Menü Kapat

Ford Focus 3 Anahtar kabı

Ford focus 3 anahtar kabı - ford focus 3 anahtar kasası - ford focus 3 sustalı anahtar kabı

Herkesin ürün satma peşinde olduğu bu günlerde kimse size bizim kadar detaylı bilgiler veremez. Dükkanımızda müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin yanı sıra birde şehir dışına yolladığımız gerek oto anahtarı gerekse anahtar kabı mümnuniyet mesajlarıyla konumuzu zenginleştiriyoruz. Mardin, Diyarbakır, Van, Bitlis, Batman, Siirt ve Ağru bölgelerinde aşırı miktarda kullanılan Ford marka araçların uzaktan kumanda kabı gönderemini yaptıktan sonra telefon desteğiyle insanlara montaj aşamasında yardımcı oluyoruz. Ford Focus 3 modelinde kullanılan sustalı anahtar özelliklerini anlatıp deformasyona uğramış anahtar kabı değişikliğini sırasıyla anlatacağız.

Ford Focus 3 anahtar nasıl sökülür ?

İç tarafta anahtarın oturduğu yuvadaki ince yazıların yan tarafında küçük bir çentik var oraya saatçi tornavidası diye adlandırılar düz malzemele yardımıyla bastırdığınız zaman üzerinde ford logosu bulunan arka kapak yerinden çıkacak ve orada cr 2032 pilin bulunduğunu göreceksiniz. Bu arada ford focus 3 anahtar pili değişikliğinide anlamış bulunmaktasınız. Eğer ford focus 3 anahtar içerisinde kalıcı hasar veya arıza meydana geldiyse ki o yüzden sökmek istiyorsunuz arka kapağın yerinden çıkması işinizi görmeyecektir. Ters pense diye tabir ettiğimiz avuç içerisinde sıkıldığında ağız tarafı açılabilir el aletiyle Ford Focus 3 anahtar üzerindeki metal kısmının bulunduğu yeri ( yazıların oradaki yuvadan bahsediyorum) ortadan ikiye ayırmak için ters penseye kuvvet uygulayıp ürünü açabilirsiniz.

ford focus 3 anahtar kasası - ford focus 3 anahtar dış kabı
orjinal ford focus 3 anahtar kasası

Ford Ford Focus 3 anahtar kabı değişikliği nasıl yapılır ?

Üst tarafta Ford Focus 3 sustalı anahtar sökmesini sizlere detaylıca anlattım eğer sökmeyle ilgili kafanıza takılan bir soru olursa alt tarafta detaylıca sorun anında cevaplayalım. Sökme işini hallettikten sonra şimdi gelelim Ford Focus 3 anahtar kabı değişikliği konusuna, tertemiz söküm işleminin akabinde ürünün elektronik devresini aldınız ( başka bir parça aramayın immobilizer anahtar çipi elektronik devre içerisinde yazılım halindedir ) yeni sipariş edip istediğiz Ford Focus 3 sustalı anahtar kabı içerisine tuş takımının bulunduğu yani ön kısmına devreyi oturtup metal kısımlarını koyup arka tarafını sola doğru 2 tur çevirip ön kapakla öpüştürün.

Dikkat etmeniz gerekenler;

  1. Arka taraftaki ford logolu kapağı takmadan montajı tamamlamalısınız
  2. Eğer oto anahtarcısı ile muhatab olmak istemiyorsanız aracın kendi metal ucunu yenisine aktarmalısınız. ( pimi çıkarttığınız zaman uçların değişmesi mümkün )
  3. Sola doğru 2 turdan fazla çevirmemeniz gerek yay bozulabilir.
  4. Elektronik devnin Ford Focus 3 anahtar kasası üzerinde oturacak noktaları bulunmaktadır noktalara devreyi düzgün oturtmadan işlemlere başlamayın.

Ford Focus 3 Anahtar Kasası Değiştirirsem Sorun Yaşarmıyım ?

Alıştığımız ve kalıplaşmış sorulara cevap vermekten hiç bir zaman kaçmadık. Sorun yaşarmıyım diye düşündüğünüz noktalara dokunuş yaparak aydınlığa kavuşturalım.

  • Ford Focus 3 anahtar kasası değiştirirsem yolda kalırmıyım ?
  • Ford focus 3 anahtar dış kabı değiştirirsem üzerindeki kodlar değişecek yetkili servis problem çıkartırmı ?
  • Ford Focus 3 anahtar kabı değiştirdiğim zaman satarken anlaşılır mı ?

Lütfen bana kızmayın veya kırılmayın hemen birinci soruya tekrar soruyla cevap vereyim elektronik devreyi plastik bir kutudan diğer kutuya düzgünce aktarım yaptığınızda okumama, frekans vermeme veya arabayı çalıştırmama durumu meydana gelmesi fizik kurallarına aykırıdır. İkinci sorunun cevabına gelince iç taraftaki yazıları herkes kod zannediyor onlar kod değil oyuncakların içerisinde bile ham madde üzerine işlenmiş bazı uyarı ve dikkat edilmesi noktalar yazılıyor Ford Focus 3 sustalı anahtar değil dünyadaki bütün arabaların uzaktan kumandalarının çeşitli yerlerinde yazılar var immobilizer bilgileri orada yazmıyor sipariş edilirken arabanın şase numarasına göre getirtiliyor evet bir anlamı yok fakat bizim Ford Foıcus 3 sustalı anahtar kasası iç tarafında aynı yazılar bulunmakta olup orjinal kalitesindedir. Üçüncü sorunun cevabını zaten otomatik olarak vermiş bulundum biz dahil hiç kimse değiştiğini anlamayamaz o derece kaliteli o derece kullanışlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir