabilir. Videoda izlediğiniz araç için sadece elektronik değişiklik söz konusu genelde sizin kesenizi düşündüğümden işinizi en uyguna ve en iyi şekilde halledin diye bildiklerimi anlatıyor kararı size bırakıyorum.

Avantaj Ve Dezavantajları

Kapı ve kontak kilitleri değiştirildiğinde arabaya binemez dolayısıyla elindeki kalan Peugeot Anahtarı sadece görüntüden ibaret olur. Fakat icralık, davalık veya kavgalı alım satımlarda kapı, kontak, bagaj ve hatta depo kapağının dahi şifrelerinin değiştirilmesini öneririz çünkü bir diyor araba benim diğeri diyor araba benim çok başımıza geldi o yüzden kanunen belge kimde ise bizim için araç sahibi odur onun söylediğini yapıyoruz. 3. kişilerin müdahalesi olmaması adına bunu mutlaka atlamayın uygulattırın.

Sıkıntısız alım satımlarda birbirleri ile iyi ilişki kurup al gülüm ver gülüm mantığıyla yapılan el değişikliğinde eğer arabanın yedeği yeni sahibine verilemediyse yüksek faturalar ödeyip yukarıdaki işlemi yaptırmayın gerek yok hafızadan yani ( motor beyninden ) eskiye bloke koyun bitsin gitsin.

Peugeot 207 Orjinal Anahtar Fiyatı Nedir Kaskom Var Faydalansam İlerde Başıma Dert Olur mu ?

Mesela yukarıda bahsettiğim arabanın modeli 2007 bu araba hiç bir değişime uğramadan küçük dokunuşlarla değiştirilip makyajlanıyor 2011 yılına gelmişsiniz bakıyorsunuz uzaktan kumanda değişmiş insan düşünmeden edemiyor yani benim arabamla bu arabanın hiç bir farkı yok yeni kasa Peugeot 207 Anahtar görüntüsünde kullanmak istiyorum ne olacak yani evet doğru düşünüyorsunuz hiç bir sorun olmaz o yüzden biz peynir ekmek gibi bu değişikliği gerçekleştiriyoruz yüzlerce insandan daha bu zamana kadar bir kişi dönüp benim başıma iş açıldı keşke yaptırmasaydım demedi aksine yine onlarca kayıt altında olan minnet mesajları var.

  • Kaskoda sorun olması için başka araca ait bir uzaktan kumanda beyan etmelisiniz.
  • İnsanlık hali başına bir kaza geldi kasko zorluk çıkartıyor bunu ispatlamak çok basit arabanın verileri okunuyor beyine kayıtlı veya değil uzaktan kumanda açıp kapatıyor mu v.s yani bu öyle hani küçük düşünülecek bir konu değil.
  • 2007 model Peugeot 207 Yedek Anahtar kumandasız hanımıma aracımı veriyorum kapıdan eliyle kilitleyip açmak zorunda mı yani hayır ben ona hediye olarak mis gibi yeni görünümlü bir uzaktan kumanda yaptırır tertemiz gibi kullandırırım.

Olayın mantığını anladığınızı düşünüyorum bu konu o kadar uzun ki anlat anlat sayfalar yetmez o yüzden daha bahsetmem gereken bir çok detay var Peugeot ve Citroen bu konularda oldukça zengin bakalım daha neler öğreneceksiniz.

Peugeot 207 Anahtar Çalışmıyor

  1. Pil biter araba çalışır ancak kumanda çalışmaz bu zaten Peugeot`a özel bir durum değil tüm modellerde aynıdır.
  2. Kömür yani elektronik devreden ayrı olmayan immobilizer yazılımı kullanıldığından suya girersiniz arabada kumandada çalışmaz tamir edilmesi gerek yine üniversal bir cevaptır hemen hemen tüm arabalarda geçerlidir.
  3. Sinirlenip yere vurursunuz veya birine atarsanız içindeki parça zarar görür veya kayıp olur yine araba çalışmaz müdahale edilmesi gerek.
  4. Akü biter arabaya kontak açıkken takviye yaparsınız tertemiz arabanın motor beyni veya immobilizer beyni zarar görür yine çalışmaz arıza tespit cihazıyla bakılıp anlaşılır.
  5. Motor çeşitli ilaçlarla temizlenme sebebi ile yıkanır yine motor içindeki soketlerin oksitlenmesi çalışmamasına neden olur önerim bu gibi durumlarda oto boya fırınına sokup arabayı iyice bir ısıtmaktır olmaz ise bütün o soketler sökülüp temizlenecek.

Peugeot 207 Anahtar Tanıtma

Genelde bizim kullandığımız bir terimdir Peugeot 207 immobilizer anahtar kopyalama yapacağımız zaman mesela yardımcımıza ” Oğlum Peugeot`a cihaz bağla tanıştırma yapalım ) deriz. Bu tarz arabalarda tanıştırma yapıldığında uzaktan kumanda otomatik olarak devreye girer ancak bazen pili değiştirseniz bile arabayı çalıştırır uzaktan kumanda kapıları açmaz o zaman yapmanız gereken açma butonuna basılı tutup kontağı çevirip arabayı çalıştırmak olacaktır sonra deneyin göreceksiniz kumanda aktif olacak.

Peugeoet 207 Uzaktan Kumanda Pili ve Değişimi

Peugeot 207 uzaktan kumandalı anahtar pili bir defa 1620 biraz güç bulunan bir pil ancak işini seven yatırımını düzgün yapan dükkanlarda bulunur değişimi oldukça basit neden diye soracak olursanız çünkü ön ve arka parçaları birbirine geçme yani tornavida takımına gerek kalmadan arka taraftan ince bir cisimle kastırıp açılabilir. DİKKAT ETMENİZ GEREKEN HUSUS PİLİ TAKARKEN YAZI KISIMLARI YANİ ARTI (+) TARAFINI GÖRMEMENİZ GEREK EKSİ (-) YAZISIZ KISIM SİZE BAKACAK taktığınız gibi kilitleyin açın bize bir teşekkür etmeyi ihmal etmeyin.

PEUGEOT ARACIMIN ANAHTARI KAYBOLDU

Devamlı yenilenen yatırımlarımızla dara düşen insanlara yardım edip rızkımızı o şekilde temin ettiğimiz için her daim kendimizi şanslı hissediyoruz. Elektronik bizim keyif kaynağımızdır marka ve modeli ne olursa olsun örneğin Peugeot 207 – Peugeot 206 – Peugeot 307 – Peugeot 308 – Peugeot 508 – Peugeot 407 tüm modeller dahil şase numarasından bütün bilgilerine ulaşabiliyoruz daha fazla açayım isterseniz Peugeot 207 Aracımın Anahtarı Kayboldu diyorsanız bize ruhsatın resmini ve birde bulunduğunuz konumu yollayın getirip elimizle kapıyı açalım şase numarasından bütün bilgelirine ulaşılıyor ancak ruhsat sahibi olmanız gerekiyor. Bakın daha önce Peugeot 301 Kayıp ve Yedek Anahtar yapmışız bir gezin konuyu ufkunuz genişleyebilir.

Peugeot 207 Orjinal Anahtar Fiyatı

Son olarak Peugeot 207 Orjinal Anahtar fiyatından bahsedip bu günlük aranızdan ayrılacağım. Dükkanımıza gelen arabalara biz 90.00 lira fiyat veriyoruz buna diş açma ve kopyalama işçiliği dahildir. İstanbul`un çeşitli semtlerine örnekleyecek olursak Sancaktepe, Tuzla, Maltepe, Ataköy, Çekmeköy, Şile ve daha bir çok ilçelerde vakit sorunu yaşayan müşterilerimizin araçlarının başına gidiyor Oto Anahtarı desteği sağlıyoruz.

Şöyle bir soru gelmiş inceleyip cevap verelim istedim

Soru: iyi günler, 2007 model Peugeot 207 model aracım var anahtarı başlıkta bulunan resimdeki gibi eski kasa sustalı anahtar uzaktan kumanda sağlam ve çalışır durumda ancak kapatıyorum içinde kalmayıp hemen açılıyor. Yeni tip ile değiştirmek istiyorum Youtube videonuzdaki gibi değişikliği Afyon`dan göndersem yapabilir miyiz ve fiyatı ne kadar tutar ?

Cevap: Evet Afyon`dan bana peugeot 207 uzaktan kumandası gönderilirse yeni tipe çevirir sizlere ulaştırırım bunun için arabaya ihtiyacımız yok programlama yapılmadığından dolayı bilgisayar bağlantısı şart değil uzunca senelerce kaliteli ve güzel görüntüye sahip olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir