Menü Kapat

Audi a4 smart anahtar

audi a4 smart anahtar

İnşaat mühendisi müşterimizin yeni aldığı audi a4 quattro aracına smart yedek anahtar yaparak günümüzü tamamladık. Arabanın hafızasına baktığımda toplamda 3 adet kayıtlı görünüyor lakin kendilerine 1 adet orjinal audi a4 anahtar vererek satış işlemini bitirdikten sonra şahıs ” KUSURA BAKMAYIN YEDEĞİ YOK BEN SİZE BULURSAM GÖNDERECEĞİM ” diyerek hepimizin sinir olduğu o cümleleri dile getirerek kendilerini geçiştirmiş. Özellikle videosunu çekerek sizler için tanıtımını yaptığım Audi A4 smart anahtar camları kaldırma, bagajı açma ve yuvasına taktığında çalıştırma işlemini kusursuzca yaptığından müşterimizin beğenisini aldı. Ekrandaki kodlama ve programlama menüsünü kendilerine göstererek aşamalar halinde arabanın beyin bilgilerini okutarak benim söylediklerime inanıyorsunuz lakin sizde görün bakın ” HAFIZADAKİ ANAHTAR SAYISI 2 ” yazıyor ilk bağladığımızda ne diyordu ” HAFIZADAKİ ANAHTAR SAYISI 3 ” eğer silmeden ekleseydim bizim size teslim ettiğimizle beraber 4 olacaktı şimde onlar gitti arabanın içerisindeki Audi A4 Yedek anahtar adeti kadar beyinde kayıtlı kumanda var zaten kodlama aşamasına başladığımızda arabaya gösterilmeyen Audi A4 orjinal anahtar kaç tane olursa olsun iptal oluyor bilginiz olsun.

Audi A4 Anahtar Pili Fiyatı

Audi a4 anahtar pili fiyatı piyasada 10.00 liradır eğer bulamıyor veya değiştiremiyorsanız konunun altına iletişim bilgilerinizi yazar veya bizimle telefon irtibatına geçerseniz sizlere ÜCRETSİZ AUDİ AA ANAHTAR PİLİ kargo edebiliriz. Amacımız para değil sizi ve cevrenizi kazanmak yeni nesil esnaflık anlayışımız sayesinde ülkemizin her yerine gerek ismimizi gerekse işimizi duyurduk. Audi a4 anahtar pili cr 2032 olup standart tartı pilleriyle aynıdır.

Audi Keyless anahtar

audi a4 keyless anahtar
orjinal audi a4 keyless anahtar

Audi araçların eski modelleri dahil olmak üzeri yeni modellerinin çoğunda kullanılan Keyless anahtar 434 mhz frekans ile yayın yapıyor stoklarımızda bulunduğundan hizmetini rahatlıkla verebiliyoruz ancak çoğu zaman kalmıyor o sebeple Audi A3 – Audi A4 – Audi A5 ve Audi Q7 kullanıcılarının keyless anahtar ihtiyaçlarında bize ulaşmalarını rica ediyorum. Keyless go özelliği bulunan arabaların uzaktan kumandalarının pilleri bittiğinde arabanın start butonu veya antenine kumanda yaklaştırılarak çalıştırmanız mümkündür. Audi a4 smart anahtar dış kabı deformasyonlarında kasasını değiştireyim tertemiz kullanayım tarzında düşünceniz olursa içerisindeki elektronik devreyi söküp yenisine aktarım sağlayarak kozmik yapısını düzeltebilirsiniz ayrıca yetkili servise sorun tarafınıza audi a4 yedek anahtar fiyatı verildiğinde adeta şaşıracaksınız dışarıdan alacağınız hizmetten yaklaşık 2 kat daha fazla bedel zikredecekler.

audi a4 anahtarsız çalıştırma

Audi a4 aracınızda anahtarsız çalıştırma yani keyless go özelliği varsa 434 mhz veya 868 mhz orjinal audi a4 smart anahtar bulunamadığı zamanlarda yine arabayı uzaktan kumanda yardımıyla açıp kapatabileceğiniz ve göğüsteki okuyucuya yapıştırıp arabanızı çalıştırabileceğiniz orjinal audi a4 anahtar çoğaltma isteğinizi yerine getirebiliriz. Dün Atatürk oto sanayi sitesinde esnaflık yapan arkadaşım Uğur`un aracı Audi A6 keyless anahtar modeli olup frekansı 868 mhz ile yayın yapmaktaydı evet stoklarımızda olmadığı halde keyless go ( anahtarsız giriş çıkış ) özelilği bulunmayan 868 audi smart anahtar kopyalama yaptım ” kendisi açıyor, kapatıyor ve arabamı çalıştırıyor zaten yedek olacak eve koyacağım dara düştüğüm zaman arabam yürüsün benim için kafidir ” dedi bizlerde aracını yedekleyerek hafızadaki bütün kumandaları sildik. Yaklaşık 3 dakikalık kısa videomuzu mutlaka izleyin her zaman canlı şekilde izlemek sizleri netleştirir o nedenle gerek görseller gerekse video çekimleri her marka model için ayrı ayrı kayıt altına alınmaktadır.

audi a4 orjinal anahtar

2 Comments

  1. suat çiftçi

    audi a4 2009 model yedek anahtar ve anahtarsız giriş ve Çalıştırma özellikleri ile ilgili olarak fiyat ve bilgi verebilirmisiniz lüfen

    • oto anahtar

      Suat bey hayırlı günler diliyorum şuan için Audi a4 yedek anahtar fiyatı 400.00 lira lakin önümüzdeki aylarda fiyat artar veya düşer bilemiyorum. Bir sonreki Audi Anahtar ihtiyacı bulunan vatandaşlarımızın güncel fiyatı öğrenmeleri için Suat bey gibi bizimle iletişime geçmelerini rica ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir