Menü Kapat

Vw Tiguan 2019 Anahtar

Volkswagen Tiguan 2019 model anahtar

Ayrca neden 2019 model Volkswagen Tiguan Anahtar yapısını sizlere duyurmak istedim birazdan daha net anlayacaksınız. Daha önce MQB Megamos yazılımının lisansını bünyemize katarak Volkswagen Passat B8, Volkswagen Golf 7, Seat ve Skoda modellerine Oto Anahtar hizmeti verdik vermeye devam etmekteyiz. Lakin 2018 yılı ve sonrası araçlarında yine bir yazılım değişimine giden Almanya mühendisleri 5C Cripto adı altında yeni sürümle karşımıza çıktı. Yaklaşık olarak 1,5 senedir müşterilemize olumsuz cevap verdiğimiz bu araçların lisanslarını da makine parkurumuza kattığımızı gururla duyururum.

2019 Model Volkswagen Tiguan Anahtar Yapısı

Araçta keyless go yani anahtarsız giriş çıkış özelliği olmasına rağmen bildiğiniz Volkswagen Golf 7 Anahtar yapısı tercih edilmiş. Bu durum kullanıcılarını o kadar rahatsız ediyor ki şikayetler bizlere kadar geldi. Bizde ne yaptık ? Şimdi göreceksiniz arabanın orjinalliğine, yazılımına ve donunamına dokunmadan bu ürünü Volkswagen Passat B8 Anahtar yapısına çevirdik. Kontak olmadığı için daha anlamlı, kullanışlı ve gösterişli oldu. Youtube vidomuzu ve resimleri incelediğinizde bana hak vereceksiniz. Pil bittiği zaman yine standart araçlardaki mekanik kontak yerinde bulunan manyetik anten sayesinde uzaktan kumandanın oraya oturtulması ile araba çalışmaktadır.

2019 model Vw tiguan orjinal anahtar
Volkswagen Tiguan 2019 model anahtar

2019 Model Volkswagen Tiguan Yedek Anahtar

Volkswagen`lerde bulunan sırasıyla eskimodelden yeni modele gidicek olursak. 48 CANBUS MEGAMOS, MQB MEGAMOS ve son olarak 5C MEGAMOS yazılımların kopyalanması için arabaya mutlaka bilgisayar bağlanmalıdır. Aksi halde araç üzerinden kayıp veya çalıntı anahtar silinip yerine yenisi eklenemez. Mutlak suretle ruhsat sahibi olmalı ve araç ile firmamıza uğramalısınız.

  • Koronavirüs kapsamında siparişler çok uzun sürdüğünden tercih sebebiyiz.
  • Ülkemizde bulunan Dolar ve Euro kurlarının yüksek olması yedek parçanın pahalı olmasına sebebiyet veriyor o yüzden servisten uygun çalışıyoruz.
  • Arabadan parça sökmüyor, yazılımını değiştirmiyor ve garanti kapsamındaki araçlara rahatlıkla hizmet verebiliyoruz.
  • İşi bilmeyen kişi veya şirketler gibi aracınızı bırakın 2 saat sonra gelin alın diyerek hizmet vermiyor, aksine tüm işlemlere sizin yanınızda başlayıp yine sizin yanınızda bitiriyoruz.

Yukarıdaki maddeleri fazlasıyla arttırabilirim lakin buna gerek duymuyorum. Sizlerin kafalarındaki sorulara çok fazla vakit kaybetmeden cevap veriyor ve konumuzu sonlandırıyorum. O nedenle bu bilgileri değerli ve önemli buluyorum.

2019 Model Volkswagen Tiguan Anahtar Pili ve Pil Bittiğinde Çalıştırma Yöntemi

2019 model veya 2019 model bir Volkswagen Tiguan araç sahibisiniz ve uzaktan kumandanın pili bitti. O zaman yapmanız gereken BURAYA TIKLAYIN arabayı nasıl açacağınız ve pilsiz çalıştırabileceğinizi anlatan videoyu sizlerin araştırıp ekledim. Sizi büyük bir dertten kurtaracağını düşünüyorum. Ayrıca 2019 Model Volkswagen Tiguan Yedek anahtar için pil değişim videosunu da yine ŞURADA bulabilirsiniz.

2019 Model Volkswagen Tiguan Anahtar Fiyatı

Bugün ki makalemizin sonuna geldik. Şimdi güncel 2019 Model Volkswagen Tiguan Anahtar fiyatı hakkında duymak istediğiniz rakamı söyleyip bitireceğim. Öncelikle garantili ve programlaması dahil olmak şartı ile 2019 Model Volkswagen Tiguan Anahtar Fiyatı 600.00 Liradır. Kumandasız olarak yapılamayacağı gibi bire bir orjinal parça kullanılması şarttır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir