Menü Kapat

Fiat Egea Anahtar Yaptırma

Orjinal Fiat Egea yedek Anahtar

Mustafa Yıldız kardeşimin daha önce başka bir aracının uzaktan kumandasını tamir etmiştim tanışıklığımız oradan geliyor . Sırf yine bu konu için hazırladığım videoda göreceksiniz Fiat Egea Anahtarı bir kumandalı bir kumandasız olarak üretilmiş ve o şekilde satışı yapılmaktadır. Kimileri umursamıyor fakat özellikle aile şirketlerinde baba oğul veya abi kardeş kullanıldığında bazen yetkili bazende büyük olan kişi uzaktan kumandalı olanı alıp siz başınızın çaresine bakın öyle kullanın bir şey olmaz deyip konuyu kapatıyor.

Fiat Egea Yedek Anahtar Kopyalama

Piyasada vızır vızır dolaşan çok fazla Fiat Egea mevcut dolayısıyla problem yaşayan insanların çoğunluğu bir o kadar yüksek bugün yine başınıza gelebilecek olumsuz gelişmelerden nasıl en az zararla kurtulacağınızı sizlere aktaracağız.

 • Fiat Egea Yedek Anahtar yaptırma gibi bir düşünceniz varsa aracınızla beraber bizlere uğramalısınız diğer modellerdeki özellik Fiat Egea için geçerli biraz daha açayım araba olmadan uzaktan hiç bir müdahale gerçekleştiremiyoruz pil değişimi haricinde ama otomobili getirin her türlü hizmeti alıp gidin.

Ben ruhsat sahibiyim aile aracı olarak kullandığımız Fiat Egea`mıza bir adet uzaktan kumandalı anahtar ihtiyacımız var diyorsanız arabanın yazılımı bu ihtiyacınıza engel değildir yani hafızaya kayıt ettirmenizde bir mani yoktur. Araba çok yeni o yüzden anahtar kabı için bir sey diyemiyorum ama adım gibi eminim çünkü söküp parçaladım onuda anlatacağım Fiat Grante Punto Anahtar Kasası ile boyutsal farkındalık dışında bir değişiklik göremedim o yüzden tuş delinmesi, katlanabilir yay parçalarının bozulmasını önümüzdeki zamanlarda karşımıza çıkacak.

Fiat Egea Anahtar Kabı Çıktı

Şirket aracınız sizde 2 sene kaldı ve sözleşmeniz bitti artık arabayı teslim edecekseniz yeni bir anlaşma yaptıysanız çok sıkıntı çıkarmadıklarını duydum lakin bu yine şirketten şirkete fark gösteriyor genelde teslimat sırasında kesinti yapmak için adeta mekik dokuyorlar. Maaşlarınızdan gereksiz kesintiler yaptırım haksız yere insanların kötü emellerine boyun eğmeyin Fiat Egea Anahtar Kabı değişikliğiyle yetkili servisten kumanda getirtmiş gibi tertemiz verirsiniz kimse bir hata bulamaz.

Silikon Anahtar Kılıfı Fiat Egea

Moda haline geldi bu renkli silikon kılıflar daha önce çok iyi hatırlıyorum bahsetmiştim bunlar elektronik devrenin hava almamasına sebebiyet verdiğinden dolayı ömrünü kısaltıp çalışmamasına neden oluyor. İlla takacağım çalıştığım ortam pis diyorsanız ürünü çeşitli aliş veriş sitelerinden sipariş geçin kullanın bizim stoklarımızda yok lakin istek üzerine yollayabiliyoruz.

Fiat Egea Uzaktan Kumandalı Anahtar

fiat egea anahtar kopyalama
Fiat egea anahtar kopyalama görseli

Önce şuna cevap vereyim hepiniz soruyorsunuz kumandasız arabayı çalıştıran Fiat Anahtarı uzaktan kumandalı hale getirilebilir mi diye hayır diyorum nedeni ise ikisinin hem yazılımları hemde parça şekilleri farklı bunu yaparım diyen kesinlikle hatalı bilgi vermiş olur. Konudan konuya atlamak istemiyorum kafanız karışmasın evet yapılabilen bazı Oto Anahtarı çeşitleri bulunuyor Fiat Egea – Fiat Grande Punto – Fiat Fiorino – Fiat Punto Evo için geçerli olmayıp sadece Fiat Linea `nın uzaktan kumandasız arabayı çalıştıranı kumandalı hale getirilebilir sonuca bağlamadan tekrar okudum bir karışıklık göremedim lütfen fikirlerinizi bizlere ulaştırın onlar bizim için çok önemli paylaşıp insanlara faydalı olmanızı sağlayabiliriz.

Fiat Egea Anahtarım ile Denize Girilirse

Hani dedim ya açtım inceledim param parça ettim bu Fiat Egea Anahtar maalesef su sızdırmazlığı üst seviyede olan bir ürün değil yapmanız gereken ilk etapta zaman kaybetmeden pilini sökmek olsun akabinde iyice bir kurutun fakat arabanın çalışması sizi yanıltmasın açılıp komple bir elden geçmesi gerek çünkü kurutup pili taktığınızda çalışsa dahi belki bir hafta belki bir ay sonra tekrar bozulacak o yüzden tamamen çürümeden elektronik donanımları iyice bir temizlenip lehimleri tazelenmelidir.

Fiat Egea Yedek Anahtar ve Kasko İlişkisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 1. Fiat Egea araca yedek anahtar kopyalama bedelini kasko şirketinizden alabilirsiniz.
 2. Fiat Egea aracınıza kasko yaptırmadan önce mutlaka kayıp ettiyseniz veya aracı yeni aldıysanız yaptırın çünkü sözleşme maddelerinde açık bir şekilde yazıyor.
 3. Yetkili servis haricinde dışarıda yaptırdığınız immobilizer anahtar marka ve modeli ne olursa olsun her yerde geçer kimse bu konu hakkında size bir kelime edemez yeterli kapılarını açsın, kontağı döndürüp çalıştırsın kafidir.

Fiat Egea Aracımın Bütün Anahtarları Kayıp Kapıları Kilitli İçine Binemiyoruz

Arabanın modeli yüksek yeni bir kasa çok hızlı bir şekilde piyasaya yayılmasının sebebi tabiri caizse az yakması, bakım ücretleri ve parçasının kolay elde edilmesinden kaynaklıdır. Bizlere geri dönüşler yeni yeni başladı daha bir tane kilitli Fiat Egea kapısı açabildim ancak Fiat Linea`dan hiç bir farkı yok ikiz kapı kilidi ve yine ikiz kontak parçaları tercih edilmiş olup bulunduğu yerde 30 dakikada kodlanabilir.

 • Fiat Egea`nın kilitli olan kapısı zarar verilmeden açılır.
 • Kapısı açık olan Fiat Egea marka aracın kontağı sökülmeden uzaktan kumanda oluşturulur.
 • Tamamen kayıp olan veya bilinç şekilde teslim edilmeyen Fiat Egea Kontak Anahtarı iptal olacak araba ile ilişkisi kesilecektir.
 • Ekonomik durumu zayıf olan araç sahiplerine Fiat Egea Yedek Anahtar fiyatı yüksek gelebilir 1 tane yaptırma şansına sahipler arabanın böyle bir yazılım özelilği mevcut.

Fiat Egea Uzaktan Kumanda Pili ve değişimi

Artık üniversal oldu sabit CR 2032 pil kullanılıyor pile ulaşmanız için 2 farklı işlem yapmanız gerekiyor.

 1. Arka kapağı plastiklerini çizmeden ince bir cisimle geçmelerinden ayırın alt tarafta yuvarlak olan kapağı sola doğru döndürünce pili göreceksiniz yerine yenisini takıp aynı şekilde sağa çevirip kilitleyin ve arka kapağı takın.

Şimdi söyleyeceklerim bu kadar önümüzdeki günlerde soracağınız sorulara göre konumuzu güncelleyip daha yeni bilgiler katabiliriz bu konuda sizlerden yardım istiyorum lütfen başınızdan geçen sorun ve sıkıntıları bizlerle paylaşın çözüm bulsanızda yazın ki insanlar faydalansın şimdilik hoşçakalın.

1 Comment

 1. Muhammet Gülsoy

  2017 fiat egea araçım var. Kumandalı yedek anahtar yada oluyorsa start/stop yaptırmak istiyorum. Fiyat rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir