Menü Kapat

mercedes cla 200 anahtar kopyalama

Mercedes cla 200 yedek anahtar

Dün akşam saatlerinde bir müşterimiz ” İstinye tarafına geleceğini lakin trafik yoğunluğundan saatin geç olacağını ve evimin otoparkında hizmet istiyorum 2014 Mercedes Cla 200 sahibiyim yedek anahtar yaptırıp eski sahibinde bulunanı iptal edeceğiz tamamen elektronik bir işlem olduğu için zannediyorum dükkanda tezgah işçiliğine gerek duyulmuyor ” demesi üzerine İstanbul Sarıyer İstinye`de bulunan Boğaziçi C bloklarından konum geldi ve saat 22:00 gibi yanıma kullanılmamış ( ham ) Mercedes anahtar alıp adeta arabaya ışınlandım. Başımda müşterimiz, erkek ve kız arkadaşı dahil Mercedes Cla 200 yedek anahtar kopyalama yaparken sanatımızı izlediler söyledikleri en son söz “işin içinde harika bir emek söz konusu çok memnun kaldık yetkili servis bizden 2.500 lira para istedi 1 ayda beklemiz gerektiğini ilettiler muhabbet gırgır şamata ederek büyük bir dertten kurtulduk size ve ekibinize çok teşekkür ederiz ” oldu.

Mercedes Cla 200 Yedek Anahtar Kopyalama ve İşlem Süresi

Gerçek konular, olaylar ve videolar üzerinden gittiğimi ve gideceğimi her zaman söylüyorum işte yine harika bir canlı video ile bu işlemi bitirdim. Mercedes Cla 200 orjinal yedek anahtar müşterimizin kapısının önünde 12 dakikada programladık. Yaklaşık 3 dakika gibi bir sürede araç hafızasındaki uzaktan kumandayı sildik o artık ne bagajı nede kapıyı açar zaten çalıştırması mümkün değil. Şimdi dilerseniz birlikte şu videoyu bir izleyelim.

Mercedes Cla 200 orjinal anahtar yapım aşamasını izleyebilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarımız ve mercedes anahtar kopyalama cihazımızla en başından sonuna kadar sadece elektronik bilgi alış verişiyle tamamladığımız özel işlem ruhsat sahibi olduğunu belgeleyen müşterilerimize sunulmaktadır. Arabanın garantisine, bilgilerine ve servis kayıtlarına istesek dahi müdahale edemeyiz hatta kimi zaman kilometre düşürmek isteyen insanların teklifini sert bir dille reddediyoruz. İşini düzgün ve kaliteli yapan bir oto anahtarcısı iki dünya bir araya gelse hiç bir arabanın kilometresini düşürmez hiç bir inanca sığmayacağı gibi insanlığın onurunu lekeleyecektir.

Mercedes Cla 200 uzaktan kumandalı anahtar pili nasıl değiştirilir ?

Mercedes Cla 200 uzaktan kumandalı anahtar pili bir yapıya sahip değildir. Carrefour ve Migros gibi dev büyük mağazaların yanı sıra elektronik ürün satan marketlerde bulabilirsiniz. MERCEDES CLA 200 UZAKTAN KUMANDA PİLİ CR 2025 OLUP FİYATI 10.00 Türk Lirasıdır. Nasıl değiştirileceğine dair sizlere güzel yine güzel bir video buldum BURAYA tıklayıp izleyebilirsiniz uzman bir kişiye işçilik ödemek zorunda değilsiniz arkasından çıkan mekanik anahtarın ucunu içine sokup arka kapağını kaldırarak değişim yapmanız mümkündür.

mercedes anahtar pili uyarısı

Sehir halinde ekranda beliren anahtar pili uyarısı sizleri endişelendirmesin arabanın stop edeceğini veya bir daha çalışmayacağını düşünmeyin hiç bir araba özellikle yüksek modellerin hiç biri pil bittiği zaman çalışmamazlık yapmaz önceden 1997 ve 1998 yıllarındaki Renault kullananlar çok yolda kaldı ama 2019 teknolojisinde mümkün değil mantığa aykırı olan bu uygulamayı 2001 yılında iptal ettiler pil bitse dahi kapı üzerindeki kilit vasıtasıyla arabaya binilip gidilebilir sonuçta kimse yanında pil taşımak zorunda değil.

Mercedes Cla 200 Anahtarım Kayboldu Kaskodan Yaptırabilir miyim ?

orjinal mercedes cla 200 anahtar
Mercedes cla 200 anahtar görseli

Dükkanımızın kapısının önüne geldiğinizde veya aracın bulunduğu konuma geldiğimizde işlem bittikten sonra gerekli resimlemeleri yapıp bedeli fatura ettikten sonra hizmetin ödemesini kasko ruhsat sahibinin hesabına havale yapar.

  1. Madde orjinal Mercedes yedek anahtar çıkartmak bedelini kasko size ödemek zorunda ancak hasarsızlık indiriminiz bozulacak ve arabanız hafif kusurlu hasarlı gözükecektir.
  2. Kaskodan hizmet aldığınızda sizin cebinizden para çıkmayacağı için faturayı şişirecek lakin dışarıdan hizmet aldığınızda küçücük bir hasar kaydı oluşacak ancak satarken bu durum engel teşkil etmeyecektir.

Mercedes Cla Anahtar dış kabı ve Kumanda Kasası

Bize çok denk gelmiyor lakin bazen şikayet alıyoruz mercedes oto anahtar kenarındaki metal parçalar düşüyor veya yalama oluyor biliyorum kötü görüntü insanın göz zevkini bozuyor ihtiyacınız olduğunda mutlaka bize ulaşın herhangi bir bedeli yok daha önce yaptığımız dış kumanda kabı değişikliklerinden kalma ürünlerin krom parçaları duruyor sizlere gönderelim.

Mercedes anahtar arızası ve tamiri

Mercedes forum ( bilgi paylaşım platformu ) içerisinde bir konuya denk geldim hemen aldım alıntıladım bakın bir Mercedes C 180 Anahtar ve Kolon kilidi arızası yaşayan birisinin başına gelen olayı görün mutlaka çözüm bulmuştur bir şekilde ancak derdi oldukça büyük nedeni ise çözeceği yeri bilmemesinden kaynaklanıyor. Söyleyeyim mi neden olduğunu arabayı çalıştırıyorsa programı bozulmamıştır aksi durum teşkil etse araba marş yapmaz ki düşmelerde kaynaklı bir deformasyon söz konusu pil ayakları veya pil yatağı düzgünce içi açılıp kontrol edilseydi %100 çözülecek ve hiç bir şekilde bu kadar büyük bir zaman kaybı yaşamayacaktı.

Merhaba Arkadaşlar,


Annemin 2006 model C180 aracının anahtarı dünden beri aracı kitlemiyor ve açmıyor ancak kontağı çalıştırıyor. Pili bitti zannettik, aracı bugün Ümitköy Mengenler’e götürdük. 
Mengenler’den aldığımız cevap “kumandanın pilinde bir sorun olmadığı, anahtarın bozulduğu, tamir edilemediği ve Almanya’dan yeni anahtar istenmesi gerektiği” oldu. 
Baya yüklü de bir para istiyorlar bunun için.

Anahtarı tamir ettirme şansımız yok mu? Varsa Ankara’da önerebileceğiniz iyi bir yer var mıdır?

Saygılarımla,

http://mbclubtr.com/mercedes-8211-benz-elektrik/28962-2006-model-c180-anahtar-problemi.html

Yeni model yan tarafı nikelajlı olan mercedes kontak anahtar içerisi açılmadığı için tamiri güç lakin içerisine zarar verilmeden açılırsa belki bir oksitlenme belki küçük bir direnç arızası meydana geldiyse onarım gerçekleşebilir. Almanya, Belçika, İsviçre, Danimarka ve Türkiye`nin her yerine eski siyah olanların onarımını garantili şekilde hallettik halletmeye devam ediyoruz onlar için mutlaka arayın fakat nikelajlı olanların içleri açılmadan kesin bir söz söylememiz doğru olmaz.

Araba olmadan Mercedes Anahtar Çoğaltma Mümkün mü ?

Araç olmadan yani anahtardan anahtara diye tabir ettiğimiz etkileşimle mercedes anahtar çıkartma ( çoğaltma – kopyalatma ) mümkün değildir. Arabanın yer değiştirildiğinden, çalıştırılıp kullanıldığından şüphe ediyorsanız hafızasını kontrol ettirmelisiniz üzerine kayıtlı olan dosyaya bakıp kaç tane kayıtlı anlayabilirsiniz ancak araba olmadan akrabanız, çocuğunuz, personeliniz veya otopark görevlileri Mercedes arabanıza uzaktan kumanda işletemez hiç bir immobilizer anahtar kopyalama cihazı Mercedes`e müdahalede bulunamaz böyle bir teknoloji yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir