Menü Kapat

Vw Passat B8 Smart anahtar

volkswagen passat b8 anahtar yapımı

En az haftada bir Volkswagen Passat B8 smart anahtar kopyalama işlemi gerçekleştiriyoruz. İletişim uzmanı ve çok fazla araştırma yapan müşterimiz İbrahim beye Volkswagen passat b8 smart anahtar, lisanslı cihazımız ile yaklaşık 20 dakika içinde kopyalanarak teslim edildi. Bizimle iletişime geçerek birçok işletmeyi aradım ve olumsuz dönüş aldım. Vw passat b8 Smart Anahtar çoğaltma kopyalama uygulaması için dükkanımıza gelen İbrahim beyi mutlu ettik.

Volkswagen Passat B8 Smart Anahtar Nasıl Kopyalanıyor ? Riski Var Mı ?

  • Hayır kesinlikle bir risk yok. Uygulama online olarak başlar ve yine online olarak biter. Online sistem ne demek ? Yani yetkili cihazımız ile arabanın bilgileri internet ortamında hazırlanarak yeni yapılacak Volkswagen Passat B8 smart anahtar üzerine aktarılmasına online sistem denir.
vw passat b8 anahtar yapımı görseli
Vw passat b8 anahtar yapımı ve ürünü tanıdan görsel

Volkswagen Passat B8 Smart Anahtar yetkili servis dışında yapıldığında arabamız garanti kapsamı dışında mı kalıyor ?

  • Arabanız garanti kapsamı dışında kalmaz. Çünkü arabanın orjinalliğini, dosyalarını, kilometresini veya ruhsat bilgilerini etkileyen işlem bulunmuyor. Ayrıca mekanik olarak arabanın hiç bir yerinin sökülmemesi en önemli unsurların başında gelmektedir. Hatta Vw Passat smart anahtar kopyalama işlemi sonrası, arabaya anahtar çoğaltıldığını kimse anlayamaz. Çünkü ürün orjinal ve garantilidir.

Öncelikle memleketine veya fazla kilometre yapacak kişiler için büyük bir hizmet verdiğimizi söyleyebilirim. Peki Neden ? Çünkü Vw Passat b8 Smart anahtar yurt dışından sipariş edildikten ortalama 1 ay gibi bir süreyle geliyor. Hele ki şuan koronavirüs ( covid -19) var bu süre bir hayli uzayabilir. Ülkemiz artık bu konuda bilinçlendi. Yedek anahtarsız araba almanın riski olduğunu hemen herkes biliyor. O nedenle Volkswagen Passat B8 Trendline, Volkswagen Passat B8 Comfortline veya Volkswagen Passat B8 Highline araç sahipleri kazançlarını tehlikeye atmamak adına, satın aldıkları araçların hafızasını sildirmeli ve yerine yenisini yaptırmak zorundadırlar.

 Not: Size güzel ve faydalı bir bilgi aktarmak istiyorum. Volkswagen Passat b8 anahtar içindeki pil tükendiği zaman içinde bulunan küçük mekanik kapı açma aparatıyla şoför kafısınındaki kilit açılabilir. Benim arabamda kilit yok! Evet var üzerindeki kapaktan dolayı göremiyorsunuz. Onu sökün… Ardından manuel kilit görünecek ve arabanızı açabileceksiniz.

Devamında… Silecek kolunun alt tarafında bulunan anten işaretli kısma Vw Passat B8 Smart anahtar sırt üstü oturtulacak ve start düğmesi ile araba çalıştırılabilecektir.

vw passat b8 smart anahtar görseli
Volkswagen passat b8 smart anahtar görseli

Volkswagen Passat B8 Smart anahtar çoğaltma süresi nedir ? Aynı gün teslim alabiliyor muyum ?

  • Dükkanımıza Volswagen Passat B8 marka aracınız ile geldiğiniz andan itibaren yaklaşık olarak 30 dakika sonra ürün kopyalanmış halde sizlere teslim edilecektir. Araba gelmeden kopyalama ve programlama yapamayacağımızı yinelemek doğru olacaktır.

Volkswagen Passat B8 Trendline Aracımın anahtarı Volkswagen Passat B8 Comportline modeldeki gibi krom olarak kopyalanabilir mi ?

  • Volkswagen Passat B8 Trendline araçların anahtarının alt ve üst parçaları plastiktir. Comfortline veya Highline modellerdeki gibi dış kabını değiştirerek ürünü makyajlaşabilirsiniz. Kesinlikle… Yedek yaptıracak kişiler ekstra ücret ödemeden Volkswagen Passat B8 smart anahtar krom şekilde kendilerine teslim edilecektir.

Volkswagen passat b8 Smart anahtar pili bitti ancak bu konuda pek bilgim yok bana destek verir misiniz ?

Vw Passat B8 Smart Anahtar pil değişikliğini zaten kendiniz yapın. Çok keyifli ve zevkli bir uygulamadır. Peki nasıl ? BURAYI İZLİYİN ne kadar basit olduğunu göreceksiniz.

Volkswagen Passat B8 Anahtar Yapımı

Artık Volkswagen Passat b8 anahtar yapımı hakkında bilgi sahibisiniz. Yine de bizim eksik kaldığımız veya sizin kafanıza takılan ekstra sorular var ise lütfen bizlere ulaştırın. Vw Passat B8 anahtar yapımı için sizlere arabanın kalması gerek, beyni sökülecek veya kilometre saatinin okunması lazım diyenlerin dükkanlarından hızla uzaklaşın. Sakın arabanın bir parçasını sökmeyin… sökülmesine izin vermeyin! Sadece bilgisayar bağlayıp maksimum 30 dakika içinde Vw passat b8 anahtar yapımı bitmeli ve bulunduğunuz mekandan ayrılmalısınız.

Volkswagen Passat B8 Smart Anahtar Fiyatı

Güncel olarak söylemem gerekirse, Volkswagen Passat B8 anahtar yapımı şuan için 550.00 liradır. Konumuzun yaklaşık 1 sene sonra dahi okunacağı düşünülür ve fiyatta değişiklik olursa lütfen bize kızmayın… Güncel bilgileri isterseniz hem iletişim halinde olur hem de sizleri yanıltmamış oluruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir