Menü Kapat

Vw jetta yedek anahtar

volkswagen jetta yedek anahtar kopyalama

Toplamda 3 farklı anahtar yapısına sahip olan Volkswagen Jetta, nasıl programlanı yor ve süreç nasıl ilerliyor sizler için onu kaleme alalım istedik. Bugün 2014 modeli için yapmış olduğumuz yedek anahtar uygulamasını sizlere anlatacağım. Yine her zamanki gibi bir satın alma veya satış süresince problem çıkma durumu ile karşı karşıyayız. Arabasını satacak olan Volkswagen Jetta sahibi bir müşterimiz aracını ilanı koyduktan hemen sonra alıcı kişi tarafından yedek anahtarı var mı ? Sorunu üzerine, aracı satacak olan kişi “VAR” cevabını vermiş. Volkswagen Jetta araçların anahtarı yapılırken Öncelikle kontağın uç kısmı hazırlanır.

Hazırlanan iç kapı ve kontak üzerinde denendikten hemen sonra araç kodlama moduna alınır. 2010-2011-2012 2013-2014 ve 2015 yılları arasında üretilen Volkswagen Jetta araçların immobilizer yazılımı 48 Kripto dur. 2015 ve üzeri modeller mqb dediğimiz özel yazılımlı güvenlik duvarı ile donatılmıştır. Bütün Seat Skoda Audi Volkswagen ve Porsche modellerinde oto anahtar kopyalama menüsüne girildikten itibaren arabanın başında olmayan bütün anahtarlar silinir.Bu işlemde araç güvenli hale getirilmiş olur. Eski sahibinde bulunan gerek uzaktan kumandalı gerekse uzaktan kumandasız immobilizer chip bilgisi barındıran Volkswagen anahtar, artık araba üzerinden etkisini yitirecektir.

Volksagen Jetta Araçlara Kumandasız Anahtar Yapılır mı ?

Evet Volkswagen`lerin hemen hemen bütün arabaları uzaktan kumandasız anahtar kopyalama özelliğine sahiptir. Bana kumanda gerekmiyor sadece sorunlu ve sıkıntılı durumlarda arabama müdahale edeyim ve kullanayım bana yeter, düşüncesinde olan insanlar için biçilmiş kaftandır. Çünkü Volkswagen Jetta yedek anahtar uzaktan kumandalı şekilde kopyalanmadığı zaman fiyat yarı yarıya düşüş göstermektedir. Araba olmadan 48 Kripto megamos olan Volkswagen Jetta anahtar çipi kopyalanamaz. Diğer bir deyişle, otomobil üzerine bilgisayar bağlamadan uzaktan kumanda veya cip uyumlu Hale getirilemez.

vw jetta kontak anahtar yapımı
volkswagen jetta kontak anhatar yaptırma

Volkswagen Jetta Anahtar Kabı

UDS modellerinin uç tarafından kırılması MQB dediğimiz sistemli uzaktan kumandaların ise Tuşlarının çökmesinden dolayı Volkswagen Jetta anahtar kabı değişikliği ihtiyacı gün yüzüne çıkabilir. İşimizi görmek adına çeşitli cisimlerle basarak kullanmaya devam etmez isek söz konusu değişiklik ile ürünü sıfırlayabilir problemi uygun fiyatlara halledebiliriz. Dükkanımızda müşterilerimize gönül rahatlığı ile sunduğumuz kalitesi ve fiyatıyla beğeni topladığımız Volkswagen Jetta anahtar kabı fiyatı değişim ücreti 75 TL’dir.. Dilerseniz ürünü kargo ile gönderebilir veya dükkanımıza yine kargo ile alabiliriz. Montajlama ve diş açma ücretlerini sizlere yansıtmıyor ekstra ücret talep etmiyoruz.

Volkswagen Jetta Kontak Arızası ( Kontak Açmıyor – Kontak Dönmüyor )

Volkswagen Jetta araçlardaki kontak açmıyor ve kontak dönmüyor hatalarından dolayı telefonlarımız sık sık çalmaktadır. Bu nedenle açıklık getirmekte fayda gördüğüm söz konusu kontak problemleri ne biraz değinmek istedim. Arabanıza bindiğiniz zaman kontağın çok az bir şekilde döndüğünü ancak zorlasanız dahi daha fazla ileri gitmediğini gördüğünüz, işte o azaman bilmelisiniz ki kontak arızalanmış. Hemen evden bir ümit diyerek Vw Jetta yedek anahtar getirilerek kontakta denenmelidir. Lakin genelde maalesef aynı problem devam eder.

Sonuç olarak yapılması gereken…

Kontak gövdesinin değişmesi veya tamir edilmesi şarttır. Tamir edilen Volkswagen Jetta kontağı bir daha direksiyon kilidi çalışmayacak hale gelir. O nedenle yenisinin takılmasında fayda var. Yenisinin değişimini mekanik bilgisi iyi olan kişiler yapalabilir. Volkswagen jetta kontak anahtar fiyatı 240.00 lira olup kontağın kendisinin fiyatı 350.00 liradır. Bilginiz olsun zaman zaman fiyatlar değişebilir üç aşağı beş yukarı güncel fiyatlardan haberiniz olmak adına sormanızı tavsiye ediyorum.

Volkswagen Jetta için diğer konularımız…

2 Comments

  1. ERER

    VW Jetta 2015Model aracımın yedek anahtarını gayet itinalı ve dikatli bir şekilde yapmıştır çokta şık oldu. Güvenilir ve Dürüst bir esnaf. Kendisine çok Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim. Mete Erer

    • oto anahtar

      Meter bey, çok teşekkür ederim hayırlı güzel günlerde kullanın. Volkswagen jetta anahtar için harika bir örnek oldu bizim için herkese konunun linkini atıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir