Menü Kapat

2012 Bmw F30 Yedek Anahtar

bmw f30 320 orjinal anahtar çoğaltma

Haftanın ilk iş günü İstanbul Bahçelievler tarafından firmamızı ziyaret eden Kadir bey 2015 yeni kasa Audi A3 Sedan aracıyla takas ederek hanesine kattığı 2012 model Bmw f30 320d aracının yedek anahtarını galeri teslim etmemiş. Noter satışı sonrasında söylediği için fiyatta bir kesinti yoluna gidemedim adamlarada pek güvenmiyorum demesi bizi tedirgin etti, hemen arabanın ( body control ünitesi ) üzerinden bmw anahtar kopyalama cihazı ekranından kendi kullandığı Bmw Anahtarı bilgilerini okudum 1. anahtar ile gelmiş yani 2. anahtar kayıp kimin elinde belli değil derhal iptal ettim hatta kendisine 2. sıradaki bmw f30 320 d anahtar silinerek yerine yenisi yazıldı.

Bmw F30 Yedek Anahtar Fiyatı

Bmw F30 yedek anahtar kopyalama ve çoğaltma yapım aşaması arabanın dükkana gelmesiyle başlar ortalama yarım saat gibi bir işçilik sonrası biter. Orjinal bmw f30 320d veya f30 320i anahtar fiyatı yetkili serviste 4.500 lira ile 5.500 lira arasında olup hizmet süresi 1 aydır. Arabasını satmak veya tasta değerlendirmek isteyip anahtar yedek anahtar engeline takılan insanların incele eleyip sık dokuyup evet burası benim problemimi çözer dediği bir ticari işletmeyiz farkımız ürünlerimizin orjinal, garantili, fiyat olarak makul, yüzlerde memnuniyet mesajı ve süre olarak oldukça kısa teslim edilmesi insanları cezbediyor.

Bmw F30 Kumanda Kabı ve fiyatı

Bmw f30 kumanda kabı değişimi oldukça güç hatta son kullanıcılar için imkansızdır. Uzaktan kumanda pilinin değiştirilmesi için arka tarafında bir kapak mevcut onu açabiliyor gerektiğinde buton değişimi, tamir veya kumanda kabı değişimi yapmanız mümkün olmuyor. İşinin hakkını son damlasına kadar veren ustaları söylemiyorum lakin oto anahtar işi yapıyorum diye soyunan kişiler dahi sökerken paramparça ediyor uzaktan kumandayı kullanılmaz hale çeviriyorlar. Daha önceki referanslarına bakarak Bmw F30 Kumanda Kabı değişimi hizmeti aldığınız kişiyi seçin şuanda güncel fiyatı 125.00 ila 150.00 lira olarak alınıyor ama okuyup geçiştirmeyin güncel fiyatı mutlaka sorun.

Bmw f30 320 anahtar kodlama

orjinal bmw f30 yedek anahtar
orjinal bmw f30 yedek anahtar detaylı bir şekilde sergilendi

İnsanları yanlış yönlendiriyorlar bilende konuşuyor bilmeyende cemiyette ihtiyaçlarını dile getirip araştırma yapan Bmw F30 318 veya Bmw F30 320 otomobil sahiplerine ” yetkili servisin gitmelisiniz, dışarıda yapıyorlar araba yolda giderken stop ediyor, bir tane kendisine kopyalasa ayıkla pirincin daşını ” gibi söylemlerle gereksiz söylemlerle büyük bedeller ödetiyorlar. Arabalarıyla birlikte bizi ziyarete gelen onlarca Bmw F30 kullanıcıları memnuniyetle anahtar kodlama ve kopyalama yapıldı. Satılan arabalar hiç bir zaman noterden dönmeyi veya yetkili servis personeli arabanın bakım bilgilerini göremiyorum demedi o yüzden kararı siz vereceksiniz uygun fiyatla kısa süreli hizmet mi büyük paralarla uzun süreli sömürü düzenimi ben size bırakıyorum.

 • Bmw f30 318 anahtar kodlama arabanın garantisiniz bozmaz.
 • Bmw F30 320 anahtar kopyalama aracı satarken problemle karşılatmaz.
 • Bmw f30 yedek anahtar kopyalama yapıldığı zaman kosko veya sigorta kaza anında size zorluk çıkartmaz.

Bmw F30 320 anahtar kayboldu

Bmw`lerde anahtar kaybı kullanıcısına oldukça külfet ancak yedeksiz kullananlar için konuşuyorum yedeği olanların tabiri caizse tuzu kuru çünkü onlar arabalarını çalıştırıp kullanabilir durumda olduklarından özel hizmet statüsüne girmiyor daha da açmak gerekirse arabanın başına kurtarıcı veya usta çağırmak zorunda kalmadıkları için maliyet yarıya yarıya düşük olur lakin kapıları kilitli ve araba çalışmaz halde olduğunda işiniz biraz zor.

 1. Eğer şehir merkezine yakınsa başına oto anahtarı sektöründe profesyonel Bmw araçlarından iyi anlayan bir usta gelecek.
 2. Anahtar kontrol ünitesi üzerinden bilgiler emilerek bilgisayar ortamında program atıldıktan sonra hafıza güncellenerek marşa basılır.

Bmw f30 Anahtar logosu

Eğer Bmw f30 veya Bmw f10 aracınız ve anahtar logosu silindiyse bizimle iletişime geçin yazımızı okuyorsanız şanslısınız çünkü biz yolladığımız hiç bir logoya ücret almıyoruz. Sizin sadece maket bıçağının ucuyla kanırtıp yerinden söküp alabileceğiniz küçük lakin önemli parçayı vereceğiniz adrese kargosunu ödemeniz şartıyla gönderiyoruz.

Orjinal bmw f30 yedek anahtar kopyalama ve tanıtımını izleyebilirsiniz.

Bmw F30 aracım kilitli kaldı…

Bmw f30 kendisini otomatik olarak kilitleyen bir yazılım ve özelliğe sahip değil fakat marketten çıktığınızda uzaktan kumanda üzerinde bulunan bagaj açma butonuna basarak elinizdekileri bagaja doldururken kenar köşeye koyup bagajı düzenleme yoluna giderseniz kapattığınızda çaresiz bir şekilde kalırsınız.

Ne yapmalı!!!

Tabi ki evden veya iş yerinden yedeği isteyecekseniz şayet yoksa işini seven, takımları tam ve yakınınızda bulunan oto anahtarcısı bulup durumu izah ettikten sonra arabanın koltuklarını söktürüp bagaja geçeceksiniz başka sizler için önerebileceğim sağlıklı bir yol maalesef bulunmuyor.

Sizden gelen güzel bir soru ?

Merhaba, Aracım 2016 model BMW 3.20 40th yıl. Aracımın anahtarını yenisiyle daha doğrusu yeni tip (yeni 5 serisi x5 vs) anahtarlarla değiştirmek istiyorum. Merak ettiğim; Eski anahtar içinde ki anakart yeni tip anahtara aktarıularak mı kullanılıyor? Yeni veriliyorsa eskisi iptal mi ediliyor? Bu tür servis harici anahtar yapılıyorsa bu riskli bir durum değil mi? Yani benim anahtarımı çalan biri aynı anahtardan yaptırabilir mi? Aracımı bu sayede çalıştırabilir mi? Bu soruları yanıtlarsanız sevinirim. Tabii ki fiyat bilgisi de lütfen. Teşekkürler

2016 model Bmw f30 3.20 eski tip anahtar yeni tipe çevrildiğinde herhangi bir güvenlik açığı olmayacaktır aslında sıfırdan yapılsada güvenlik açığı söz konusu değil şöyle ki; arabanın hafızası artık normal bmw arıza tespit cihazlarıyla bile görüntülenebilmektedir yani dilediğiniz zaman acaba aracınız olan Bmw F30 taratılıp kaç tane anahtar kayıtlı olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz. Arabasıyla gelenlere kodlama yapıyoruz 1 tane ise 2 tane ile buradan gönderiyoruz.

102 Comments

 1. Mustafa şimşek

  Hayırlı işler 2015 model bmw f30 3.20 D aracıma yedek anahtar yaptırdığımda km. Ve bakım bilgileri yeni yaptığımız smart anahtar da aktif olacakmı ? Kolay gelsin.

  • oto anahtar

   Mustafa bey sizlerede hayırlı işler diliyorum 2015 model bmw f30 3.20 D yedek anahtar yapıldığında evet aracın km. şase ve bakım bilgileri Bmw F30 anahtar içerisine kayıtlanacak problemsiz kullanabileceksiniz.

  • oto anahtar

   Mert bey hayırlı sabahlar 2012 model bmw f30 yedek anahtar fiyatı için mail adresinize bilgi yolladık aracınızla birlikte gelebilirseniz ortalama süremiz yarım saattir aracın gizli özelliklerini ücretsiz şekilde açar sizlere tertemiz teslim edebiliriz. Ayrıca istanbul`un her yerine mobile servis hizmetimiz vardır bilginize sunarım.

  • oto anahtar

   Fatih bey hayırlı günler bmw 1 serisi f20 yedek anahtar firmamızda garantili şekilde yapılabilmektedir ancak arabayla birlikte uğramalısınız süresi ortalama 30 dakikadır.

 2. Okan

  Merhaba
  F30 2015 model 3.20id yedek anahtarını galerici bende yok dedi,galeriyede güvenmiyorum,o kayıp anahtar silinerek yeni bir yedek anahtar istiyırum,fiyatınız nedir?
  Teşekkürler

  • oto anahtar

   Okan bey aracınız hayırlı uğurlu olsun, bmw f30 3.20id yedek anahtar 2015 modeller için imkanlar dahilindedir. Araçla birlikte uğrayabilirseniz kayıp olanı sizlerinde söylediği gibi hafızadan silmemiz ve yerine yenisini eklememizin süresi ortalama 20 dakikadır fiyat bilgisini mailinize yolladık.

 3. MEHMET

  Merhaba 2015 318i f30 aracımın anahtarını suya düşürdüm. Şuan yedek anahtarı kullanıyorum. Anahtar çoğaltma fiyatı alabilir miyim..

 4. Nihat

  Sellar 3.20 d aracim 2014 esim camasir makinasinda yikadi sadece immobilizer ozelligiyle kullanabiliyorum yedek anahtarim da yok yeni bir anahtar istiyorum fiyat verebilirmisiniz ?

  • oto anahtar

   Bülent bey hayırlı sabahlar 2013 Bmw F30 3.20 d yedek anahtar fiyat bilgisini mail adresinize yolladık. Araba ile birlikte geldiğinizde size verilmeyen anahtar araç hafızasından iptal edilecektir.

   • Tayfun

    Merhaba benim bmw 3.20 2013 model arabamin yedek anahtari yok yapabilir misiniz ve fiyati ne kadar acaba öğrenebilir miyim teşekkürler..

 5. Ercument

  Kolay gelsin, 2009 320d aracım için yedek anahtar çıkartmak istiyorum, birde bu aracın yedek anahtarı yok, bunu sistemden silebiliyormusunuz, fiyat nedir.

  • oto anahtar

   Ercument bey 2009 model Bmw 320d E90 Yedek anahtar tabii ki çıkartabiliriz. Ayrıca isteğiniz doğruldusunda sizin elinizdekilerden haricinde arabanın hafızasında bulunan bütün anahtarlar iptal edilecektir.

  • oto anahtar

   Hayırlı haftalarınız olsun. Bmw F30 320d yedek anahtar fiyat bilgisini mail adresinize yolladık. Arabanız ile birlikte bizlere uğradığınız taktirde size verilmeyen Bmw F30 anahtar iptal edilerek yerine yenisi ekleniyor.

 6. Abdulhalim

  İkinci el bir araç almak istiyordum, araç F30 320i ( i Ed değil ) biriyle anlaşmış kadar olduk lakin sorduğumda yedek anahtarrın olmadığını söyledi. Sanıyorum Borusan da fiyatları hayli yüksektir. Eğer yedek anahtarı yaptırırsak diğer ortalıkta olmayan anahtar ile arabayı götürebilerler mi ? Arabayı almaktan vazgeçeceğim çünkü. Ne işlem yapmak gerekir. Bir de fiyat ne olur? Teşekkürler.

  • oto anahtar

   Abdulhalim bey öncelikle sizi bu ince davranışınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Umarım herkes görür ve örnek alır. Sorunuza cevap vereyim. Bmw F30 320i anahtar eğer size verilmiyor ise aracı alabilirsiniz. Fakat derhal ilk fırsatta hemen arabanın üzerine kayıtlı ve size teslim edilmeyen Bmw F30 anahtar iptal işlemini gerçekleştirin. Araba içinize sindi ise almanız konusunda mahsur görmüyoruz. Evet Bmw F30 anahtar fiyatı Borusan`da oldukça yüksek bizim fiyatlarımız makul ve silme işlemine ekstra ücret almıyoruz. Aracınızı alıp iletişime geçersiniz yardımcı oluruz.

  • oto anahtar

   Hayırlı akşamlar Bmw F30 320D Yedek anahtar fiyat bilgisini mail adresinize yolladık lütfen kontrol ediniz. Aracınız ile uğrayabilirseniz yarım saat sürer. Aracın varsa arıza kayıtları silinir ve tüm ayarları yapılarak teslim edilir.

 7. can

  Merhaba kolay gelsin, f20 2012 aracimin 2 anahtari var, ama birisinin sadece anahtar kismi var, kumanda yani tuslu olan kisim kayip. onu ne kadar yaparsiniz? tesekkurler

 8. Sezgin ayar

  Merhaba,2015 model f30 aracıma anahtar kopyalanmış olabileceğinden şüpeleniyorum.bunu görebilirmiyiz acaba.birde yeni g30 kasa anahtarı kodladmak istersem(kendi aracıma f30) fiyat ne olur.çok tşkr ediyorum hayırlı işler diliyorum

  • oto anahtar

   Sezgin bey 2015 model Bmw F30 anahtar kopyalanmış mı arabanızdan bakıp görebiliriz. Bunun için ücret talep etmiyoruz. Arabanız ile uğrayabilirseniz hallederiz. Ayrıca Bmw 3 Kasa Bmw F30 anahtar için tarafınıza fiyat teklifi yolladık.

 9. YUSUF YILMAZ

  Hayırlı işler bmw 3.20D comfort 2 adet yedek anahtar çıkartmak istiyorum fiyat alabilir miyim? – ve araçta stop gibi söylemler var oluyor mu ve siz garantisini veriyor musunuz anahtarlar için öyle bir sıkıntı olmadıgı için.

  • oto anahtar

   Hiç bir sorun sıkıntı yaşamayacaksınız. Onlarca yapmış olduğumuz hizmetler mevcut. Memnuniyet mesajları bulunmaktadır. Bmw f30 3.20D yedek anahtar fiyta bilgisini mailinize yolladık lütfen kontrol ediniz.

 10. aytuğ temel

  Merhaba,

  F30 sportline aracımızın anahtarı sorunsuz çalışıyor fakat kasası ve tuşları aşırı derecede yıprandı.Sadece tuş takımı ve kasası orjinali ile bire bir aynı olacak şekilde değişimi mümkün mü , ücreti nedir ? Kolay gelsin..

  • oto anahtar

   Aytuğ bey Bmw F30 Sportline anahtar için dış kabı değişikliği yaptığınız zaman ürün sıfırlanacak ve yenilenecektir. Orjinal ürün olduğundan sıfır hata ve üst düzey memnuniyet söz konusudur.

 11. ozgur

  Merhaba
  Bmw 1,6 dizel 2016 model aracı 3 gün önce aldım.Önceki sahibi satmadan 1 gün önce kayıp olan yedek anahtarı yaptırdı ve bana aracı öyle sattı.Araç yolda kaldı ve ne vites geçti ne de teyp dışında birşey çalıştı.Arıza anahtar ve Fem Bdc den olabilir mi.Araç yatıyor.Fiyat verirmisiniz.

  • oto anahtar

   Dün akşam yaptığım telefon görüşmesi neticesinde detaylı bilgileri verdim sizlere arabaya bakmak gerekiyor. Belki alakası yok belkide küçük bir problem vardır. Sigortası atmış olabilir veya farklı bir hata net bir şey söylemek uzaktan doğru olmaz.

 12. Umut

  Merhaba kolay gelsin 2015 f10 520 için yeni tip ekranlı smart anahtar yapılabiliyor mu? Eğer yapılıyorsa ne kadar zamanda ve ne kadara yapıldığını öğrenebilir miyim? Teşekkürler…

 13. Emrah ona

  Merhaba 2014 bmw 3.20 aracımın yedek anahtarı galeride. Galeriye güvenemedim.Yedek anahtarı silip yeni bir yedek yapmanın maliyeti nekadardır?

 14. mert

  Hayırlı işler. İkinci el bmw f30 320 i ed model araç aldım. Yedek anahtarın olmadığı söylendi. Yedek anahtar fiyatı ve silme işlemi için rica etsem mailime fiyat iletebilirmisiniz

  • oto anahtar

   Mert bey Bmw F30 320i anahtar silme işlemine yetkili servisler gibi ücret almıyoruz. Bmw F30 320i yedek anahtar fiyat bilgisini mail adresinize yolladık. Ortalama süremiz 30 dakika olup araç tüm arıza kayıtları dahil silinerek teslim edilir.

  • oto anahtar

   Mehmet bey hayırlı sabahlar diliyorum. Bmw f30 320 ed yedek anahtar fiyatı için tarafınıza bilgi yolladık lütfen kontrol ediniz. Ayrıca evet kodlama ve programlama için arabaya ihtiyaç duyuyoruz.

 15. Salih

  2017 318 orjinal anahtar kayboldu yedek ile idare ediyoruz bir anahtar daha olmasını istiyoruz işlemler nasıl yürüyor bunun için ne yapmamız gerekiyor? Fiyat alabilir miyiz?

 16. Fatih

  arabamin iki anahtari da mevcut ama ucuncu bir anahtar istiyorum digerlerini iptal etmeden yedekleme mumkun mudur ? ayrica fiyat alabilirmiyim arac bmw f20 2016

 17. Bade gül

  iyi günler :
  BMW f30 3 serisi 320d ,2011 model . yedek anahtar yapabilirmisiniz ?
  eğer yapabiliyor iseniz adres ve iletişim bilgilerinizi rica ederim .

 18. Ahmet Yilmaz

  Merhaba,

  Yurtdisindan tatile geliyorum bu hafta ucakla. Araba olmadan sadece anahtarindan bir yedek klonlayabilir misiniz? Mumkunse fiyat nedir? Bu mumkun degilse, gelecek sene arabayla gelip klonlamayi arabanin ustunden yapmak istersek yine bir fiyat alabilir miyim sizden lutfen?

  Araba BMW X5 4.8i 2008 model

  Saygilar

 19. Oray

  Merhaba 2.el bir f30 aldım anahtar çok kötü kullanılmış. Sürekli yere düşmüş her tarafı taş işi ezik vs. Bu anahtarı yenilemek isterim. Servis bilgileri vs kaybolur mu bir de fiyat bilgisi lütfen

  • oto anahtar

   Oray bey hayırlı günler diliyorum. Kesinlikle servis ve kilometre bilgileri kaybolmaz. Bmw F30 orjinal anahtar ve bmw f30 orjinal anahtar kabı fiyat bilgilerini mail adresinize yolladık.

  • oto anahtar

   Emre bey 2016 model bmw 1.16 yedek anahtar fiyat bilgisini mail adresinize yolladık. ürünün yetkili servis fiyatı en son 8.000 Lira civarındaydı şuan ne durumda sormak gerekiyor.

 20. Erkan

  Selamlar

  F30 2016 320i ed arabam var. Yedek anahtar mevcut fakat Bursa dan almistim arabayi galeri yanlis anahtar vermis. Bende bulunan yedek anahtar baska bir 4 kasasina aitmis.
  Bu durumda benim araba icin 1 anahtar calisir durumda. Bursa daki galerici kodlama yaptirabilirsen o anahtari kullanabilirsin dedi. Yetkili servisteki arkadasta dikkat edin bazi kodlanan anahtarlar burada bmw yetkili serviste cihaza koydugumuzda calismiyor dedi.sizin bir videonuzda o sorun olmadigini anlatmisiniz. Yanlissam duzeltin lutfen. Iki sorum daha var;

  1. O anahtari kodlaya bilirmisiniz benim aracta calisir sekilde ?
  2. Fiyat ne olur

  Tesekkurler simdiden

  • oto anahtar

   Erkan bey Bmq F30 320i Anahtar sıfırdan programlanmalıdır. bunun için araba ile bizlere uğramalısınız. Çıkma anahtarın içinde farklı araca ait kilometre ve bakım bilgileri olduğundan dolayı onun kopyalanması mümkün değildir. Size verilmeyen anahtar aracın hafızasından silinecek ve yerine yenisi eklenecektir. Olması gereken maalesef budur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir