Menü Kapat

2012 Bmw F30 Yedek Anahtar

bmw f30 320 orjinal anahtar çoğaltma

Haftanın ilk iş günü İstanbul Bahçelievler tarafından firmamızı ziyaret eden Kadir bey 2015 yeni kasa Audi A3 Sedan aracıyla takas ederek hanesine kattığı 2012 model Bmw f30 320d aracının yedek anahtarını galeri teslim etmemiş. Noter satışı sonrasında söylediği için fiyatta bir kesinti yoluna gidemedim adamlarada pek güvenmiyorum demesi bizi tedirgin etti, hemen arabanın ( body control ünitesi ) üzerinden bmw anahtar kopyalama cihazı ekranından kendi kullandığı Bmw Anahtarı bilgilerini okudum 1. anahtar ile gelmiş yani 2. anahtar kayıp kimin elinde belli değil derhal iptal ettim hatta kendisine 2. sıradaki bmw f30 320 d anahtar silinerek yerine yenisi yazıldı.

Bmw F30 Yedek Anahtar Fiyatı

Bmw F30 yedek anahtar kopyalama ve çoğaltma yapım aşaması arabanın dükkana gelmesiyle başlar ortalama yarım saat gibi bir işçilik sonrası biter. Orjinal bmw f30 320d veya f30 320i anahtar fiyatı yetkili serviste 4.500 lira ile 5.500 lira arasında olup hizmet süresi 1 aydır. Arabasını satmak veya tasta değerlendirmek isteyip anahtar yedek anahtar engeline takılan insanların incele eleyip sık dokuyup evet burası benim problemimi çözer dediği bir ticari işletmeyiz farkımız ürünlerimizin orjinal, garantili, fiyat olarak makul, yüzlerde memnuniyet mesajı ve süre olarak oldukça kısa teslim edilmesi insanları cezbediyor.

Bmw F30 Kumanda Kabı ve fiyatı

Bmw f30 kumanda kabı değişimi oldukça güç hatta son kullanıcılar için imkansızdır. Uzaktan kumanda pilinin değiştirilmesi için arka tarafında bir kapak mevcut onu açabiliyor gerektiğinde buton değişimi, tamir veya kumanda kabı değişimi yapmanız mümkün olmuyor. İşinin hakkını son damlasına kadar veren ustaları söylemiyorum lakin oto anahtar işi yapıyorum diye soyunan kişiler dahi sökerken paramparça ediyor uzaktan kumandayı kullanılmaz hale çeviriyorlar. Daha önceki referanslarına bakarak Bmw F30 Kumanda Kabı değişimi hizmeti aldığınız kişiyi seçin şuanda güncel fiyatı 125.00 ila 150.00 lira olarak alınıyor ama okuyup geçiştirmeyin güncel fiyatı mutlaka sorun.

Bmw f30 320 anahtar kodlama

orjinal bmw f30 yedek anahtar
orjinal bmw f30 yedek anahtar detaylı bir şekilde sergilendi

İnsanları yanlış yönlendiriyorlar bilende konuşuyor bilmeyende cemiyette ihtiyaçlarını dile getirip araştırma yapan Bmw F30 318 veya Bmw F30 320 otomobil sahiplerine ” yetkili servisin gitmelisiniz, dışarıda yapıyorlar araba yolda giderken stop ediyor, bir tane kendisine kopyalasa ayıkla pirincin daşını ” gibi söylemlerle gereksiz söylemlerle büyük bedeller ödetiyorlar. Arabalarıyla birlikte bizi ziyarete gelen onlarca Bmw F30 kullanıcıları memnuniyetle anahtar kodlama ve kopyalama yapıldı. Satılan arabalar hiç bir zaman noterden dönmeyi veya yetkili servis personeli arabanın bakım bilgilerini göremiyorum demedi o yüzden kararı siz vereceksiniz uygun fiyatla kısa süreli hizmet mi büyük paralarla uzun süreli sömürü düzenimi ben size bırakıyorum.

 • Bmw f30 318 anahtar kodlama arabanın garantisiniz bozmaz.
 • Bmw F30 320 anahtar kopyalama aracı satarken problemle karşılatmaz.
 • Bmw f30 yedek anahtar kopyalama yapıldığı zaman kosko veya sigorta kaza anında size zorluk çıkartmaz.

Bmw F30 320 anahtar kayboldu

Bmw`lerde anahtar kaybı kullanıcısına oldukça külfet ancak yedeksiz kullananlar için konuşuyorum yedeği olanların tabiri caizse tuzu kuru çünkü onlar arabalarını çalıştırıp kullanabilir durumda olduklarından özel hizmet statüsüne girmiyor daha da açmak gerekirse arabanın başına kurtarıcı veya usta çağırmak zorunda kalmadıkları için maliyet yarıya yarıya düşük olur lakin kapıları kilitli ve araba çalışmaz halde olduğunda işiniz biraz zor.

 1. Eğer şehir merkezine yakınsa başına oto anahtarı sektöründe profesyonel Bmw araçlarından iyi anlayan bir usta gelecek.
 2. Anahtar kontrol ünitesi üzerinden bilgiler emilerek bilgisayar ortamında program atıldıktan sonra hafıza güncellenerek marşa basılır.

Bmw f30 Anahtar logosu

Eğer Bmw f30 veya Bmw f10 aracınız ve anahtar logosu silindiyse bizimle iletişime geçin yazımızı okuyorsanız şanslısınız çünkü biz yolladığımız hiç bir logoya ücret almıyoruz. Sizin sadece maket bıçağının ucuyla kanırtıp yerinden söküp alabileceğiniz küçük lakin önemli parçayı vereceğiniz adrese kargosunu ödemeniz şartıyla gönderiyoruz.

Orjinal bmw f30 yedek anahtar kopyalama ve tanıtımını izleyebilirsiniz.

Bmw F30 aracım kilitli kaldı…

Bmw f30 kendisini otomatik olarak kilitleyen bir yazılım ve özelliğe sahip değil fakat marketten çıktığınızda uzaktan kumanda üzerinde bulunan bagaj açma butonuna basarak elinizdekileri bagaja doldururken kenar köşeye koyup bagajı düzenleme yoluna giderseniz kapattığınızda çaresiz bir şekilde kalırsınız.

Ne yapmalı!!!

Tabi ki evden veya iş yerinden yedeği isteyecekseniz şayet yoksa işini seven, takımları tam ve yakınınızda bulunan oto anahtarcısı bulup durumu izah ettikten sonra arabanın koltuklarını söktürüp bagaja geçeceksiniz başka sizler için önerebileceğim sağlıklı bir yol maalesef bulunmuyor.

Sizden gelen güzel bir soru ?

Merhaba, Aracım 2016 model BMW 3.20 40th yıl. Aracımın anahtarını yenisiyle daha doğrusu yeni tip (yeni 5 serisi x5 vs) anahtarlarla değiştirmek istiyorum. Merak ettiğim; Eski anahtar içinde ki anakart yeni tip anahtara aktarıularak mı kullanılıyor? Yeni veriliyorsa eskisi iptal mi ediliyor? Bu tür servis harici anahtar yapılıyorsa bu riskli bir durum değil mi? Yani benim anahtarımı çalan biri aynı anahtardan yaptırabilir mi? Aracımı bu sayede çalıştırabilir mi? Bu soruları yanıtlarsanız sevinirim. Tabii ki fiyat bilgisi de lütfen. Teşekkürler

2016 model Bmw f30 3.20 eski tip anahtar yeni tipe çevrildiğinde herhangi bir güvenlik açığı olmayacaktır aslında sıfırdan yapılsada güvenlik açığı söz konusu değil şöyle ki; arabanın hafızası artık normal bmw arıza tespit cihazlarıyla bile görüntülenebilmektedir yani dilediğiniz zaman acaba aracınız olan Bmw F30 taratılıp kaç tane anahtar kayıtlı olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz. Arabasıyla gelenlere kodlama yapıyoruz 1 tane ise 2 tane ile buradan gönderiyoruz.

14 Comments

 1. Mustafa şimşek

  Hayırlı işler 2015 model bmw f30 3.20 D aracıma yedek anahtar yaptırdığımda km. Ve bakım bilgileri yeni yaptığımız smart anahtar da aktif olacakmı ? Kolay gelsin.

  • oto anahtar

   Mustafa bey sizlerede hayırlı işler diliyorum 2015 model bmw f30 3.20 D yedek anahtar yapıldığında evet aracın km. şase ve bakım bilgileri Bmw F30 anahtar içerisine kayıtlanacak problemsiz kullanabileceksiniz.

  • oto anahtar

   Mert bey hayırlı sabahlar 2012 model bmw f30 yedek anahtar fiyatı için mail adresinize bilgi yolladık aracınızla birlikte gelebilirseniz ortalama süremiz yarım saattir aracın gizli özelliklerini ücretsiz şekilde açar sizlere tertemiz teslim edebiliriz. Ayrıca istanbul`un her yerine mobile servis hizmetimiz vardır bilginize sunarım.

  • oto anahtar

   Fatih bey hayırlı günler bmw 1 serisi f20 yedek anahtar firmamızda garantili şekilde yapılabilmektedir ancak arabayla birlikte uğramalısınız süresi ortalama 30 dakikadır.

 2. Okan

  Merhaba
  F30 2015 model 3.20id yedek anahtarını galerici bende yok dedi,galeriyede güvenmiyorum,o kayıp anahtar silinerek yeni bir yedek anahtar istiyırum,fiyatınız nedir?
  Teşekkürler

  • oto anahtar

   Okan bey aracınız hayırlı uğurlu olsun, bmw f30 3.20id yedek anahtar 2015 modeller için imkanlar dahilindedir. Araçla birlikte uğrayabilirseniz kayıp olanı sizlerinde söylediği gibi hafızadan silmemiz ve yerine yenisini eklememizin süresi ortalama 20 dakikadır fiyat bilgisini mailinize yolladık.

 3. MEHMET

  Merhaba 2015 318i f30 aracımın anahtarını suya düşürdüm. Şuan yedek anahtarı kullanıyorum. Anahtar çoğaltma fiyatı alabilir miyim..

 4. Nihat

  Sellar 3.20 d aracim 2014 esim camasir makinasinda yikadi sadece immobilizer ozelligiyle kullanabiliyorum yedek anahtarim da yok yeni bir anahtar istiyorum fiyat verebilirmisiniz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir