Menü Kapat

Renault Scenic 4 Kartlı Anahtar

orjinal renault scenic 4 kartlı anahtar

Güncellenen yeni nesil arabalarla güncelleniyor zamanı takip ettiğimizi bir kere daha yineliyoruz. Ülkemize tatil yapmaya gelen gurbetçi vatandaşlarımızın fazlaca tercih ettiği arabalardan biri olan Renault Scenic 2 – Renault Scenic 3 ve Renault Scenic 4 değiştirilip güzelleştirilerek günümüze kadar geldi. Çok garipter Fransızlar arabaların tüm modellerine aynı anda gerek elektronik gerekse mekanik değişiklikler yapıyorlar. Her yıl bütün modellerinde bütünüyle değişikliğe giden firmanın uzaktan kumanda ve anahtarları dahi eskisinde farklı şekilde sergileniyor. Kiralama ve filo şirketlerinin yanında dükkanımıza uğrayan müşterilerimizin karışık olmasından dolayı bütün arabalara elimizi sürüyor hemen hepsinde uzman oluyoruz. Yedek kopyalama yaparken bütün detaylarını inceleme fırsatı bulduğum Renault Scenic 4 kartlı anahtar yapısının Renault Magane 4 – Renault Kadjar ve Renault Latitude modellerinden farksız olduğunu gördüm.

Renault Scenic 4 kartlı Anahtar Kopyalama

Nasıl geçmişte kullanılmamış ( işlenmemiş başka arabanın bilgilerini içermeyen ) Renault megane 2 kart anahtar Renault Scenic modeline kopyalanıyordu yine aynı hiç değişiklik yok vitrinden aldığım ham kartlı anahtar Renault Scenic 4 modeline direkt olarak uyum sağladı. Eski modelleri hatırlayın kartların üzerinde Scenic ve Megane ibaresi yer alıyordu ancak yenilerinde ayrım yapmayan firma ortak üretimle tek kalemde işi çözmüş. Renault Scenic 4 kart anahtar kopyalama süresi 25 dakika olup gerçek lisanslı cihazlarla kodlaması yapılabilmektedir. Arabanın kimliğine, bilgilerine veya beyin yazılımlarına müdahale etme yetkisine sahip olmayan cihazımız sadece istenildiğinde arızaları temizleyebilme gücü vardır.

Renault scenic 4 kart anahtar
renault scenic 4 kartlı anahtar

Kullanılmış Renault Scenic 4 kartı başka araca kopyalanır mı ?

Eğer kart ham değilse ister kullanılsın ister kullanılmasın içerisinde x arabaya ait bilgileri barındırdığı için kullanılamaz. Zaman zaman cihazlara gelen güncelleme sayesinde eskilerin içindeki bilgileri silebiliyoruz lakin şuan için Renault Megane 4 – Renault Scenic 4 ve Renault Latitude modellerinin kartları silinmiyor ancak konusu ne zaman okuyacağınıza bağlı zaman geçtiğinden dolayı yinede sormanızda fayda var eğer programda aktif edilirse sizlere hizmet etmek bizi mutlu edecektir.

Orjinal Renault Scenic 4 kart pili değiştirme

Kart sorunlarından canı yanan Renault kullanıcılarının artık kafası rahat çünkü uzaktan kumandalar oldukça kalınlaştırılarak üretildi. Renault Scenic 4 kart anahtar pili diğerlerinde olduğu gibi standart yapıya sahiptir. ( CR 2032 ) avuçlarınız içerisinde tutarak arka kapağı ( Renault logosu bulunan tarafı ) aşağı veya yukarı doğru kaydırınca kapak çıkacak altındaki silah parçayı kaldırınca pili göreceksiniz.

Renault Secenic kart anahtar tamiri ( arızası )

Bütün ciğerlerine kadar inceledim üründe kusur yok lakin sıvı temaslarında veya ateşe düşmelerde ihtiyaç duyulabilir düşüncesiyle haber vermek istediğim için kısaca üstünde durmanın doğru olacağını düşündüm. Hakkari, Muş, İskenderun, Hatay, Adana ve Kuzey Kıbrıs dahil olmak üzere yolladığınız Renault Scenic kart anahtar tamiri yapılarak gerekirse dış kabıda değiştirilerek tarafınıza yollanır. Cihazlarımızla arabayı çalıştırmasını ve uzaktan açıp kapatmasını kontrol ettiğimiz gibi ne kadar sağlıklı görev yaptığını tamamıyla görebiliyoruz.

Renault Scenic 4 kart anahtar kayboldu

Şimdi bahsettiğim konuda Renault Scenic 4 kart anahtar kaybolması problemi yaşayan insanların sırasıyla neler yapması gerektiğin bahsedip konumuzu bitereceğim. Arabanız çalışır ve yürür durumsayda Renault Scenic 4 yedek kart ihtiyacınız var demektir lakin ihaleden aldığınız araçlar veya yedeksiz kullandığınız şahsınıza ait arabalar için bizim servisimizle gelmemiz gerekmektedir. Evvela maymuncuk ile kilitli vaziyette olan Scenic 4 kapısı rahatlıkla açılacak ardından bilgisayar bağladıktan sonra ham kart araca tanıştırılır. Soracağınızı düşündüğümüz sorulardan bazılarını sizler için seçtik hemen herkesin kafasına takılan problemlerden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

 • Yetkili servisin 1 ayda Fransa`dan sipariş ettiği Renault Scenic 4 kart anahtar 1 saatte yapılabilmektedir.
 • Kaskosu bulunan arabaların faturası kesilip işlem sırasında fotoğraflanması sonucunda tutar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.
 • Yetkili servis fiyatının 4/1 fiyatına hizmetini verdiğimiz Scenic 4 anahtar orjinal ve garantilidir.
 • Kodlama ve programlama sırasında aracın kimliğinin değişmesi ve garanti dışında kalması gibi söylendiler gerçeği yansıtmamaktadır.

2 Comments

 1. Oğuzhan Tarakcı

  2016 Model Renault Clio 4 Aracımın Yedek Anahtarı Bazen Okumuyor. 4-5 defa denediğimde bazen çalışıyor ama diğeri sağlam. Bunun tamiri mümkün mü ? Ayrıca tamir olursa fiyat ne tutar ?

  • oto anahtar

   Oğuzhan bey merhababa tabiki 2016 model renault clio 4 kartlı anahtar garantili şekilde tamir edilebilir ürünü bizlere getirmeli veya göndermelisiniz ayrıca yeni renalut clio 4 anahtar fiyat bilgisini mailinize yolladık lütfen kontrol buyrun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir