Menü Kapat

Audi A4 anahtar fiyatı

audi a4 orjinal anahtar
audi a4 orjinal anahtar
audi a4 yedek anahtar kopyalama fiyatı

Tarih 22.12.2018 Cumartesi sabah saat 09:00 sıralarıydı içeri giren müşterimiz internet sitelerindeki ilanlardan çıkarak ” 200 lira fiyatları var ben size üzerine bir siftah veriyim bunu yapın başka yere gitmeyim ayağım alışsın ” dedi. Sizleri sıkmadan bu muhabbeti fazla uzatmıyorum lakin kendisine cevaben. Ben size üç yüz elli lira fiyat verdim ve inanın bu fiyat çok uygun kaldı ki siz bir Audi sahibisiniz arabanız kıymetli yani burada iş yerinin güvenilirliği, ustanın işi bilip bilmedi ve malzemenin kalitesi ile hiç ilgilenmiyor musunuz diye sorunca çok bir şey ifade etmiyor benim için diyerek üç yüz liraya yapıyorsan yap dedikten sonra üzülerek malesef kusurumuza bakmayın dedim ve dükkanımızdan çıktı.

Audi a4 yedek anahtar kopyalama hizmeti yapıyoruz işimizin büyük bir önem taşıdığını hiç bir zaman unutmadım lakin her daim fiyatla değil esnaf oluşum ve sanatımla tehcih sebebi olmak istedim üzülmüştüm müşterinin gidişine uzun zamandır fiyattan dolayı kimse bu iş yerinden geri dönmemişti derken yarım saat sonra aynı kişi içeri girdi ve Audi a4 anahtar birden cam tezgahın üzerine yarı koyuldu yarı atıldı esnafsın ve sabır bizim işimizin bir parçasıydı.

Müşterimize hoş geldiniz diyerek yukarıda bahsettiğim kalite, güven ve işçilikten biraz dem vurarak yapılacak işlemleri sıraladım.

audi a4 yedek anahtar kopyalama görsilidir.
audi a4 yedek anahtar kopyalama
 • Audi a4 yedek anahtar kopyalama yapıldıktan sonra aracın tüm arıza kayıtları silinerek tertemiz şekilde teslim edilecek.
 • Audi a4 smart anahtar içindeki mekanik uç çekilecek pil bittiğinde kapınızı rahatlıkla açmanızı sağlayacağız.
 • Vitrinde duran audi a4 anahtar pili değiştirilerek ve tazesiyle kullanıma başlayacaksınız.
 • Audi a4 anahtar kodlama sayesinde tarafınıza teslim edilmeyen uzaktan kumandalar silinecek ve araç güvenli hale getilecektir ki zaten 4 tane kayıtlı uzaktan kumanda vardı.

Müşterimizle aramızda başta Audi a4 anahtar fiyatı konusunda negatif bir elektriklenme olduysa da işini tertemiz şekilde teslim aldığında iyi ki geri gelmişim Murat bey dedi ve o an bütün üzüntüm kayboldu. Bizler Audi A4 yedek anahtar hizmetini bulunduğu konumda yapabiliyor makul bir servis ücreti dahilinde kapınızın önünde ruhsat sahibiyseniz hizmet verebiliyoruz.

3 Comments

  • oto anahtar

   Hayırlı günler diliyorum Audi a4 anahtar araba üzerinden yapılacağından bizlere uğramalısınız. Ayrıca Audi a4 yedek anahtar smart key dediğimiz modeldense orjinal birebir ürünlerle ihtiyacınızı karşılıyoruz.

 1. Harbi Sönmez

  Selamün aleyküm usta 2018 audi a4 tfsi 1.4 deysing paket şöför kapısının yanındaki torpidonun yan gözde olan sigorta kutusundaki sigortaların yerlerini deyiştirince immoblezır arızası oluştu bana fiyat verebilirmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir