Menü Kapat

peugeot 207 anahtar kabı

peugeot 207 anahtar kabı

Dükkanımıza uğrayan stabil gel geç müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin bazılarını anlık olarak resimleyerek sizlerin görüş ve beğenisine sunuyoruz işte bunlardan bir tanesi peugeot 207 sustalı anahtar kabı ürün gerek iç yazıları, gerekse arka tarafındaki aslan logosunun duruşuyla susta mekanizmasındaki çelik parçalar sayesinde benden 10 üzerinden 10 puan alan malzemeler arasındaki yerini aldı. Online satış sistemi kurarak hizmet ve malzeme kalitemizi düşürmemek adına piyasadaki uyduruk ürünleri satmıyor insanların ellerine tutuşturmuyoruz. Bakın peugeot 207 anahtar konumuzda biraz gezinti yapın sorununuz kumanda, pil veya arıza ise mutlaka aydınlanacaksınız.

Peugeot 207 Anahtar Kodlama

Peugeot 207 aracınızın anahtar kabı değiştirmekle anahtar kodlama arasında elektronik ve mekanik bağlantı bulunmadığı açık ve nettir. Bazı vatandaşlarımız plastik melzameden üretilmiş olan peugeot 207 kumanda kabı için çeşitli fantezilere girerek ben bunu aracıma nasıl kodlayacağım veya programlayacağım diyerek immobilizer arızası yaşayacağını düşünmekte lakin gerçeği yansıtmadığını bilmenizi isterim.

  • Peugeot 207 anahtar kabı değiştiğinde araba immobilizer arızası vermez.
  • Peugeot 207 anahtar kasası yenilenirse arabanın garantisi bozulmaz.
  • Peugeot 207 kumanda dış kabı dönüştürülerek makyajlanırsa araba çalışmamazlık yapmaz. ( birazdan resimlere bakın orada ürünün kasasının eskisinden yenisine nasıl döndüğünü göreceksiniz.

Sonuç olarak peugeot 207 anahtar kodlama çok farklı kumanda dış kasasını değiştirmek çok farklıdır. Kodlama dediğiniz zaman arabanın kendine özel güvenlik kodu kayıtlarınızda olacak ve gittiğiniz dükkana benim peugeot 207 yedek anahtar kopyalatma ihtiyacım var yardımcı olur musunuz diye soracaksınız ardından arabanıza bilgisayar bağlanıp gerek kumandalı gerekse normal düz bir Peugeot anahtar kodlayıp arabanız çalıştırılacak işte gerçek ” KODLAMA ” budur.

Peugeot 207 electronic anti theft faulty

Peugeot ve Citroen araçlarda motor beyni, kontak anteni ve kumandanın bozulmasıyla ekranda beliren hataya electronic anti theft faulty denir. Aracın detaylı temizlik için alakasız yerlerine sıvı ve ilaçların sıkılmasıyla meydana gelme ihtimali çok yüksek olan electronic anti theft faulty uyarısı çıktığında düz kontak, arabayı vurdurma veya immobilizer sistemini devreden çıkarma adı altında parça söküp takmayın!!! evvela kumandanın sağlıklı yayın yaptığını kontrol ettirin ki sağlam değilse onarılır sağlamsa aracın tüm elektrik ve elektronik aksamları gözden geçirilir.

Peugeot 207 Anahtar Pil Değişimi

Peugeot ve Citroen araçların hemen hemen tamamı cr 1620 pil kullanır. Ortadan ikiye böldüğünüzde ya elektronik devrenin üzerinde gizlenmiş ya da kumanda kasasının arka tarafında pil yatağında duruyordur sivri cisimle yanından dokunduğunuz zaman yerinden çıkacak ve yenisini takmanıza olanak doğacaktır. Bakın https://www.youtube.com/watch?v=0dsV_CHnfY4 burada peugeot 207 kumunda pili değişimini yabancı uyruklu birisi güzel şekilde anlatmış faydalanabilirsiniz.

Peugeot 207 anahtar arızası

Peugeot 207 uzaktan kumandasının içerisindeki sargı şeklindeki bobine dikkat edin immobilizer sisteminin beslendiği bilgiler onun üzerinden arabaya iletiliyor. Kesinlikle düşmeye veya karşı taraftaki 2. şahıslara kumandayı atmaya gelmeyen bu ürünü ziliniz çalışmadığında balkondan aşağıya atmayın aksi halde;

  1. Arabanız çalışmaz.
  2. Arızayı bulana kadar maddi ve manevi yorulursunuz.
  3. Tamir ettirmek için emanet etitğiniz işletmeler tamamen onarılamayacak hale getirebilir.

Araba marş yaptığınız halde çalışmıyorsa kesinlikle zormamayın elektronik sistemindeki arıza çözülmeden sistem açılmadığı gibi arabanın yüremesine izin vermeyecektir. Arabanın uzaktan kumandasının kapıları kilitleyip açması arıza yapmadığı veya bozuk olmadığı anlamına gelmez çalıştıran yazılım farklı açma kapama yapan yazılım elektronik devrenin üzerinde farklıdır.

Peugeot 207 yedek anahtar fiyatı

Üzerinde uzaktan kumanda özelilği bulunmayan peugeot 207 yedek anahtar fiyatı 90.00 liradır. Üzerinde aslan logosu olduğundan dolayı kasko ve sigortada problem yaşamayacağınız gibi satarken aracın yeni sahibi orjinal değil diyemez çünkü fabrikasyon sisteminde bir adet kumandalı bir adet normal üretilerek teslim edilen Peugeot 207 ihtiyaç halinde kumandalı şekilde dönüştürülebilmektedir.

3 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir